Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Absinth 35 Lor 0,5l 70% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 854 Kč
Naše cena: 569 Ověřit dostupnost

Pravý český absinth, který obsahuje thujon (35g/l)

Výrobce: L'OR special drinks
EAN: 8594036150416

3 důvody proč prodáváme Absinth 35 Lor 0,5l 70%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Jáchym Vasilev, Hnojice

, Hnojice:
Kvalitní a cenově dostupný Absinth 35 Lor 0,5l 70%, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi jen menší velikost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se vyhotovením. Byl to dárek, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o objednání dalšího kusu této značky. Doporučuji.

Matěj Trachta, Orlovice

, Orlovice:
Perfektní věc, z mojí strany panuje zcela spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s Absinth 35 Lor 0,5l 70%em, který jsem si zakoupil. Častokrát se mi stalo, že mi byl výrobek, nebo balík dodán znehodnocený, ale ten váš dorazil zcela v pořádku, korektně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko našel. Jsem rád, že mohu prohlásit, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu nakupovat příště, určitě se k vám vrátím.

Aneta Auerová, Velké Svatoňovice

, Velké Svatoňovice:
Já jsem na nákup přes internet příliš stará, není to věc, ve které bych byla jako ryba ve vodě. V podstatě umím na webu pouze pracovat s maily a hltat zprávy. Ale kamarádka mi před měsícem prozradila, jak je možné v eshopech nakupovat a objednala mi tento Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Přirozeně, netušila jsem, zda ho využiji, jenomže když ho pošta doručila a skvěle fungoval, musela mi předvést jak si výrobek koupím bez pomoci. Od té chvíle si ho kupuji s železnou pravidelností, protože je to opravdu praktická věc a opravdu velmi mi usnadňuje život.

Denisa Včelná, Luleč

, Luleč:
Potřebovala jsem obratem a rozumně pořídit Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Skvělé a férové jednání a hlavně balíček došel brzo, jak jsem chtěla. Super, tak by to mělo být vždy.

Dominika Bezůšková, Zhořec

, Zhořec:
Po přečtení několika zkušeností jsem čekala, že po použití Absinth 35 Lor 0,5l 70% budu mít "šok" a budu vonět jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím častěji a jsem tak nějak víc v radosti v lepší náladě, víc se zasměju..zatím jsem brala jeden kus, jak je psáno, ale možná vyzkouším tři, jaký to bude mít efekt, možná mě to rozveselí víc. Pro každého, kdo uživá, určitě super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 05. 2021.

Hodnocení Absinth 35 Lor 0,5l 70%

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Antonín B: Celkem jsem spokojený.

Nikolas K: Jsem ráda, že to mám

Daniela O: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Emma H: Ideální k osmnáctinám :)

Viktorie P: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt