Avon Toaletní voda Passion Dance for Her 50 ml

Avon Toaletní voda Passion Dance for Her 50 ml

Avon Toaletní voda Passion Dance for Her 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Avon Toaletní voda Passion Dance for Her 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Avon Toaletní voda Passion Dance for Her 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 359 Kč Ověřit dostupnost

Tato vůně zrozená v rytmu žhavého latinskoamerického tanga odhaluje vášnivou a smyslnou stránku ženské duše, láká svoji romantickou energií tak, jako žena. Vůně svůdná jako tanec. Její kompozici tvoří převážně květinové a ovocné složky, jako např.: grapefruit, papája, leknín, jasmín, černý narcis a černá růže. Základ tvoří tóny ambry, mechu a pačuli.

3 důvody proč prodáváme Avon Toaletní voda Passion Dance for Her 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Avon Toaletní voda Passion Dance for Her 50 ml

Dominik Kolbek, Červené Poříčí

Dominik Kolbek, Červené Poříčí:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a Avon Toaletní voda Passion Dance for Her 50 ml je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže nemám obavu, že bych musel zase kupovat další. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Zuzana Baudysová, Lhánice

Zuzana Baudysová, Lhánice:
Nedávno jsem si u vás objednala Avon Toaletní voda Passion Dance for Her 50 ml a hodně mě nadchnul, že jsem nákup hodně rychle zopakovala. Je opravdu velmi pěkný a hlavně funkční. I kamarád si ji pochvaluje, a to je velmi náročný. Chci ocenit také bleskové dodání i milou pozornost v podobě slevy na příští objednávku. Hodně si vážím taktního přístupu i pomoci při výběru. Ačkoliv tam byl návod, s kamarádem jsme se v tom maličko ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Klára Dyntarová, Velešín

Klára Dyntarová, Velešín:
Původně jsem si přála Avon Toaletní voda Passion Dance for Her 50 ml ve velikosti 47 které jste ve velikosti 45 nenabízeli, proto jsem objednala dle recenzí v požadované velikosti 48 , velikost sedí, vysoký bok to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak perfektní, už dlouho jsem nenašla velikost která docela sedí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení Avon Toaletní voda Passion Dance for Her 50 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Avon Toaletní voda Passion Dance for Her 50 ml

Laura Z: dobré

Hana H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Adam Š: Jsem ráda, že to mám

Ema F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Pavel P: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Avon Toaletní voda Passion Dance for Her 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Avon Toaletní voda Passion Dance for Her 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt