A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2024 Kč
Naše cena: 1349 Ověřit dostupnost

Temný, sladký a silný rum z produkce legendární značky A. H. Riise. Vychutnejte si ho při pokojové teplotě a vzdejte hold dánskému námořnictvu.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421011903

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

Vojtěch Čihovský, Postřelmůvek

, Postřelmůvek:
S ohledem na to, že mi A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% přestal fungovat, nezbylo, než zakoupit si nový. Rozdíl mezi klasickým a e/shopem byl jak v ceně, tak dostupnosti a mimo jiné ve službách. Navzdory tomu, že mi je milejší osobní setkání a možnost si A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% osahat, tentokrát jsem jsem dal na službu eshopu. Svého rozhodnutí nemám proč litovat a tuto firmu si vážím.

Radim Marci, Uničov

, Uničov:
Tento A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% jsem nakoupil prvně a můžu s radostí napsat, že jsem nejvíc spokojený. Výrobek funguje dostatečně, vše dorazilo v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti můžu říct, že tento produkt si zase koupím jen odsud. Jsem zcela spokojený a chci všem jen doporučit. Spolehlivost a kvalita. Báječné.

Alena Schererová, Stružinec

, Stružinec:
Nedávno jsem si u vás zakoupila A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% a hodně mě rozmazlil, že jsem objednávku hodně obratem zopakovala. Je celkem hodně roztomilý a hlavně funkční. I manžel si jej pochvaluje, a to je hodně přísný. Chci ocenit také okamžité doručení i malou pozornost v podobě slevy na další objednávku. Hodně si vážím taktního přístupu i pomoci při výběru. Ačkoliv tam byl plánek, s kamarádem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Ema Pšenková, Karlovice

, Karlovice:
Byla jsem nejprve opatrná, a protože nerada objednávám přes internet. Byla jsem se na A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% kouknout v kamenném krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého užitečného pomocníka můžu mít doma. Nečekala jsem, sedla jsem k netu a za výhodnou cenu jej objednala. Mám ho doma šest dní a nemůžu si ho užít. Chci se naučit jej zvládat, ale vzhlíží to lehce, tak asi nebude chyba.

Kateřina Paluzgová, Ruda

, Ruda:
Přiznám se, že k nákupům přes internet jsem trochu skeptická, a proto jsem si i tento e-shop nejdříve prověřila a napsala tam. Musím říci, že paní, co mi odepsala na emial, byla hodně přátelská a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do pár dnů od objednání. Proto jsem si tento výrobek objednala a na doručení jsem nečekala ani pár dni. A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55% dorazil v pořádku. Používám ho docela často a neměnila bych.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

Aneta L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Natálie J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Štěpán G: Jsem ráda, že to mám

Gabriela H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Zuzana Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise Royal Danish Navy Strength 0,7l 55%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt