Aberlour 16y 0,7l 40%

Aberlour 16y 0,7l 40%

Aberlour 16y 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Aberlour 16y 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Aberlour 16y 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2633 Kč
Naše cena: 1755 Ověřit dostupnost

Single malt whisky z oblasti Speyside ve Skotsku je vyráběna metodou dvousudového zrání, první zrání probíhá v dubových sudech po bourbonu a poté v...

Výrobce: Aberlour
EAN: 5000299298022

3 důvody proč prodáváme Aberlour 16y 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Aberlour 16y 0,7l 40%

Simona Hromá, Ostředek

, Ostředek:
Nechci si postěžovat, zboží dorazilo v totálním ordnungu. I když byla udána několikadenní doručovací lhůta, dorazil mi produkt už třetí den, hezky zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho chtěli doma vyzkoušet a funguje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Aberlour 16y 0,7l 40% objednala. Této koupě zcela jasně nelituji.

Kristýna Marounková, Opatovice I

, Opatovice I:
Naprosto pohodlné a parádní zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu hodně uspokojená. Objednávám u vás už druhý rok, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že kupuji dobře. Naposledy jsem si u vás pořídila Aberlour 16y 0,7l 40%, a skutečně nevím, co na to mám říct. Snad jen to, že příště budu kupovat zase u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové barvě a za tak dobrou cenu objednává na internetu jen složitě.

Vojtěch Troup, Rájec

, Rájec:
Tak předně, Aberlour 16y 0,7l 40% je ve všech směrech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset poptávat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není k okamžitému odběru, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc peněz na běžné nákupy, takže v mém úsudku hrála obrovskou roli cena, na druhou stranu Aberlour 16y 0,7l 40%, který mi dorazil kurýrem, mě velmi překvapil, ať už co do barvy, nebo výdrže.

Petr Konejl, Synalov

, Synalov:
Ve své práci potřebuji vypadat celkem pěkně, protože se denně potkávám se s klienty. Mým cílem je získat první dojem ihned na prvním jednání. Nejen v tomto směru mi Aberlour 16y 0,7l 40% hodně pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak vystupuji. Díky němu jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom obrovský podíl. Jsem uspokojený jako už dlouho ne.

Marie Diamantová, Křižínkov

, Křižínkov:
Nějaký čas jsem váhala mezi touto Aberlour 16y 0,7l 40% a jiným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě emailu, kdy jsem si ověřila, jestli je výrobek opravdu na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a své volby určitě nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla skutečně milá a vstřícná, zboží došlo opravdu brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, můžu jinak než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení Aberlour 16y 0,7l 40%

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Aberlour 16y 0,7l 40%

Sabina K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Petr V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Adéla H: já jsem to prostě chtěla

Simona K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

František G: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Aberlour 16y 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Aberlour 16y 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt