Bacardi 8y 0,7l 40%

Bacardi 8y 0,7l 40%

Bacardi 8y 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Bacardi 8y 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Bacardi 8y 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1013 Kč
Naše cena: 675 Kč Ověřit dostupnost

Bacardi rum v dnešní podobě je výsledkem pokusů Dona Bacardi o zjemnění tehdejšího kubánského rumu.

3 důvody proč prodáváme Bacardi 8y 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Bacardi 8y 0,7l 40%

Oliver Říčan, Křesetice

Oliver Říčan, Křesetice:
Super, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. Bacardi 8y 0,7l 40% je velmi krásný, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro otce. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Aleš Kokšal, Tasov

Aleš Kokšal, Tasov:
Chci vyzdvihnout hned pár plusových vlastností tohoto obchodu a hlavně produktu, který jsem zde zakoupil. Nejdříve to začala milou a příjemnou komunikací, přehledností obchodu a levné ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým dodáním a perfektním zabalením produktu, už při převzetí jsem tušil, že vše bude v pořádku. Největší výhodou je zcela báječná cena Bacardi 8y 0,7l 40%. Proto chci doporučit jak mojim kamarádům a kamarádům, tak i tátovi a ostatním lidem. Bravo!

Hana Mišnerová, Václavovice

Hana Mišnerová, Václavovice:
Nechci si postěžovat, zboží dorazilo v naprostém ordnungu. Třebaže byla udána týdenní dodací lhůta, přišel mi produkt už druhý den, pěkně zabalený a bez vad. Hned jsme ho museli na dvoře vyzkoušet a pracuje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s tím budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Bacardi 8y 0,7l 40% zakoupila. Této koupě rozhodně nelituji.

Ondřej Úlehla, Ochoz u Tišnova

Ondřej Úlehla, Ochoz u Tišnova:
Já jsem rád. Jedná se už u můj druhý model Bacardi 8y 0,7l 40% a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem konzervativní, ale když mi něco vyhovuje, objednávám to dokola a dále. Obávám se, že bych při pořízení něčeho jiného byl zklamaný. Tento Bacardi 8y 0,7l 40% mi vyhovuje svou barvou, cenou a designem. Kladně hodnotím vzhled, který se však za dobu vývoje dost proměnil.

Michael Klátil, Branky

Michael Klátil, Branky:
Ještě než jsem Bacardi 8y 0,7l 40% objednal, psal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali okamžitě, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem mile překvapen, protože taková snaha není běžný standard, ale spíše výjimka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení Bacardi 8y 0,7l 40%

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Bacardi 8y 0,7l 40%

David H: 110 % spokojenost

Karolína D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tereza F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jiří D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Eva T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Bacardi 8y 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Bacardi 8y 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt