Abercrombie & Fitch Fierce - EDC - SLEVA - bez krabičky, chybí cca 3 ml 100 ml

Abercrombie & Fitch Fierce - EDC - SLEVA - bez krabičky, chybí cca 3 ml 100 ml

Abercrombie & Fitch Fierce - EDC - SLEVA - bez krabičky, chybí cca 3 ml 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Abercrombie & Fitch Fierce - EDC - SLEVA - bez krabičky, chybí cca 3 ml 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Abercrombie & Fitch Fierce - EDC - SLEVA - bez krabičky, chybí cca 3 ml 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 2049 Ověřit dostupnost

Fierce od Abercrombie & Fitch je dřevitá aromatická vůně pro muže. Fierce byl zahájen v roce 2002 a vytvořili ho Christophe Laudamiel a Bruno Jovanovic. Vrchní tóny jsou tvořeny pomerančem, citronem, essencí z listů hořkého pomeranče (petitgrain), jedlí, kardamomem a mořké tóny. Střední tóny tvoří jasmín, rozmarýn, šalvěj, růže a konvalinka. Kompozici uzavírá vetiver, pižmo, dubový mech a brazilské růžové dřevo.

Výrobce: Abercrombie & Fitch

3 důvody proč prodáváme Abercrombie & Fitch Fierce - EDC - SLEVA - bez krabičky, chybí cca 3 ml 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Abercrombie & Fitch Fierce - EDC - SLEVA - bez krabičky, chybí cca 3 ml 100 ml

Václav Kounovský, Rosice

, Rosice:
Skvělá Abercrombie & Fitch Fierce - EDC - SLEVA - bez krabičky, chybí cca 3 ml 100 ml i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí jedna krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro pro pár). Pro pravidelnější hraní a lepší stavění balíčků už to chce více jak jednu zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 3 sady budou nejspíš doporučené, byť ne zcela nutné. Hraní 1vs1 je klasika a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu známých či rodinu (jen bude složitější do toho všechny zasvětit). Abercrombie & Fitch Fierce - EDC - SLEVA - bez krabičky, chybí cca 3 ml 100 ml mají vydařené použitelnost, jde o lovískovací téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte návod, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to dny cvičení. :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení Abercrombie & Fitch Fierce - EDC - SLEVA - bez krabičky, chybí cca 3 ml 100 ml

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze Abercrombie & Fitch Fierce - EDC - SLEVA - bez krabičky, chybí cca 3 ml 100 ml

Josef Ž: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jakub T: Jsem ráda, že to mám

Anna H: Tento Abercrombie & Fitch Fierce - EDC - SLEVA - bez krabičky, chybí cca 3 ml 100 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

David L: funkční výrobek

Aneta M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Abercrombie & Fitch Fierce - EDC - SLEVA - bez krabičky, chybí cca 3 ml 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Abercrombie & Fitch Fierce - EDC - SLEVA - bez krabičky, chybí cca 3 ml 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt