A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise Frogman 0,7l 58%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise Frogman 0,7l 58% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Ověřit dostupnost

Temně hnědý, výrazně sladký a silný rum od legendární značky A. H. Riise. Ochutnejte a vzdejte hold speciálním jednotkám dánského námořnictva, jejichž jméno nese.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421013204

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Nela Kahovcová, Klíny

, Klíny:
A.H.Riise Frogman 0,7l 58% jsem si poprvé koupila v létě. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž úplně boží! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí skoro stále. Před týdnem mi přišel další kus pro tchýni a ta je z toho taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Sofie Ranochová, Chrášťany

, Chrášťany:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš neočekávala. Ale nakonec mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který snese opravdu hodně. Objednávám si je někdy, podle chuti. Za tolik výhodnou cenu, doručení, chci v tomto případě, jen obchod doporučit. Otec mě pochválil a ještě jsem obdržela slevový kupón pro další nákup.

Karolína Lehmannová, Horní Kounice

, Horní Kounice:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Perfektní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila penízky! :-) Nejvíc se mi líbí, jak jsou teď s A.H.Riise Frogman 0,7l 58% spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím pozítří taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se na zahradu hodí vždy.

Jonáš Phan, Bukovka

, Bukovka:
Fakt bezva věcička, tohle se zcela jen tak nesežene. Můžu to všem vřele doporučit, takový A.H.Riise Frogman 0,7l 58% jsem sháněl na netu velmi dlouho, ale vždycky měl nějakou chybu ? vyšší cena, špatná kvalita, nebo problémy s dodáním balíčku... Každopádně toto je prostě super, a jsem po všech stranách rád. Tenhle A.H.Riise Frogman 0,7l 58% můžu jasně doporučit kamarádům, kteří něco podobného shánějí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2022.

Hodnocení A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Alena F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Valerie S: já jsem to prostě chtěla

Sabina M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nela H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Johana H: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise Frogman 0,7l 58%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise Frogman 0,7l 58%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt