A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise Frogman 0,7l 58%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise Frogman 0,7l 58% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Ověřit dostupnost

Temně hnědý, výrazně sladký a silný rum od legendární značky A. H. Riise. Ochutnejte a vzdejte hold speciálním jednotkám dánského námořnictva, jejichž jméno nese.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421013204

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Nela Kahovcová, Klíny

, Klíny:
A.H.Riise Frogman 0,7l 58% jsem si poprvé pořídila na jaře. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží vůbec nebylo. Tahle věcička je totiž úplně miloučká! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně stále. Před měsícem mi přišel další kus pro tchýni a ta je z ní taky nadšená. Jistě hodlám kupovat další.

Sofie Ranochová, Chrášťany

, Chrášťany:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš nepožadoval. Ale celkem mě hodně překvapil. PRODUKT, který snese velmi mnoho. Kupuji si je někdy, podle chuti. Za tolik výbornou cenu, dodání, můžu v tomto případě, jen eshop doporučit. Otec mě poděkoval a ještě jsem získala slevový kód pro další nákup.

Karolína Lehmannová, Horní Kounice

, Horní Kounice:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila korunky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s A.H.Riise Frogman 0,7l 58% spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím časem taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

Jonáš Phan, Bukovka

, Bukovka:
Fakt príma věc, tohle se zcela jen tak nesežene. Můžu to všem vřele doporučit, takový A.H.Riise Frogman 0,7l 58% jsem sháněl na internetu hodně dlouho, ale vždycky měl nějakou chybu ? vyšší cena, bídná kvalita, nebo problémy s dodáním zásilky... Každopádně tohle je zcela príma, a jsem po všech stranách rád. Tenhle A.H.Riise Frogman 0,7l 58% můžu jasně doporučit kamarádům, kteří něco podobného shánějí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2021.

Hodnocení A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Markéta D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Daniel S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Johana B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Tomáš V: funkční výrobek

Aneta N: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise Frogman 0,7l 58%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt