A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2024 Kč
Naše cena: 1349 Ověřit dostupnost

Temný, sladký a silný rum z produkce legendární značky A. H. Riise. Vychutnejte si ho při pokojové teplotě a vzdejte hold dánskému námořnictvu.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421011903

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

Vojtěch Čihovský, Postřelmůvek

, Postřelmůvek:
S ohledem na to, že mi A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% vypověděl službu, musel jsem objednat si ještě jeden. Rozdíl mezi běžným a online obchodem byl jak v ceně, tak dostupnosti a mimo to v přístupu prodávajícího. I když upřednostňuji osobní kontakt a možnost si A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% vyzkoušet, pro jednou jsem jsem dal na službu eshopu. Tohoto rozhodnutí nemám důvod litovat a tohoto prodejce mohu doporučit.

Radim Marci, Uničov

, Uničov:
Tento A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% jsem zakoupil poprvé a můžu s radostí napsat, že jsem maximálně spokojený. Výrobek funguje na sto procent, vše dorazilo v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti musím říct, že tento výrobek si zase pořídím jen zde. Jsem zcela spokojený a chci všem pouze doporučit. Spolehlivost a kvalita. Báječné.

Alena Schererová, Stružinec

, Stružinec:
Nedávno jsem si u vás objednala A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% a hodně mě nadchnul, že jsem nákup velmi obratem zopakovala. Je opravdu hodně roztomilý a hlavně funkční. I kamarád si jej pochvaluje, a to je hodně přísný. Chci ocenit také bleskové doručení i příjemnou pozornost v podobě slevy na příští objednávku. Moc si vážím profesionálního přístupu i pomoci při složení. I když tam byl manuál, s přítelem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Ema Pšenková, Karlovice

, Karlovice:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože bojácně objednávám přes net. Byla jsem se na A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% kouknout v kamenném krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého užitečného pomocníka můžu mít v bytě. Nemeškala jsem, sedla jsem k webu a za skvělou cenu jej objednala. Mám ho doma sedm dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej ovládat, ale vypadá to jednoduše, tak snad nebude chyba.

Kateřina Paluzgová, Ruda

, Ruda:
Přiznám se, že k objednávkám přes web jsem trochu nedůvěřivá, a proto jsem si i tento e-shop nejdříve prověřila a zavolala tam. Musím napsat, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi přátelská a ubezpečila mě, že zboží dojde v pořádku do tří dnů od zakoupení. Proto jsem si tento výrobek zakoupila a na dodání jsem nečekala ani pár dni. A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% došel v dobrém stavu. Užívám ho docela pravidelně a neměnila bych.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 02. 10. 2022.

Hodnocení A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

Sofie F: Ideální k osmnáctinám :)

Zuzana H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Denis Š: tak jsem to dostala aje to super

Viktor M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Gabriela L: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt