A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2471 Kč
Naše cena: 1647 Ověřit dostupnost

Přijměte pozvání do rodiny A. H. Riiseho s touhle exkluzivní směsí zralých rumů. Každý rok jí jde do prodeje pouhých 3000 lahví a vždycky to stojí za to.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421012108

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

Šárka Kulišanová, Olbramovice

, Olbramovice:
Jako matka samoživitelka nemám korunek zbytečně moc, ale A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% se mi moc líbí a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že stejné výrobky jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak kvalitní. A tuším, že jsem udělala dobře. Telefonicky jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi kvalitní zboží i za milé obchodování.

Jaroslav Loder, Vilémovice

, Vilémovice:
Rád nakupuji na netu. Nemám rád přeplněné obchody a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických krámech není možné. A tak jsem rád, že jsem si A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% zakoupil právě u vás. Všechno bylo vyřízeno z pohodlí kanceláře a ani jsem se nenačekal a byl mi doručen produkt, který byl zcela rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s jistotou říci, že jsem maximálně spokojen.

Michael Čmarada, Krasíkov

, Krasíkov:
Dělali jsme si s chlapama legraci, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet potřebnou sílu. Klasicky jsme se štouchali, až jeden kolega hodně zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomto směru dbám delší dobu, takže jsem mu ho přece mohl schválit. Včera mi poslal e-mail, že děkuje, už A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% má v koupelně také a pochválila ho i manželka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 06. 10. 2022.

Hodnocení A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

Viktor B: 110 % spokojenost

Veronika H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Radim M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Julie L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Adéla K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt