Bacardi 8y 0,7l 40%

Bacardi 8y 0,7l 40%

Bacardi 8y 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Bacardi 8y 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Bacardi 8y 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1013 Kč
Naše cena: 675 Kč Ověřit dostupnost

Bacardi rum v dnešní podobě je výsledkem pokusů Dona Bacardi o zjemnění tehdejšího kubánského rumu.

3 důvody proč prodáváme Bacardi 8y 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Bacardi 8y 0,7l 40%

Oliver Říčan, Křesetice

Oliver Říčan, Křesetice:
Paráda, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. Bacardi 8y 0,7l 40% je velmi pěkný, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro maminku. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Aleš Kokšal, Tasov

Aleš Kokšal, Tasov:
Chci vyzdvihnout hned několik plusových vlastností tohoto obchodu a hlavně produktu, který jsem zde pořídil. Nejprve to začala milou a profesionální komunikací, čistotou obchodu a skvělé ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým dodáním a skvělým zabalením balíku, už při doručení jsem věděl, že všechno bude v pořádku. Největší bonusem je zcela nejlepší cena Bacardi 8y 0,7l 40%. Proto mohu doporučit jak mojim kamarádům a kamarádům, tak i bráchovi a dalším lidem. Bravo!

Hana Mišnerová, Václavovice

Hana Mišnerová, Václavovice:
Nechci si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém pořádku. Třebaže byla stanovena týdenní dodací lhůta, přišel mi produkt už čtvrtý den, hezky zabalený a bez poškození. Hned jsme ho museli na dvoře otestovat a funguje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a Bacardi 8y 0,7l 40% zakoupila. Této objednávky rozhodně nelituji.

Ondřej Úlehla, Ochoz u Tišnova

Ondřej Úlehla, Ochoz u Tišnova:
Já jsem rád. Jedná se už u můj druhý typ Bacardi 8y 0,7l 40% a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem starej, ale když mi to vyhovuje, kupuji to dokola a dokola. Bojím se, že bych při koupi něčeho obdobného byl nespokojený. Tento Bacardi 8y 0,7l 40% mi vyhovuje svou velikostí, cenou a kvalitou. Pozitivně hodnotím vzhled, který se však za dobu prodeje hodně změnil.

Michael Klátil, Branky

Michael Klátil, Branky:
Nejdřív než jsem Bacardi 8y 0,7l 40% objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali okamžitě, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem příjemně překvapen, protože taková ochota není běžný standard, ale spíše výjimka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Bacardi 8y 0,7l 40%

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Bacardi 8y 0,7l 40%

Samuel Z: 110 % spokojenost

Anežka O: dobré

Nikolas K: je to fajné

Tobiáš K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tereza Z: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Bacardi 8y 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Bacardi 8y 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt