Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Absinth 35 Lor 0,5l 70% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 854 Kč
Naše cena: 569 Ověřit dostupnost

Pravý český absinth, který obsahuje thujon (35g/l)

Výrobce: L'OR special drinks
EAN: 8594036150416

3 důvody proč prodáváme Absinth 35 Lor 0,5l 70%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Jáchym Vasilev, Hnojice

, Hnojice:
Perfektní a cenově levný Absinth 35 Lor 0,5l 70%, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi pouze menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený zpracováním. Byl to dárek, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho výrobku této značky. Doporučuji.

Matěj Trachta, Orlovice

, Orlovice:
Parádní zboží, z mojí strany panuje celková radost jak s vaším přístupem, tak i s Absinth 35 Lor 0,5l 70%em, který jsem si pořídil. Mnohokrát se mi stalo, že mi byl výrobek, nebo výrobek dodán poškozený, ale ten váš byl doručen úplně v pořádku, správně, v nejvyšší kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně hledal. Jsem rád, že můžu napsat, že jsem s objednávkou u vás velmi spokojený, a jsem si jistý, že až budu nakupovat za měsíc, určitě se k vám vrátím.

Aneta Auerová, Velké Svatoňovice

, Velké Svatoňovice:
Já jsem na internet moc stará, není to oblast, ve které bych se vyznala. Vlastně tam umím pouze psát maily a hltat zprávy. Ale přítelkyně mi před měsícem objasnila, jakým způsobem je možné v eshopech nakupovat a zakoupila mi tenhle Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Jasně, nebyla jsem si úplně jistá, jestli se mi bude hodit, nicméně když dorazil domů a pěkně fungoval, musela mi předvést jak si zboží koupím sama. Od té chvíle si ho kupuji často, protože je to velmi šikovná věcička a skutečně moc mi pomáhá.

Denisa Včelná, Luleč

, Luleč:
Potřebovala jsem rychle a rozumně pořídit Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem hledala. Skvělé a férové jednání a hlavně zásilka došel brzo, jak jsem potřebovala. Super, tak by to mělo být všude.

Dominika Bezůšková, Zhořec

, Zhořec:
Po přečtení několika komentářů jsem čekala, že po konzumaci Absinth 35 Lor 0,5l 70% budu mít "šok" a budu vonět jak tygřice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím dýl a jsem tak nějak víc v pohodě v lepší náladě, víc se zapotím..zatím jsem brala jednu tabletu, jak je psáno, ale možná vyzkouším tři, jaký to bude mít efekt, možná mě to rozveselí víc. Pro každého, kdo uživá, určitě super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 11. 2020.

Hodnocení Absinth 35 Lor 0,5l 70%

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Vojtěch M: Celkem jsem spokojený.

Klára K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Ema L: Tento Absinth 35 Lor 0,5l 70% jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michal J: Jsem ráda, že to mám

Roman K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt