A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2024 Kč
Naše cena: 1349 Ověřit dostupnost

Temný, sladký a silný rum z produkce legendární značky A. H. Riise. Vychutnejte si ho při pokojové teplotě a vzdejte hold dánskému námořnictvu.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421011903

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

Vojtěch Čihovský, Postřelmůvek

, Postřelmůvek:
Vzhledem k tomu, že mi A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% vypověděl službu, nezbylo, než objednat si další. Rozdíl mezi běžným a internetovým obchodem byl jak v ceně, tak době dodání a mimo to ve službách. Navzdory tomu, že preferuji osobní setkání a možnost si A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% prozkoumat, teď jsem si vybral službu online prodejce. Svého rozhodnutí nemám důvod litovat a tento eshop mohu doporučit.

Radim Marci, Uničov

, Uničov:
Tento A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% jsem nakoupil poprvé a můžu s láskou napsat, že jsem maximálně spokojený. Produkt funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti chci napsat, že tento výrobek si zase pořídím jen zde. Jsem zcela šťastný a chci všem jen doporučit. Jistota a kvalita. Perfektní.

Alena Schererová, Stružinec

, Stružinec:
Nedávno jsem si u vás objednala A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% a hodně mě rozmazlil, že jsem objednávku hodně obratem zopakovala. Je celkem velmi pěkný a hlavně užitečný. I manžel si ho pochvaluje, a to je hodně náročný. Musím ocenit také okamžité dodání i příjemnou pozornost v podobě slevy na příští nákup. Hodně si vážím profesionálního přístupu i pomoci při složení. I když tam byl návod, s přítelem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Ema Pšenková, Karlovice

, Karlovice:
Byla jsem zpočátku skeptická, a protože bojácně nakupuji přes internet. Byla jsem se na A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% podívat v kamenném krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého skvělého pomocníka můžu mít doma. Nečekala jsem, sedla jsem k webu a za výhodnou cenu jej koupila. Mám ho doma pár dní a nemůžu si ho vynachválit. Musím se naučit jej ovládat, ale vypadá to lehce, tak snad nebude problém.

Kateřina Paluzgová, Ruda

, Ruda:
Řeknu Vám, že k nákupům přes web jsem trochu skeptická, a proto jsem si i tento eshop nejdříve prověřila a napsala tam. Musím napsat, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi přátelská a ubezpečila mě, že zboží dojde v pořádku do čtyř dnů od objednání. Proto jsem si tento produkt zakoupila a na doručení jsem nečekala ani tří dni. A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% dorazil v dobrém stavu. Používám ho docela často a neměnila bych.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 03. 12. 2020.

Hodnocení A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

Karel K: Jsem ráda, že to mám

Linda R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Filip Z: Přišlo to celkem rychle

Zdeněk O: A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% je dobrý, ale chtělo yb to větší

Gabriela C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt