Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Absinth 35 Lor 0,5l 70% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 854 Kč
Naše cena: 569 Ověřit dostupnost

Pravý český absinth, který obsahuje thujon (35g/l)

Výrobce: L'OR special drinks
EAN: 8594036150416

3 důvody proč prodáváme Absinth 35 Lor 0,5l 70%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Jáchym Vasilev, Hnojice

, Hnojice:
Kvalitní a cenově dostupný Absinth 35 Lor 0,5l 70%, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší velikost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dar, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o pořízení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Matěj Trachta, Orlovice

, Orlovice:
Perfektní věc, z mé strany panuje naprostá radost jak s vaším přístupem, tak i s Absinth 35 Lor 0,5l 70%em, který jsem si pořídil. Častokrát se mi stalo, že mi byl výrobek, nebo zásilka dodán poškozený, ale ten váš dorazil úplně v pořádku, správně, v nejvyšší kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko hledal. Jsem rád, že můžu napsat, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu nakupovat za měsíc, určitě se k vám vrátím.

Aneta Auerová, Velké Svatoňovice

, Velké Svatoňovice:
Já jsem na internet příliš stará, není to sféra, ve které bych se vyznala. Vlastně tam umím jenom pracovat s maily a číst magazíny. Ale kamarádka mi před měsícem vysvětlila, jakým způsobem je možné v eshopech objednávat a objednala mi tenhle Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Jasně, netušila jsem, zda se mi bude hodit, nicméně když v pořádku přišel a pěkně fungoval, musela mi ukázat jak si výrobek koupím svépomocí. Od té doby si zboží objednávám často, protože je to velice prvotřídní věcička a opravdu hodně mi usnadňuje život.

Denisa Včelná, Luleč

, Luleč:
Potřebovala jsem ihned a rozumně pořídit Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem potřebovala. Skvělé a férové jednání a hlavně zásilka došel včas, jak jsem chtěla. Perfektní, tak by to mělo být všude.

Dominika Bezůšková, Zhořec

, Zhořec:
Po přečtení několika recenzí jsem čekala, že po konzumaci Absinth 35 Lor 0,5l 70% budu mít "šok" a budu makat jak tygřice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím dýl a jsem tak nějak víc v radosti v lepší náladě, víc se zapotím..zatím jsem brala jednu tabletu, jak je psáno, ale možná vyzkouším dvě, jaký to bude mít efekt, možná mě to uspokojí víc. Pro každého, kdo zkouší, určitě super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 09. 2020.

Hodnocení Absinth 35 Lor 0,5l 70%

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Adéla F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Vanesa P: Je to dostatečné?

Denisa O: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Miroslav S: je to fajné

Aneta D: Tento Absinth 35 Lor 0,5l 70% jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt