Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 779 Ověřit dostupnost

First Instinct Blue je aromatická fougerová vůně pro muže. Otevírá se tóny bergamotu, kardamomu a jablka. V srdci se ukrývá levandule, rozmarýn a pepř. Základ pak tvoří ambra, santalové dřevo a fazole tonka. Na trh byla uvedena v roce 2018.

Výrobce: Abercrombie & Fitch

3 důvody proč prodáváme Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Johana Brózdová, Skorotice

, Skorotice:
Za tento Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml uděluji velký palec nahoru. Velmi mě potěšil a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako dárek k svátku, kdy jsem si ho po vyzkoušení musela zakoupit i já sama. Teď už v rodině objednáváme jen tento výrobek a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám dobře pracuje, pokud vím, nikdo s ním neměl doposud žádný problém.

Dominika Jochecová, Plužná

, Plužná:
Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml mohu jasně doporučit všem svým přátelům a známým. Osobně jsem se přesvědčila, že nejen skvěle chutná, ale je i velmi dobře cenově dostupný a není třeba žádné speciální prostředky k tomu, abych ho mohla používat. Lehká příprava a bezchybná chuť nadchla nejen mě, ale i kamráda a děti. Široké spektrum chutí odpovídá každému z rodiny. Také jsem byla pochválená za svou chytrost.

Anna Rybárová, Malá Roudka

, Malá Roudka:
Za můj léta používaný Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní již není k dostání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho hned objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Moje volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

Zuzana Frková, Metylovice

, Metylovice:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml z části z něčeho co prdělo a mělo tetu a dědečka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 29. 09. 2020.

Hodnocení Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Michael S: 110 % spokojenost

Alena S: nemá chybu

Amálie B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Simona M: já jsem to prostě chtěla

Radek V: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt