Bacardi 8y 0,7l 40%

Bacardi 8y 0,7l 40%

Bacardi 8y 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Bacardi 8y 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Bacardi 8y 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1013 Kč
Naše cena: 675 Kč Ověřit dostupnost

Bacardi rum v dnešní podobě je výsledkem pokusů Dona Bacardi o zjemnění tehdejšího kubánského rumu.

3 důvody proč prodáváme Bacardi 8y 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Bacardi 8y 0,7l 40%

Oliver Říčan, Křesetice

Oliver Říčan, Křesetice:
Úžasné, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. Bacardi 8y 0,7l 40% je velmi hezká, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro dědečka. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Aleš Kokšal, Tasov

Aleš Kokšal, Tasov:
Chci rezenzovat hned pár plusových hodnost tohoto e-shopu a hlavně produktu, který jsem zde nakupoval. Nejprve to začala krásnou a profesionální komunikací, přehledností obchodu a skvělé ceny produktu, pak to pokračovalo okamžitým doručením a skvělým zabalením produktu, už při doručení jsem tušil, že všechno bude jak má být. Neposlední výhodou je zcela nejlepší cena Bacardi 8y 0,7l 40%. Proto mohu doporučit jak mojim známým a známým, tak i mámě a ostatním lidem. Bravo!

Hana Mišnerová, Václavovice

Hana Mišnerová, Václavovice:
Nechci si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém ordnungu. Třebaže byla udána několikadenní doručovací lhůta, dorazil mi produkt už čtvrtý den, hezky zabalený a bez poškození. Hned jsme ho museli doma otestovat a pracuje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s tím budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a Bacardi 8y 0,7l 40% objednala. Této objednávky zcela jasně nelituji.

Ondřej Úlehla, Ochoz u Tišnova

Ondřej Úlehla, Ochoz u Tišnova:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj několikátý výrobek Bacardi 8y 0,7l 40% a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem bačkora, ale když mi to líbí se, objednávám to dokola a dále. Bojím se, že bych při koupi něčeho obdobného byl zklamaný. Tento Bacardi 8y 0,7l 40% mi vyhovuje svou velikostí, fungováním a designem. Pozitivně hodnotím design, který se však za dobu prodeje dost proměnil.

Michael Klátil, Branky

Michael Klátil, Branky:
Ještě než jsem Bacardi 8y 0,7l 40% objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem obdobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali okamžitě, ale zjistili mi to a ihned zavolali zpátky. Byl jsem hezky překvapen, protože taková snaha není běžný standard, ale spíše výjimka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2018.

Hodnocení Bacardi 8y 0,7l 40%

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Bacardi 8y 0,7l 40%

Šárka T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Hana B: Tento Bacardi 8y 0,7l 40% jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Alžběta G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Viktorie K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kristián S: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Bacardi 8y 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Bacardi 8y 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt