Auto ambulance záchranáři plast 18cm na setrvačník český design

Auto ambulance záchranáři plast 18cm na setrvačník český design

Auto ambulance záchranáři plast 18cm na setrvačník český design

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Auto ambulance záchranáři plast 18cm na setrvačník český design. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Auto ambulance záchranáři plast 18cm na setrvačník český design vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 179 Kč
Naše cena: 119 Ověřit dostupnost

Dostaňte se na místo nehody Vašich malých autíček jako první s luxusním sanitním vozem. Záchranářské auto je vyrobené z barevného a kvalitního plastu. Auto první pomoci rozhodně nesmí chybět v garáži žádného malého řidiče, který chce dodržovat bezpečnost v jeho pokojíčku.Vhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Auto ambulance záchranáři plast 18cm na setrvačník český design v krabičcePokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Výrobce: Teddies
EAN: 8714627141252

3 důvody proč prodáváme Auto ambulance záchranáři plast 18cm na setrvačník český design

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Auto ambulance záchranáři plast 18cm na setrvačník český design

Ema Brambůrková, Žichovice

, Žichovice:
Dlouho jsem srovnávala tyto dva Auto ambulance záchranáři plast 18cm na setrvačník český design, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit přes eshop. Velkými plusy tohoto produktu jsou, že mají návod v češtině, poměrně snadno je možné je demontovat, zbavit nečistot, dají se pořídit náhradní díly, má ideální objem, bezproblémovou a nekomplikovanou manipulaci. Avšak našla jsem také nevýhody. V prvé řadě to byla kurýrní služba, i když to se samotným produktem to nemělo souvislost. K tomu se jednalo o: nedostačující bezpečnostní prvky, není možnost použít většího množství alternativ, větší spotřeba vody a energie. I když v manuálu stojí A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2021.

Hodnocení Auto ambulance záchranáři plast 18cm na setrvačník český design

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Auto ambulance záchranáři plast 18cm na setrvačník český design

Alžběta V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Vanesa R: děda je z dárku je nadšený

Karel D: tak jsem to dostala aje to super

Karolína K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jana Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Auto ambulance záchranáři plast 18cm na setrvačník český design. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Auto ambulance záchranáři plast 18cm na setrvačník český design

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt