A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1724 Kč
Naše cena: 1149 Ověřit dostupnost

Výrazně ovocný, sladší rum z produkce legendární značky A. H. Riise vás potěší chutí pomerančů, manga, papáji a vanilky. Vychutnejte si jednu z číslovaných lahví.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421010104

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

Sabina Králková, Řepeč

, Řepeč:
K A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40% mohu jen říci, že jeho účinky jsou naprosto bezkonkurenční. K prodeji je v více příchutích, které lze sehnat v normálním obchodě. Spojuje v sobě bezvadnou chuť s šetrným a zároveň skvělým vlivem na mé zdraví. Tyto vlastnosti si pochvaluji nejen já, ale i můj manžel.

Dominika Kiclová, Příkosice

, Příkosice:
Jako každá manželka miluji hezké věci, které jsou něčím výjimečné. Nakupování je pro mě závislost. Ovšem někdy potkám špatné eshopy, nejvíce mi vadí i předlouhá doba dodání (4 dni i více). Vy jste mě krásně překvapili, jelikož všechno proběhlo lehce a okamžitě bez dlouhých zdržení. Přestože jste A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40% neměli skladem, nečekala jsem více jak 3 dni a jako pozornost jsem dostala malý dárek. Skvělý shopík.

Petr Elsnic, Velká Bukovina

, Velká Bukovina:
Na tenhle výrobek jsem narazil náhodou a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými parametry. Do pěti dnů po zakoupení jsem ho měl v dílně a od té doby ho prakticky nepustím z ruky. Je to fajn A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%, který dělá spolehlivě svůj účel. Hodnotím především jeho dobu dodání a způsob zpracování. V tomto e-shopu neobjednávám prvně, takže za mě dobrá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 09. 2020.

Hodnocení A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

Emma H: Je to dostatečné?

Ondřej Š: A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40% je dobrý, ale chtělo yb to větší

Dominika N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Klára T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kryštof K: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt