Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 779 Ověřit dostupnost

First Instinct Blue je aromatická fougerová vůně pro muže. Otevírá se tóny bergamotu, kardamomu a jablka. V srdci se ukrývá levandule, rozmarýn a pepř. Základ pak tvoří ambra, santalové dřevo a fazole tonka. Na trh byla uvedena v roce 2018.

Výrobce: Abercrombie & Fitch

3 důvody proč prodáváme Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Johana Brózdová, Skorotice

, Skorotice:
Za tento Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml uděluji velký palec nahoru. Opravdu mě udělal radost a mohu napsat, že jsem nečekala takový úspěch. Kupovala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako překvapení k svátku, kdy jsem si ji po otestování chtěla zakoupit i já sama. Teď už doma objednáváme jen tento produkt a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám dobře slouží, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

Dominika Jochecová, Plužná

, Plužná:
Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml mohu vřele poradit všem svým přátelům a známým. I já jsem se přesvědčila, že celkem skvěle chutná, ale je i hodně skvěle cenově dostupný a není třeba žádné speciální prostředky k tomu, abych ho mohla ovládat. Lehká příprava a bezvadná chuť nadchla nejen mě, ale i manžela a prarodiče. Široké spektrum chutí odpovídá každému z přátel. Také jsem byla pochválená za svou šikovnost.

Anna Rybárová, Malá Roudka

, Malá Roudka:
Za náš léta používaný Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml, na který jsem uvyklá, jsem hledala jiný, protože původní už není k sehnání. Hledala jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho okamžitě zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Moje volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i do budoucna.

Zuzana Frková, Metylovice

, Metylovice:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml z části z něčeho co prdělo a mělo tetu a dědečka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2021.

Hodnocení Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Barbora H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Magdaléna V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Vít H: tak jsem to dostala aje to super

David K: je to fajné

Antonín Ž: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt