Bacardi 8y 0,7l 40%

Bacardi 8y 0,7l 40%

Bacardi 8y 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Bacardi 8y 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Bacardi 8y 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1079 Kč
Naše cena: 719 Kč Ověřit dostupnost

Bacardi rum v dnešní podobě je výsledkem pokusů Dona Bacardi o zjemnění tehdejšího kubánského rumu.

3 důvody proč prodáváme Bacardi 8y 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Bacardi 8y 0,7l 40%

Roman Střecha, Hvozd

Roman Střecha, Hvozd:
Dělali jsme si s kolegama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet očekávanou energii. Klasicky jsme se hecovali, až nějakej kluk trochu zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší dobu, takže jsem mu ho jenom mohl doporučit. Dneska mi posílal e-mail, že děkuje, už Bacardi 8y 0,7l 40% má v koupelně taky a pochválila ho i manželka.

Anna Kvitová, Albrechtice nad Vltavou

Anna Kvitová, Albrechtice nad Vltavou:
Chci se přiznat, že jsem v dříve asi třikrát vyzkoušela stejný model jako je Bacardi 8y 0,7l 40%. Nabídka ostatních výrobců ale nebyla úplně jasná a přišlo mi, že propagují něco, co nejde dodržet. S objednávkou jsem pak moc spokojená nebyla. Dokonce chyběl český návod, druhý výrobce by celkově problémový (ošklivá komunikace, složitá reklamace výrobku). V případě Bacardi 8y 0,7l 40% mě ale oslovila už jeho předvedení a milost obchodníka. Nejprve jsem se na Bacardi 8y 0,7l 40% vyptávala a moje otázky byly trpělivě zodpovězeny, ačkoliv jsem si zatím vůbec nic nekoupila. Tento přístup mě k nákupu motivoval a musím napsat, že jsem teda našla spolehlivého dodavatele a také kvalitní výrobek, který chci všem doporučit.

Veronika Jungerová, Nová Ves nad Popelkou

Veronika Jungerová, Nová Ves nad Popelkou:
Nechci si stěžovat, balíček dorazilo v naprostém ordnungu. Třebaže byla stanovena týdenní dodací lhůta, přišel mi výrobek už druhý den, pěkně zabalený a bez poškození. Okamžitě jsme ho chtěli doma otestovat a pracuje úžasně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Bacardi 8y 0,7l 40% objednala. Této objednávky rozhodně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Bacardi 8y 0,7l 40%

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Bacardi 8y 0,7l 40%

Šárka Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kamila L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kamila J: Tento Bacardi 8y 0,7l 40% jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Zuzana A: dobré

Matouš R: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Bacardi 8y 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Bacardi 8y 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt