Artdeco Jemná tužka na oči (Soft Kajal Liner) 1,1 g Bare

Artdeco Jemná tužka na oči (Soft Kajal Liner) 1,1 g Bare

Artdeco Jemná tužka na oči (Soft Kajal Liner) 1,1 g Bare

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Artdeco Jemná tužka na oči (Soft Kajal Liner) 1,1 g Bare. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Artdeco Jemná tužka na oči (Soft Kajal Liner) 1,1 g Bare vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 179 Kč Ověřit dostupnost

Tužka na oči s intenzivními odstíny a příjemnou, jakoby gelovou texturou. Dlouhotrvající textura a snadná aplikace zajišťují této tužce velkou oblíbenost. Neobsahuje minerální oleje, vhodná i pro nositelky kontaktních čoček.

3 důvody proč prodáváme Artdeco Jemná tužka na oči (Soft Kajal Liner) 1,1 g Bare

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Artdeco Jemná tužka na oči (Soft Kajal Liner) 1,1 g Bare

Natálie Grombířová, Komořany

Natálie Grombířová, Komořany:
Artdeco Jemná tužka na oči (Soft Kajal Liner) 1,1 g Bare jsem si poprvé koupila v zimě. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nebylo. Tahle krabička je totiž zcela miloučká! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí skoro stále. Před měsícem mi přišel další kus pro maminku a ta je z ní taky nadšená. Jistě hodlám kupovat další.

Adéla Radkovská, Rapšach

Adéla Radkovská, Rapšach:
Nejdříve mne zaujala jasnost a úhlednost obchodu a prodávaného produktu. Vše byla informačně bohaté na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost doručení objednaného Artdeco Jemná tužka na oči (Soft Kajal Liner) 1,1 g Bare a dobré zabalení dodávky, aby balíček nebylo poničeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace milá a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych napsala jako negativní, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

Kryštof Hübner, Skoronice

Kryštof Hübner, Skoronice:
Přestože internetový obchod nabízel skutečně širokou nabídku Artdeco Jemná tužka na oči (Soft Kajal Liner) 1,1 g Bare, nadšení opadlo, když Artdeco Jemná tužka na oči (Soft Kajal Liner) 1,1 g Bare přivezl kurýr. Co se týče dopravy, vše na jedničku. Ale prodávající mi neuměl vysvětlit, proč zboží zaměnil. Patálie se vyřešila za více než měsíce, což je podle mě jediný nedostatek tohoto eshopu.

Gabriela Kvíčalová, Narysov

Gabriela Kvíčalová, Narysov:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná Artdeco Jemná tužka na oči (Soft Kajal Liner) 1,1 g Bare z části z něčeho co dýchalo a mělo maminku a dědečka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení Artdeco Jemná tužka na oči (Soft Kajal Liner) 1,1 g Bare

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Artdeco Jemná tužka na oči (Soft Kajal Liner) 1,1 g Bare

Martin R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Dominik Š: 110 % spokojenost

Sebastian R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Denis L: Celkem jsem spokojený.

Petra P: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Artdeco Jemná tužka na oči (Soft Kajal Liner) 1,1 g Bare. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Artdeco Jemná tužka na oči (Soft Kajal Liner) 1,1 g Bare

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt