A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2471 Kč
Naše cena: 1647 Ověřit dostupnost

Přijměte pozvání do rodiny A. H. Riiseho s touhle exkluzivní směsí zralých rumů. Každý rok jí jde do prodeje pouhých 3000 lahví a vždycky to stojí za to.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421012108

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

Šárka Kulišanová, Olbramovice

, Olbramovice:
Jako maminka samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% se mi moc hodí a tak jsem se rozhodla jej zakoupit už kvůli tomu, že podobné modely jsou dražší a nezdály se mi tak hezké. A tuším, že jsem udělala dobře. Emailem jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi dobrý zboží i za hezké jednání.

Jaroslav Loder, Vilémovice

, Vilémovice:
Rád objednávám na netu. Nemám rád přeplněné krámy a navíc se mi líbí porovnání cen, což v některých krámech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% pořídil právě u vás. Vše bylo zařízeno z klidu kanceláře a ani jsem se nenačekal a byl mi doručen balík, který byl opravdu rychlostí blesku u mě. K tomu když přidám čitelnost, cenu a zpracování objednávky, tak můžu s jistotou říci, že jsem nejvíc spokojen.

Michael Čmarada, Krasíkov

, Krasíkov:
Dělali jsme si s klukama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet očekávanou sílu. Standardně jsme se hecovali, až nějakej kluk hodně zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomto směru dbám delší dobu, takže jsem mu ho přece mohl doporučit. Včera mi poslal e-mail, že děkuje, už A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% má v koupelně také a pochválila ho i manželka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 29. 01. 2021.

Hodnocení A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

Sebastian Š: tak jsem to dostala aje to super

Johana K: nemá chybu

František D: Celkem jsem spokojený.

Matouš D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Hana L: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt