A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise Frogman 0,7l 58%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise Frogman 0,7l 58% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Ověřit dostupnost

Temně hnědý, výrazně sladký a silný rum od legendární značky A. H. Riise. Ochutnejte a vzdejte hold speciálním jednotkám dánského námořnictva, jejichž jméno nese.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421013204

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Nela Kahovcová, Klíny

, Klíny:
A.H.Riise Frogman 0,7l 58% jsem si poprvé pořídila na jaře. Po zakoupení jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž zcela miloučká! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí skoro pořád. Před týdnem mi přišel další kus pro tchýni a ta je z ní taky uspokojená. Určitě hodlám kupovat další.

Sofie Ranochová, Chrášťany

, Chrášťany:
Super PRODUKT, od kterého jsem příliš nepožadoval. Ale celkem mě velice přesvědčil. PRODUKT, který vydrží opravdu mnoho. Kupuji si je příležitostně, podle chuti. Za tolik výhodnou cenu, dodání, chci v tomto případě, pouze eshop poradit. Otec mě pochválil a ještě jsem obdržela slevový kód pro další nákup.

Karolína Lehmannová, Horní Kounice

, Horní Kounice:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila korunky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s A.H.Riise Frogman 0,7l 58% spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím zítra taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se domů hodí vždy.

Jonáš Phan, Bukovka

, Bukovka:
Fakt príma věcička, tohle se zcela jen tak nepotká. Můžu to všem vřele doporučit, takový A.H.Riise Frogman 0,7l 58% jsem sháněl na internetu hodně dlouho, ale vždy měl nějakou vadu ? vysoká cena, mizerná kvalita, nebo chyby s dodáním zásilky... Každopádně tohle je zcela príma, a jsem po všech směrech rád. Tenhle A.H.Riise Frogman 0,7l 58% můžu jasně doporučit rodině, kteří něco stejného shánějí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 29. 09. 2020.

Hodnocení A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Šárka H: děda je z dárku je nadšený

Marie B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Vanesa R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Marek B: Celkem jsem spokojený.

Gabriela L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise Frogman 0,7l 58%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt