Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Absinth King of Spirits Original 0,7l 70% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1799 Kč
Naše cena: 1199 Ověřit dostupnost

Poctivý český absint s 10 mg thujonu na litr je díky dlouhé maceraci bylin příjemně nahořklý a silný. Pokud patříte k milovníkům výrazných chutí, tohle je váš drink.

Výrobce: Ľor Special drinks
EAN: 8594036150195

3 důvody proč prodáváme Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Anna Pradeová, Mirovice

, Mirovice:
Absinth King of Spirits Original 0,7l 70% mame radi od dětství (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere překvapivě - jak malý objevilo - se v některých pripadech daji i s Absinth King of Spirits Original 0,7l 70% kombinovat :)), ditko si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude obdržen s štěstím.

Michal Pitthard, Radnice

, Radnice:
Od začátku jsem byl dost ironický. Ovšem ihned po doručení si mě Absinth King of Spirits Original 0,7l 70% rychle získal, je opravdu úžasný. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem vytrvalý kritik. Možná bych malinko zapracoval na vzhledu, ale jak se píše, tisíc lidí, sto chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není nač váhat.

Jáchym Vizváry, Borkovany

, Borkovany:
Co mě vedlo k tomu, abych koupil Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%? Jednoduše ta skromně levná cena. A taky doporučení od známých, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než se přidat. Často jsem k zaváděným věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

Eva Šafrová, Kněždub

, Kněždub:
Absinth King of Spirits Original 0,7l 70% jsem dostala k narozeninám od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova maminka dříve často naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým prodejcům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to ve skříni. A názor jsem změnila velmi obratem. Dneska jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to vylepšilo i moje vztahy s tchýní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2021.

Hodnocení Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Alena P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Simona F: nemá chybu

Viktor V: Přišlo to celkem rychle

Václav D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Viktorie D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt