A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2471 Kč
Naše cena: 1647 Ověřit dostupnost

Přijměte pozvání do rodiny A. H. Riiseho s touhle exkluzivní směsí zralých rumů. Každý rok jí jde do prodeje pouhých 3000 lahví a vždycky to stojí za to.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421012108

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

Šárka Kulišanová, Olbramovice

, Olbramovice:
Jako matka samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% se mi hodně líbí a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak dobré. A myslím, že jsem vybrala správně. Telefonicky jsem si potvrdila jeho stav skladem a děkuji moc za velmi stabilní model i za milé obchodování.

Jaroslav Loder, Vilémovice

, Vilémovice:
Rád nakupuji na netu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí porovnání cen, což v klasických krámech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% zakoupil právě u vás. Vše bylo zařízeno z klidu kanceláře a ani jsem se nenačekal a byl mi dodán balíček, který byl opravdu rychlostí zvuku u mě. K tomu když přidám čitelnost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s klidem říci, že jsem zcela spokojen.

Michael Čmarada, Krasíkov

, Krasíkov:
Dělali jsme si s klukama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet potřebnou sílu. Klasicky jsme se špičkovali, až jeden kámoš trochu zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomto směru pečuji delší čas, proto jsem mu ho přece mohl schválit. Předevčírem mi poslal e-mail, že děkuje, už A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% má doma taky a pochválila ho i dcera.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2022.

Hodnocení A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

Alžběta C: dobré

Julie W: já jsem to prostě chtěla

Samuel M: je to fajné

Patrik Č: Celkem jsem spokojený.

Sofie L: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt