Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Absinth King of Spirits Original 0,7l 70% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1799 Kč
Naše cena: 1199 Ověřit dostupnost

Poctivý český absint s 10 mg thujonu na litr je díky dlouhé maceraci bylin příjemně nahořklý a silný. Pokud patříte k milovníkům výrazných chutí, tohle je váš drink.

Výrobce: Ľor Special drinks
EAN: 8594036150195

3 důvody proč prodáváme Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Anna Pradeová, Mirovice

, Mirovice:
Absinth King of Spirits Original 0,7l 70% mame radi od mala (drive jsme meli obdobné, pozdeji jsme presli prirozene na pravý, ktere kupodivu - jak malý objevilo - se v urcitych pripadech daji i s Absinth King of Spirits Original 0,7l 70% kombinovat :)), malý si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude obdržen s nadsenim.

Michal Pitthard, Radnice

, Radnice:
Od začátku jsem byl hodně ironický. Ovšem okamžitě po doručení si mě Absinth King of Spirits Original 0,7l 70% obratem dostal, je skutečně úžasný. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem velký reptal. Asi bych trochu zapracoval na designu, ale jak se píše, tisíc lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není proč váhat.

Jáchym Vizváry, Borkovany

, Borkovany:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%? Jednoduše ta překvapivě výhodná cena. A taky doporučení od známých, kteří jsou už delší dobu maximálně spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než se přidat. Často jsem k novým věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj skepticismus bokem. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat dál.

Eva Šafrová, Kněždub

, Kněždub:
Absinth King of Spirits Original 0,7l 70% jsem dostala k svátku od tchýně. Takže jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova matka v minulosti občas naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým obchodníkům. Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to na stole. A názor jsem změnila velmi obratem. Dneska jsem za ten dárek moc ráda. A bonusem to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2020.

Hodnocení Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Viktor B: Přišlo to celkem rychle

Petra C: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Štěpán M: Jsem ráda, že to mám

Matyáš R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michael E: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Absinth King of Spirits Original 0,7l 70%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt