A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2024 Kč
Naše cena: 1349 Ověřit dostupnost

Temný, sladký a silný rum z produkce legendární značky A. H. Riise. Vychutnejte si ho při pokojové teplotě a vzdejte hold dánskému námořnictvu.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421011903

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

Vojtěch Čihovský, Postřelmůvek

, Postřelmůvek:
Vzhledem k tomu, že mi A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% nefunguje, musel jsem objednat si nový. Rozdíl mezi kamenným a e/shopem byl jak v ceně, tak dopravě a mimo jiné v přístupu prodávajícího. I když preferuji osobní kontakt a možnost si A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% prozkoumat, tentokrát jsem si vybral službu e-shopu. Tohoto rozhodnutí nemám důvod litovat a tento eshop si vážím.

Radim Marci, Uničov

, Uničov:
Tento A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% jsem objednal poprvé a můžu s radostí napsat, že jsem maximálně spokojený. Produkt funguje jak má, vše dorazilo v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti chci říct, že tento produkt si opět pořídím jen zde. Jsem zcela spokojený a můžu všem jen doporučit. Spolehlivost a kvalita. Perfektní.

Alena Schererová, Stružinec

, Stružinec:
Nedávno jsem si u vás zakoupila A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% a tolik mě nadchnul, že jsem nákup velmi obratem zopakovala. Je opravdu hodně pěkný a hlavně užitečný. I manžel si jej pochvaluje, a to je hodně přísný. Musím ocenit také okamžité dodání i milou pozornost v podobě slevy na další objednávku. Hodně si vážím taktního přístupu i pomoci při sestavení. Ačkoliv tam byl návod, s manželem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy hodně uvítali.

Ema Pšenková, Karlovice

, Karlovice:
Byla jsem nejprve skeptická, a protože nerada objednávám přes net. Byla jsem se na A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% kouknout v kamenném krámě. Otestovala jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého dobrého pomocníka můžu mít v bytě. Nečekala jsem, sedla jsem k netu a za skvělou cenu jej pořídila. Mám ho v bytě sedm dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej ovládat, ale vypadá to jednoduše, tak asi nebude chyba.

Kateřina Paluzgová, Ruda

, Ruda:
Řeknu Vám, že k nákupům přes net jsem hodně skeptická, a proto jsem si i tento obchod nejdříve vyzkoušela a zavolala tam. Musím napsat, že paní, co mi odepsala na emial, byla velmi milá a ujistila mě, že zboží dorazí v pořádku do pár dnů od objednání. Proto jsem si tento výrobek zakoupila a na dodání jsem nečekala ani pár dni. A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% dorazil v dobrém stavu. Užívám ho docela často a neměnila bych.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 09. 2020.

Hodnocení A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

Denisa K: Je to dostatečné?

Nela N: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nikol Ž: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Simona E: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Oliver S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt