Astrid Olej na opalování OF 6 Sahara 150 ml

Astrid Olej na opalování OF 6 Sahara 150 ml

Astrid Olej na opalování OF 6 Sahara 150 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Astrid Olej na opalování OF 6 Sahara 150 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Astrid Olej na opalování OF 6 Sahara 150 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 89 Kč Ověřit dostupnost

Olej na opalování OF 6 Sahara 150 ml vám přináší nízkou ochranu před škodlivými vlivy UVA a UVB záření. Díky systému fotostabilních UV filtrů olej přispívá k bezpečnějšímu opalování. Díky exotickým olejům (kokosovému, makadamovému, mrkvovému a zlatému palmovému) navíc pomáhá urychlit opálení a zanechává pokožku sametově hebkou a hydratovanou.

3 důvody proč prodáváme Astrid Olej na opalování OF 6 Sahara 150 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Astrid Olej na opalování OF 6 Sahara 150 ml

Jan Vele, Výčapy

Jan Vele, Výčapy:
Astrid Olej na opalování OF 6 Sahara 150 ml jsem spatřil dříve u kolegy na přednášce z biochemie. Hned jsem si uvědomil, že má dobrý design. Proto jsem se s ním chvíli bavil. Byl nadšený, proto jsem učinil rozhodnutí, že si ho taky objednám. Vybral jsem si potřebnou částku, objednal si ho a nyní už můžu konstatovat, že si přítel nevymýšlel. Opravdu kvalitní věc a já jsem vskutku rád, že jsem si ho zakoupil.

Rozálie Rejfířová, Chodová Planá

Rozálie Rejfířová, Chodová Planá:
Otec spokojený, délka na dvoumetrového chlapa dobrá, styl který si přál a tak není co dodat !...bomba ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Jana Šoršová, Svinčany

Jana Šoršová, Svinčany:
Přes eshop jsem si objednala Astrid Olej na opalování OF 6 Sahara 150 ml, který v běžném obchodě není za méně než pár korun. Přestože jsem byla upozorněna mým mužem, že drahé produkty není příliš dobré objednávat v e-shopu, rozhodla jsem se udělat partnerovi radost (sobě zrovna tak), a tak jsem si jej pořídila. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Velmi doporučuji tento eshop.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2019.

Hodnocení Astrid Olej na opalování OF 6 Sahara 150 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Astrid Olej na opalování OF 6 Sahara 150 ml

Linda J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Aneta L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Alena K: Je to dostatečné?

Nikola M: dobré

Patrik B: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Astrid Olej na opalování OF 6 Sahara 150 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Astrid Olej na opalování OF 6 Sahara 150 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt