Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici

Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici

Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 269 Kč
Naše cena: 179 Ověřit dostupnost

Ambulance je vozidlo, které se využívá při přepravě zraněných pacientů, k dopravě raněných nebo nemocných. Takové autíčko nesmí chybět v žádné sbírce autíček. Vhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Auto ambulance plast 25cm na setrvačník na baterie se zvukem se světlem v krabiciPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Výrobce: Teddies
EAN: 8592190123222

3 důvody proč prodáváme Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici

Rozálie Čižmářová, Líšina

, Líšina:
Již poměrně dlouho jsme společně s přítelem museli řešit nějaké problémy. Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici mi doporučila známá v práci, kterou shodou náhod v minulosti potkal podobný problém. Příliš jsem výrobku nedávala šanci, ale s přítelem jsme měli za to, že za otestování to stojí. Tak jsme si Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici objednali. Netvrdím, že to byl klíč na všechny problémy, ale spoustu věcí nám ulehčil. V současnosti bych si nechtěla vůbec představit bez něj být.

Denisa Získalová, Zdiby

, Zdiby:
Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici jsem si prvně pořídila v létě. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nebylo. Tahle krabička je totiž úplně miloučká! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí skoro stále. Před týdnem mi přišel další kus pro maminku a ta je z toho taky nadšená. Jistě hodlám kupovat další.

Ondřej O'connor, Černíkovice

, Černíkovice:
Po zkušenostech se zahradním nářadím už nakupuji pouze Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici. Dobře drží, rukojeť je příjemná. S Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici se dostanete zcela všude. Koupil jsem ji na zahradní práce, 1x použita na dřevo. Funguje skvěle

Kryštof Szotek, Velký Šenov

, Velký Šenov:
Rozmýšlel jsem z hodně variant, ale nakonec zvítězil Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici. Dal jsem hlavně na pozitivní komentáře jiných recenzentů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně mohu spolehnout. Nekoupil bych nevyzkoušené výrobky. Ale když jsem si přečetl mnohé kladné ohlasy, nebylo o čem přemýšlet. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní recenze. Určitě budu Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici doporučovat dalším, protože kvalitní věci si to zaslouží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2021.

Hodnocení Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici

Aneta K: Je to dostatečné?

Sára D: já jsem to prostě chtěla

Pavel T: tak jsem to dostala aje to super

Nikol K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Matyáš M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Auto ambulance plast 22cm na baterie se světlem se zvukem v krabici

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt