A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise Frogman 0,7l 58%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise Frogman 0,7l 58% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Ověřit dostupnost

Temně hnědý, výrazně sladký a silný rum od legendární značky A. H. Riise. Ochutnejte a vzdejte hold speciálním jednotkám dánského námořnictva, jejichž jméno nese.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421013204

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Nela Kahovcová, Klíny

, Klíny:
A.H.Riise Frogman 0,7l 58% jsem si prvně pořídila na jaře. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nebylo. Tahle věcička je totiž zcela boží! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a užívám jí skoro pořád. Před měsícem mi přišel jeden kus pro tchýni a ta je z ní taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Sofie Ranochová, Chrášťany

, Chrášťany:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš neočekávala. Ale dokonce mě velice přesvědčil. PRODUKT, který snese velmi mnoho. Kupuji si je někdy, podle nálady. Za tak výhodnou cenu, dodání, můžu v tomto případě, pouze obchod doporučit. Otec mě poděkoval a navíc jsem získala slevový kupón pro doplňkový nákup.

Karolína Lehmannová, Horní Kounice

, Horní Kounice:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila penízky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s A.H.Riise Frogman 0,7l 58% spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím zítra taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

Jonáš Phan, Bukovka

, Bukovka:
Fakt príma věcička, tohle se opravdu jen tak nepotká. Můžu to všem opravdu doporučit, takový A.H.Riise Frogman 0,7l 58% jsem sháněl na netu velmi dlouho, ale vždy měl nějakou chybu ? vysoká cena, bídná kvalita, nebo problémy s dodáním zásilky... Každopádně toto je zcela príma, a jsem po všech stranách rád. Tento A.H.Riise Frogman 0,7l 58% můžu jasně doporučit kamarádům, kteří něco podobného hledají.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2021.

Hodnocení A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Vít C: je to fajné

Karolína K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Miroslav K: 110 % spokojenost

Barbora J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Lucie H: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise Frogman 0,7l 58%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt