Aberlour 16y 0,7l 40%

Aberlour 16y 0,7l 40%

Aberlour 16y 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Aberlour 16y 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Aberlour 16y 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2633 Kč
Naše cena: 1755 Ověřit dostupnost

Single malt whisky z oblasti Speyside ve Skotsku je vyráběna metodou dvousudového zrání, první zrání probíhá v dubových sudech po bourbonu a poté v...

Výrobce: Aberlour
EAN: 5000299298022

3 důvody proč prodáváme Aberlour 16y 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Aberlour 16y 0,7l 40%

Simona Hromá, Ostředek

, Ostředek:
Nemůžu si stěžovat, balíček dorazilo v naprostém pořádku. I když byla stanovena týdenní doručovací lhůta, přišel mi produkt už třetí den, hezky zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho museli doma otestovat a funguje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s tím budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Aberlour 16y 0,7l 40% zakoupila. Této koupě rozhodně nelituji.

Kristýna Marounková, Opatovice I

, Opatovice I:
Skvěle luxusní a parádní zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu nejvíce spokojená. Pořizuji u vás dlouho, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že kupuji dobře. Naposledy jsem si u vás objednala Aberlour 16y 0,7l 40%, a skoro nevím, co na to mám napsat. Snad jen to, že příště budu objednávat zase u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové kvalitě a za tak výhodnou cenu objednává na internetu jen složitě.

Vojtěch Troup, Rájec

, Rájec:
Tak předně, Aberlour 16y 0,7l 40% je ve všech ohledech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset poptávat jinde, když jsem objevil, že už není na skladě, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc kaček na obyčejné nákupy, takže v mém rozhodování hrála velkou roli cena, na opačnou stranu Aberlour 16y 0,7l 40%, který mi dorazil poštou, mě hodně překvapil, ať už co do zpracování, nebo užitečnosti.

Petr Konejl, Synalov

, Synalov:
Ve své práci hledám vypadat hodně pěkně, protože se každý den potkávám se s zákazníky. Mým cílem je získat první dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomhle směru mi Aberlour 16y 0,7l 40% hodně pomohl. Cítím se mnohem víc jistě a také tak hovořím. Díky němu jsem udělal výšlap tím správným směrem. Vše se mi daří a on má na tom velký díl. Jsem uspokojený jako už dávno ne.

Marie Diamantová, Křižínkov

, Křižínkov:
Nějaký čas jsem váhala mezi touto Aberlour 16y 0,7l 40% a jiným, podobným. Nakonec jsem si na základě emailu, kdy jsem si ověřila, jestli je produkt skutečně v obchodě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a své volby určitě nelituji. Nejen, že prodejkyně na emailu byla opravdu milá a ochotná, zboží dorazilo skutečně brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2020.

Hodnocení Aberlour 16y 0,7l 40%

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Aberlour 16y 0,7l 40%

Daniela P: Je to dostatečné?

Gabriela V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Aneta P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sofie L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Barbora T: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Aberlour 16y 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Aberlour 16y 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt