Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Absinth 35 Lor 0,5l 70% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 854 Kč
Naše cena: 569 Ověřit dostupnost

Pravý český absinth, který obsahuje thujon (35g/l)

Výrobce: L'OR special drinks
EAN: 8594036150416

3 důvody proč prodáváme Absinth 35 Lor 0,5l 70%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Jáchym Vasilev, Hnojice

, Hnojice:
Perfektní a cenově dostupný Absinth 35 Lor 0,5l 70%, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi jen menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dar, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

Matěj Trachta, Orlovice

, Orlovice:
Perfektní věc, z mé strany panuje zcela radost jak s vaším přístupem, tak i s Absinth 35 Lor 0,5l 70%em, který jsem si zakoupil. Hodněkrát se mi stalo, že mi byl výrobek, nebo zásilka dodán znehodnocený, ale ten váš byl doručen zcela v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko našel. Jsem rád, že mohu prohlásit, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu nakupovat za měsíc, určitě se k vám vrátím.

Aneta Auerová, Velké Svatoňovice

, Velké Svatoňovice:
Já jsem na nákup online příliš stará, není to oblast, ve které bych byla jako ryba ve vodě. V podstatě umím na webu pouze posílat maily a číst informace v magazínech. Ale přítelkyně mi nedávno objasnila, jakým způsobem je možné online objednávat a zakoupila mi tento Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Jistě, nebyla jsem přesvědčená o tom, zda se mi bude hodit, nicméně když dorazil domů a pěkně fungoval, musela mi demonstrovat jak si ho koupím svépomocí. Od té doby si výrobek objednávám s železnou pravidelností, protože je to vskutku skvělá věc a opravdu hodně mi pomáhá.

Denisa Včelná, Luleč

, Luleč:
Potřebovala jsem ihned a rozumně pořídit Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Dobré a férové jednání a hlavně balíček došel brzo, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být vždy.

Dominika Bezůšková, Zhořec

, Zhořec:
Po přečtení některých komentářů jsem čekala, že po konzumaci Absinth 35 Lor 0,5l 70% budu mít "šok" a budu makat jak tygřice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím délw a jsem tak nějak víc v pohodě v lepší náladě, víc se rozeběhnu..zatím jsem brala jeden kus, jak je psáno, ale možná vyzkouším čtyři, jaký to bude mít efekt, možná mě to nakopne víc. Pro každého, kdo uživá, určitě super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 03. 06. 2020.

Hodnocení Absinth 35 Lor 0,5l 70%

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Miroslav P: funkční výrobek

Štěpán S: je to fajné

Alžběta G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Matouš V: 110 % spokojenost

Natálie P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Absinth 35 Lor 0,5l 70%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Absinth 35 Lor 0,5l 70%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt