Armani Sì Passione - EDP 100 ml

Armani Sì Passione - EDP 100 ml

Armani Sì Passione - EDP 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Armani Sì Passione - EDP 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Armani Sì Passione - EDP 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 2069 Kč Ověřit dostupnost

Sì Passione je inovovaná verze vůně Sì z roku 2013 a dává tak originálu nový rozměr. Je určena všem silným ženám, které znají svou hodnotu. Hlava se skládá z růžového pepře, hrušky a černého rybízu. Srdce tvoří růže, jasmín a heliotrop. Dřevitě-sladký základ pak přináší akordy cedru a vanilky. Na trh byla uvedena v roce 2017. Její tváří je stejně jako u předešlé verze Cate Blanchett.

3 důvody proč prodáváme Armani Sì Passione - EDP 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Armani Sì Passione - EDP 100 ml

Patrik Fáček, Březovice

Patrik Fáček, Březovice:
Nejdříve jsem byl hodně ironický. Ovšem okamžitě po doručení si mě Armani Sì Passione - EDP 100 ml rychle dostal, je opravdu perfektní. Nemám co záporného bych dodal a to jsem velký kritik. Asi bych trochu přidal na vzhledu, ale jak se říká, tisíc lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není proč čekat.

Laura Kudríková, Dubany

Laura Kudríková, Dubany:
Daný Armani Sì Passione - EDP 100 ml jsem si objednala na základě nízké ceny a hlavně, že byl na skladě. Byla jsem jako na trní, protože recenze nebyly moc dobré. Nejvíce proti bylo datum dopravy. Bohužel to tak bylo. Tento Armani Sì Passione - EDP 100 ml jsem vyžadovala velmi rychle, a nakonec jsem ho dostala s týdenním zpožděním, jak uváděly jiné internetové obchody.

Sofie Nedošínská, Milevsko

Sofie Nedošínská, Milevsko:
Tento Armani Sì Passione - EDP 100 ml jsem shlédla u maminky a začala jsem se o něj zajímat. Na kamarádky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k počítači a koupila. Po celkem krátké chvíli zaťukal doručovatel a já ho můžu vyzkoušet. Jsem hodně překvapená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho potkám a dám se s ním do řeči.

Barbora Brijarová, Maršov

Barbora Brijarová, Maršov:
Tak tohle je úplně úžasné! Nevím, čím to je, ale tato Armani Sì Passione - EDP 100 ml je opravdu skvělý, a hodně mi pomohl. Týden jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádky, ať jej taky ozkouším, a teď najednou nevím proč jsem tolik čekala. Tohle jasně musí mít na zahradě každá, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a nyní mi ho závidí.

Miroslav Frgál, Žerotice

Miroslav Frgál, Žerotice:
Co mě vedlo k tomu, abych koupil Armani Sì Passione - EDP 100 ml? Jednoduše ta skromně nejlevnější cena. A taky doporučení od přátel, kteří jsou už nějakou dobu maximálně spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než souhlasit. Občas jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale tady musím nechat svůj opatrnost bokem. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat všude okolo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 08. 2019.

Hodnocení Armani Sì Passione - EDP 100 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Armani Sì Passione - EDP 100 ml

Gabriela D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Magdaléna B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Valerie L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Karolína M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Valerie M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Armani Sì Passione - EDP 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Armani Sì Passione - EDP 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt