Autobus plast 2na setrvačník

Autobus plast 2na setrvačník

Autobus plast 2na setrvačník

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Autobus plast 2na setrvačník. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Autobus plast 2na setrvačník vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 149 Kč
Naše cena: 99 Ověřit dostupnost

Řídit autobus je sen každého malého kluka. Nejen že má zodpovědnost za spoustu lidí, ale také může řídit tak velký stroj jako je autobus.Vhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Autobus plast 25cm na setrvačník asst 2 barvy v krabičcePokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Výrobce: Teddies
EAN: 8592190123666

3 důvody proč prodáváme Autobus plast 2na setrvačník

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Autobus plast 2na setrvačník

Vojtěch Džurban, Chřibská

, Chřibská:
Není mnoho podobných kousků jako právě Autobus plast 2na setrvačník. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že tohle je přesně to, co jsem dlouho hledal. V dnešní době určitě není nadbytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. Autobus plast 2na setrvačník dělá vše, co jsem chtěl, snad dokonce víc, předčil má poměrně vysoká očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o zakoupení uvažujete. Speciálně je třeba zmínit vstřícnost ze strany obchodu.

Patrik Ross, Dětřichov

, Dětřichov:
Eshop jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Krám nabízí: - obdivuhodná nabídka zboží - nízké ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Obchodu - Autobus plast 2na setrvačník - zájem o zákazníka - rychlé dodání

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 09. 2021.

Hodnocení Autobus plast 2na setrvačník

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze Autobus plast 2na setrvačník

Richard P: 110 % spokojenost

Matěj M: Přišlo to celkem rychle

Petra S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Karolína W: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Viktorie K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Autobus plast 2na setrvačník. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Autobus plast 2na setrvačník

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt