Bacardi 8y 0,7l 40%

Bacardi 8y 0,7l 40%

Bacardi 8y 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Bacardi 8y 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Bacardi 8y 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1013 Kč
Naše cena: 675 Kč Ověřit dostupnost

Bacardi rum v dnešní podobě je výsledkem pokusů Dona Bacardi o zjemnění tehdejšího kubánského rumu.

3 důvody proč prodáváme Bacardi 8y 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Bacardi 8y 0,7l 40%

Oliver Říčan, Křesetice

Oliver Říčan, Křesetice:
Úžasné, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. Bacardi 8y 0,7l 40% je velmi hezká, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro otce. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Aleš Kokšal, Tasov

Aleš Kokšal, Tasov:
Musím vyzdvihnout hned několik dobrých hodnost tohoto obchodu a hlavně produktu, který jsem zde zakoupil. Nejdříve to začala krásnou a profesionální komunikací, čistotou obchodu a nejlevnější ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým dodáním a skvělým zabalením zboží, už při doručení jsem tušil, že vše bude jak má být. Největší bonusem je opravdu nejlepší cena Bacardi 8y 0,7l 40%. Proto mohu doporučit jak svým kolegům a kamarádům, tak i mámě a ostatním lidem. Bravo!

Hana Mišnerová, Václavovice

Hana Mišnerová, Václavovice:
Nemůžu si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém pořádku. Třebaže byla stanovena několikadenní dodací lhůta, dorazil mi výrobek už čtvrtý den, pěkně zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho chtěli na dvoře otestovat a pracuje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s tím budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a Bacardi 8y 0,7l 40% objednala. Této objednávky rozhodně nelituji.

Ondřej Úlehla, Ochoz u Tišnova

Ondřej Úlehla, Ochoz u Tišnova:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj několikátý typ Bacardi 8y 0,7l 40% a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem bačkora, ale když mi to líbí se, pořizuji to dokola a dokola. Mám strach, že bych při objednání něčeho podobného byl zklamaný. Tento Bacardi 8y 0,7l 40% mi vyhovuje svou velikostí, cenou a designem. Pozitivně hodnotím design, který se však za dobu prodeje hodně proměnil.

Michael Klátil, Branky

Michael Klátil, Branky:
Ještě než jsem Bacardi 8y 0,7l 40% objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem mile překvapen, protože taková pomoc není běžný standard, ale spíše výjimka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2018.

Hodnocení Bacardi 8y 0,7l 40%

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze Bacardi 8y 0,7l 40%

Vanesa B: já jsem to prostě chtěla

Adéla N: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tadeáš P: tak jsem to dostala aje to super

Jan B: 110 % spokojenost

Magdaléna R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Bacardi 8y 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Bacardi 8y 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt