A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1724 Kč
Naše cena: 1149 Ověřit dostupnost

Výrazně ovocný, sladší rum z produkce legendární značky A. H. Riise vás potěší chutí pomerančů, manga, papáji a vanilky. Vychutnejte si jednu z číslovaných lahví.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421010104

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

Sabina Králková, Řepeč

, Řepeč:
K A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40% mohu jen dodat, že jeho vlastnosti jsou naprosto bezkonkurenční. K prodeji je v mnoha příchutích, které lze sehnat v normálním krámě. Spojuje v sobě perfektní zpracování s jemným a také skvělým vlivem na mé rozpoložení. Tyto vlastnosti si pochvaluji jenom já, ale i můj syn.

Dominika Kiclová, Příkosice

, Příkosice:
Jako každá feministka miluji krásné věci, které jsou něčím výjimečné. Shopping je pro mě radost. Ovšem někdy narazím na podvodné eshopy, hodně mi vadí i dlouhá doba dodání (týden i více). Vy jste mě hezky překvapili, protože všechno proběhlo lehce a rychle bez zbytečných průtahů. I když jste A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40% neměli skladem, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem obdržela roztomilý dárek. Dobrý shopík.

Petr Elsnic, Velká Bukovina

, Velká Bukovina:
Na tento výrobek jsem narazil náhodou a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými vlastnostmi. Do pěti dnů po zakoupení jsem ho měl doma a od té doby ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%, který dělá spolehlivě svůj účel. Oceňuji především jeho dobu dodání a způsob zpracování. V tomto eshopu neobjednávám poprvé, takže za mě jasná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2022.

Hodnocení A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

Emma J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Valerie V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michaela P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Šimon V: Celkem jsem spokojený.

Vanesa M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt