Aberlour 16y 0,7l 40%

Aberlour 16y 0,7l 40%

Aberlour 16y 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Aberlour 16y 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Aberlour 16y 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2633 Kč
Naše cena: 1755 Ověřit dostupnost

Single malt whisky z oblasti Speyside ve Skotsku je vyráběna metodou dvousudového zrání, první zrání probíhá v dubových sudech po bourbonu a poté v...

Výrobce: Aberlour
EAN: 5000299298022

3 důvody proč prodáváme Aberlour 16y 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Aberlour 16y 0,7l 40%

Simona Hromá, Ostředek

, Ostředek:
Nemůžu si stěžovat, balíček dorazilo v naprostém ordnungu. I když byla stanovena několikadenní doručovací lhůta, přišel mi výrobek už čtvrtý den, hezky zabalený a bez poškození. Hned jsme ho chtěli doma otestovat a funguje úžasně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Aberlour 16y 0,7l 40% objednala. Této objednávky rozhodně nelituji.

Kristýna Marounková, Opatovice I

, Opatovice I:
Skvěle luxusní a parádní zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu nejvíce spokojená. Objednávám u vás dlouho, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že kupuji levně. Naposledy jsem si u vás pořídila Aberlour 16y 0,7l 40%, a skutečně nevím, co na to mám napsat. Snad jen to, že příště budu objednávat zase u vás, protože produkty, jaké nabízíte, se v takové barvě a za tak výhodnou cenu hledá na internetu jen složitě.

Vojtěch Troup, Rájec

, Rájec:
Tak předně, Aberlour 16y 0,7l 40% je ve všech ohledech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset koukat jinde, když jsem zjistil, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc kaček na běžné nákupy, takže v mém úsudku hrála největší roli cena, na druhou stranu Aberlour 16y 0,7l 40%, který mi dorazil kurýrem, mě hodně překvapil, ať už co do barvy, nebo výdrže.

Petr Konejl, Synalov

, Synalov:
Ve své práci hledám vypadat celkem dobře, protože se každý den potkávám se s zákazníky. Mojim cílem je udělat dojem ihned na prvním setkání. Nejen v tomto směru mi Aberlour 16y 0,7l 40% hodně pomohl. Cítím se zásadně víc sebejistě a také tak hovořím. Díky němu jsem udělal krok tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom obrovský kus. Jsem uspokojený jako už dávno nebyl.

Marie Diamantová, Křižínkov

, Křižínkov:
Dlouho jsem váhala mezi tímto Aberlour 16y 0,7l 40% a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě rozhovoru, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je výrobek skutečně na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento výrobek a svého výběru rozhodně nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla opravdu příjemná a ochotná, zboží došlo skutečně brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení Aberlour 16y 0,7l 40%

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze Aberlour 16y 0,7l 40%

Andrea K: nemá chybu

Dominika V: Tento Aberlour 16y 0,7l 40% jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Denis H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Eliška G: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Martin Č: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Aberlour 16y 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Aberlour 16y 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt