A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2471 Kč
Naše cena: 1647 Ověřit dostupnost

Přijměte pozvání do rodiny A. H. Riiseho s touhle exkluzivní směsí zralých rumů. Každý rok jí jde do prodeje pouhých 3000 lahví a vždycky to stojí za to.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421012108

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

Šárka Kulišanová, Olbramovice

, Olbramovice:
Jako žena samoživitelka nemám korunek zbytečně moc, ale A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% se mi moc potřebuji a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že stejné modely jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak kvalitní. A tuším, že jsem udělala správně. Emailem jsem si potvrdila jeho stav skladem a děkuji moc za velmi kvalitní výrobek i za milé obchodování.

Jaroslav Loder, Vilémovice

, Vilémovice:
Rád objednávám na webu. Nemám rád přeplněné obchodní centra a navíc se mi líbí srovnání cen, což v některých krámech není možné. A proto jsem rád, že jsem si A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% objednal právě u vás. Všechno bylo zařízeno z pohodlí kanceláře a ani jsem se nenadál a byl mi doručen balíček, který byl zcela rychlostí blesku u mě. K tomu když přidám čitelnost, cenu a vyřízení nákupu, tak můžu s klidem říci, že jsem maximálně spokojen.

Michael Čmarada, Krasíkov

, Krasíkov:
Dělali jsme si s chlapama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet potřebnou sílu. Standardně jsme se špičkovali, až nějakej kluk trochu zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomto směru pečuji delší dobu, proto jsem mu ho přece mohl doporučit. Včera mi posílal e-mail, že děkuje, už A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% má v koupelně také a pochválila ho i manželka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2021.

Hodnocení A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

Patrik S: 110 % spokojenost

Gabriela R: Je to dostatečné?

Vojtěch M: A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nela Z: Tento A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42% jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petra G: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise Family Reserve 0,7l 42%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt