A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise Frogman 0,7l 58%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise Frogman 0,7l 58% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Ověřit dostupnost

Temně hnědý, výrazně sladký a silný rum od legendární značky A. H. Riise. Ochutnejte a vzdejte hold speciálním jednotkám dánského námořnictva, jejichž jméno nese.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421013204

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Nela Kahovcová, Klíny

, Klíny:
A.H.Riise Frogman 0,7l 58% jsem si prvně pořídila na podzim. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží nakonec nebylo. Tahle věcička je totiž zcela boží! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně stále. Před měsícem mi přišel jeden kus pro maminku a ta je z ní taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Sofie Ranochová, Chrášťany

, Chrášťany:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem moc nepožadoval. Ale nakonec mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který vydrží opravdu mnoho. Objednávám si je příležitostně, podle nálady. Za tak výbornou hodnotu, dodání, můžu v tomto případě, pouze eshop poradit. Otec mě pochválil a navíc jsem obdržela slevový kupón pro další nákup.

Karolína Lehmannová, Horní Kounice

, Horní Kounice:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Grandiózní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila penízky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s A.H.Riise Frogman 0,7l 58% spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím až dopíšu komentář taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se domů hodí vždy.

Jonáš Phan, Bukovka

, Bukovka:
Fakt bezva věc, tohle se opravdu jen tak nepotká. Můžu to všem opravdu doporučit, takový A.H.Riise Frogman 0,7l 58% jsem sháněl na internetu velmi dlouho, ale vždycky měl nějakou vadu ? vysoká cena, mizerná kvalita, nebo problémy s dodáním zásilky... Každopádně tohle je zcela super, a jsem po všech směrech rád. Tento A.H.Riise Frogman 0,7l 58% můžu jasně doporučit kamarádům, kteří něco podobného shánějí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 06. 10. 2022.

Hodnocení A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Kristýna V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kamila P: Ideální k osmnáctinám :)

Natálie T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Petra K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jiří H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise Frogman 0,7l 58%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt