Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Absinth King of Spirits Original 0,7l 70% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1799 Kč
Naše cena: 1199 Ověřit dostupnost

Poctivý český absint s 10 mg thujonu na litr je díky dlouhé maceraci bylin příjemně nahořklý a silný. Pokud patříte k milovníkům výrazných chutí, tohle je váš drink.

Výrobce: Ľor Special drinks
EAN: 8594036150195

3 důvody proč prodáváme Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Anna Pradeová, Mirovice

, Mirovice:
Absinth King of Spirits Original 0,7l 70% mame radi od mala (drive jsme meli podobné, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere kupodivu - jak malý objevilo - se v urcitych pripadech daji i s Absinth King of Spirits Original 0,7l 70% kombinovat :)), malá si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude rozbalen s nadsenim.

Michal Pitthard, Radnice

, Radnice:
Od začátku jsem byl dost ironický. Ovšem ihned po doručení si mě Absinth King of Spirits Original 0,7l 70% rychle získal, je opravdu úžasný. Nemám co negativního bych dodal a to jsem vytrvalý reptal. Možná bych malinko přidal na vzhledu, ale jak se píše, deset lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není nač čekat.

Jáchym Vizváry, Borkovany

, Borkovany:
Co mě přivedlo k tomu, abych objednal Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%? Jednoduše ta překvapivě výhodná cena. A taky recenze od známých, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Občas jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale tady musím nechat svůj opatrnost bokem. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat všude okolo.

Eva Šafrová, Kněždub

, Kněždub:
Absinth King of Spirits Original 0,7l 70% jsem dostala k vánocům od tchýně. Takže jsem byla víc než opatrná, protože choťova maminka dříve občas naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým obchodníkům. Řekla jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila hodně obratem. Nyní jsem za ten dárek moc ráda. A bonusem to zlepšilo i komunikace s tchýní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 07. 2022.

Hodnocení Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Magdaléna P: Tento Absinth King of Spirits Original 0,7l 70% jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jonáš Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Veronika L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Michael F: Celkem jsem spokojený.

Václav W: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt