A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1724 Kč
Naše cena: 1149 Ověřit dostupnost

Výrazně ovocný, sladší rum z produkce legendární značky A. H. Riise vás potěší chutí pomerančů, manga, papáji a vanilky. Vychutnejte si jednu z číslovaných lahví.

Výrobce: A.H.Riise
EAN: 5712421010104

3 důvody proč prodáváme A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

Sabina Králková, Řepeč

, Řepeč:
K A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40% můžu jen říci, že jeho účinky jsou téměř bezkonkurenční. K prodeji je v mnoha vzorech, které lze koupit v běžném krámě. Snoubí v sobě perfektní chuť s jemným a zároveň účinným vlivem na mé rozpoložení. Tyto účinky si pochvaluji nejen já, ale i můj maminka.

Dominika Kiclová, Příkosice

, Příkosice:
Jako každá manželka miluji hezké věci, které jsou něčím úžasné. Nakupování je pro mě závislost. Ovšem někdy narazím na špatné prodejce, hodně mi vadí i předlouhá doba doručení (4 dni i více). Vy jste mě hezky překvapili, protože všechno proběhlo hladce a rychle bez zbytečných zdržení. I když jste A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40% neměli na skladě, nečekala jsem dlouho a jako omluvu jsem dostala milý dáreček. Dobrý obchůdek.

Petr Elsnic, Velká Bukovina

, Velká Bukovina:
Na tento výrobek jsem narazil náhodou a oslovil mne jak cenou, tak uvedenými parametry. Do pěti dnů po zakoupení jsem ho měl v garáži a od té chvíle ho skutečně nedám z ruky. Je to fajn A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%, který dělá stoprocentně svůj účel. Hodnotím hlavně jeho dobu dodání a způsob vyhotovení. V tomto eshopu neobjednávám poprvé, takže za mě dobrá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 01. 10. 2022.

Hodnocení A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

hodnocení 5/5 od 43 hodnotících

Diskuze A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

Michaela Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Ema K: já jsem to prostě chtěla

Jan T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sára K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Šárka J: Tento A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40% jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží A.H.Riise XO Reserve 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt