A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise Frogman 0,7l 58%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise Frogman 0,7l 58% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Ověřit dostupnost

Temně hnědý, výrazně sladký a silný rum od legendární značky A. H. Riise. Ochutnejte a vzdejte hold speciálním jednotkám dánského námořnictva, jejichž jméno nese.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421013204

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Nela Kahovcová, Klíny

, Klíny:
A.H.Riise Frogman 0,7l 58% jsem si poprvé pořídila v létě. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž naprosto boží! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí skoro stále. Před měsícem mi přišel jeden kus pro maminku a ta je z toho taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Sofie Ranochová, Chrášťany

, Chrášťany:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš nepožadoval. Ale dokonce mě hodně překvapil. PRODUKT, který vydrží velmi hodně. Kupuji si je občasně, podle nálady. Za tolik výbornou hodnotu, dodání, chci v tomto případě, jen eshop doporučit. Manžel mě pochválil a ještě jsem obdržela slevový kupón pro doplňkový nákup.

Karolína Lehmannová, Horní Kounice

, Horní Kounice:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila korunky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s A.H.Riise Frogman 0,7l 58% spokojení. Naučili se ho rychle používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím časem taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

Jonáš Phan, Bukovka

, Bukovka:
Fakt bezva věc, tohle se opravdu jen tak nesežene. Můžu to všem vřele doporučit, takový A.H.Riise Frogman 0,7l 58% jsem sháněl na internetu hodně dlouho, ale vždycky měl nějakou vadu ? vysoká cena, mizerná kvalita, nebo problémy s dodáním zásilky... Každopádně tohle je zcela super, a jsem po všech stranách rád. Tenhle A.H.Riise Frogman 0,7l 58% můžu rozhodně doporučit všem, kteří něco podobného shánějí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 29. 01. 2021.

Hodnocení A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Kateřina S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šimon K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Vanesa K: Ideální k osmnáctinám :)

Daniela S: Je to dostatečné?

Petra H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise Frogman 0,7l 58%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt