Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Absinth 35 Lor 0,5l 70% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 854 Kč
Naše cena: 569 Ověřit dostupnost

Pravý český absinth, který obsahuje thujon (35g/l)

Výrobce: L'OR special drinks
EAN: 8594036150416

3 důvody proč prodáváme Absinth 35 Lor 0,5l 70%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Jáchym Vasilev, Hnojice

, Hnojice:
Kvalitní a cenově levný Absinth 35 Lor 0,5l 70%, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dárek, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to potěšilo. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho výrobku této značky. Doporučuji.

Matěj Trachta, Orlovice

, Orlovice:
Parádní zboží, z mojí strany panuje celková spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s Absinth 35 Lor 0,5l 70%em, který jsem si objednal. Hodněkrát se mi stalo, že mi byl balíček, nebo zásilka doručen poškozený, ale ten váš dorazil zcela v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně našel. Jsem rád, že mohu říci, že jsem s objednávkou u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu nakupovat za rok, určitě se k vám vrátím.

Aneta Auerová, Velké Svatoňovice

, Velké Svatoňovice:
Já jsem na nákup online příliš stará, není to prostředí, ve kterém bych se orientovala. Vlastně umím na internetu jenom psát maily a číst magazíny. Ale přítelkyně mi nedávno objasnila, jak lze online nakupovat a zakoupila mi tenhle Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Přirozeně, nebyla jsem přesvědčená o tom, jestli ho uplatním, jenomže když ho pošta doručila a skvěle fungoval, musela mi demonstrovat jakým způsobem si produkt koupím svépomocí. Od toho dne si věc objednávám často, protože je to velice šikovná věcička a skutečně moc mi usnadňuje život.

Denisa Včelná, Luleč

, Luleč:
Potřebovala jsem obratem a levně pořídit Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem hledala. Skvělé a férové jednání a hlavně zásilka došel brzo, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být všude.

Dominika Bezůšková, Zhořec

, Zhořec:
Po přečtení několika komentářů jsem čekala, že po použití Absinth 35 Lor 0,5l 70% budu mít "šok" a budu vonět jak tygřice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím délw a jsem tak nějak víc v pohodě v lepší náladě, víc se zapotím..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším tři, jaký to bude mít efekt, možná mě to uspokojí víc. Pro každého, kdo začíná, určitě super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení Absinth 35 Lor 0,5l 70%

hodnocení 5/5 od 54 hodnotících

Diskuze Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Tadeáš M: Přišlo to celkem rychle

Adéla P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Viktorie Ž: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Andrea N: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kristián K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt