Aberlour 16y 0,7l 40%

Aberlour 16y 0,7l 40%

Aberlour 16y 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Aberlour 16y 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Aberlour 16y 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2633 Kč
Naše cena: 1755 Ověřit dostupnost

Single malt whisky z oblasti Speyside ve Skotsku je vyráběna metodou dvousudového zrání, první zrání probíhá v dubových sudech po bourbonu a poté v...

Výrobce: Aberlour
EAN: 5000299298022

3 důvody proč prodáváme Aberlour 16y 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Aberlour 16y 0,7l 40%

Simona Hromá, Ostředek

, Ostředek:
Nemůžu si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém pořádku. I když byla stanovena sedmi denní dodací lhůta, dorazil mi produkt už třetí den, hezky zabalený a bez poškození. Okamžitě jsme ho chtěli doma vyzkoušet a pracuje úžasně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a Aberlour 16y 0,7l 40% objednala. Této objednávky zcela jasně nelituji.

Kristýna Marounková, Opatovice I

, Opatovice I:
Naprosto luxusní a hezké zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu moc uspokojená. Objednávám u vás už druhý rok, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že objednávám dobře. Naposledy jsem si u vás koupila Aberlour 16y 0,7l 40%, a skutečně nevím, co na to mám říct. Snad jen to, že příště budu pořizovat zase u vás, protože zboží, jaké prodáváte, se v takové vlastnostech a za tak výhodnou cenu hledá na internetu jen složitě.

Vojtěch Troup, Rájec

, Rájec:
Tak předně, Aberlour 16y 0,7l 40% je ve všech ohledech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset koukat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc peněz na každodenní nákupy, takže v mém úsudku hrála velkou roli cena, na opačnou stranu Aberlour 16y 0,7l 40%, který mi přišel kurýrem, mě velmi překvapil, ať už co do kvality, nebo výdrže.

Petr Konejl, Synalov

, Synalov:
Ve své práci potřebuji vypadat celkem pěkně, protože se každý den potkávám se s zákazníky. Mojim cílem je získat první dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomhle ohledu mi Aberlour 16y 0,7l 40% hodně pomohl. Cítím se zásadně víc sebejistě a také tak hovořím. Díky němu jsem udělal výšlap tím správným směrem. Vše se mi daří a on má na tom obrovský kus. Jsem šťastný jako už dávno ne.

Marie Diamantová, Křižínkov

, Křižínkov:
Dlouho jsem váhala mezi touto Aberlour 16y 0,7l 40% a obdobným, podobným. Nakonec jsem si na reakci telefonátu, kdy jsem si ověřila, jestli je výrobek skutečně na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a své volby určitě nelituji. Nejen, že paní na telefonu byla skutečně příjemná a ochotná, zboží dorazilo opravdu brzy a v neporušeném obalu. Všechno jak má být, nemůžu jinak než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 02. 12. 2020.

Hodnocení Aberlour 16y 0,7l 40%

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Aberlour 16y 0,7l 40%

Martin H: Celkem jsem spokojený.

Andrea F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vojtěch K: 110 % spokojenost

Radek M: tak jsem to dostala aje to super

Kristián B: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Aberlour 16y 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Aberlour 16y 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt