Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 779 Ověřit dostupnost

First Instinct Blue je aromatická fougerová vůně pro muže. Otevírá se tóny bergamotu, kardamomu a jablka. V srdci se ukrývá levandule, rozmarýn a pepř. Základ pak tvoří ambra, santalové dřevo a fazole tonka. Na trh byla uvedena v roce 2018.

Výrobce: Abercrombie & Fitch

3 důvody proč prodáváme Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Johana Brózdová, Skorotice

, Skorotice:
Za tento Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml dávám největší palec nahoru. Velmi mě potěšil a mohu říci, že jsem nečekala takový úspěch. Objednávala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako dárek k svátku, kdy jsem si ji po vyzkoušení chtěla objednat i já sama. Teď už v rodině kupujeme jen tento produkt a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám bezchybně funguje, co vím, nikdo s ním neměl zatím nijaký problém.

Dominika Jochecová, Plužná

, Plužná:
Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml mohu klidně poradit všem svým kamarádům a známým. I já jsem se přesvědčila, že nejen skvěle vypadá, ale je i velmi dobře cenově příznivý a není třeba žádné zvláštní přípravky k tomu, abych ho chtěla ovládat. Lehká příprava a bezchybná chuť nadchla nejen mě, ale i kamráda a děti. Plné spektrum chutí vyhovuje každému z přátel. Také jsem byla pochválená za svou šikovnost.

Anna Rybárová, Malá Roudka

, Malá Roudka:
Za můj roky používaný Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml, na který jsem zvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní již není k dostání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho okamžitě zakoupila, protože i cenově je pro mne dostupný. Moje volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i nadále.

Zuzana Frková, Metylovice

, Metylovice:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml z části z něčeho co dýchalo a mělo sestru a strýce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 29. 01. 2021.

Hodnocení Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Sofie B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Emma L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tereza P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Vít H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kamila S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt