Batiste Suchý šampon na vlasy Rose Gold Irresistible (Dry Shampoo) 200 ml

Batiste Suchý šampon na vlasy Rose Gold Irresistible (Dry Shampoo) 200 ml

Batiste Suchý šampon na vlasy Rose Gold Irresistible (Dry Shampoo) 200 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Batiste Suchý šampon na vlasy Rose Gold Irresistible (Dry Shampoo) 200 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Batiste Suchý šampon na vlasy Rose Gold Irresistible (Dry Shampoo) 200 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 119 Kč Ověřit dostupnost

Suchý šampon na vlasy je vhodný na cestování a v situacích, kdy nemáte čas umýt si vlasy vodou. Osvěží vaše vlasy a zanechá je jemně provoněné. Vůně mísí: Bergamot, frézii, růži, jasmín, mandli, vanilku, pralinky a orris.

3 důvody proč prodáváme Batiste Suchý šampon na vlasy Rose Gold Irresistible (Dry Shampoo) 200 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Batiste Suchý šampon na vlasy Rose Gold Irresistible (Dry Shampoo) 200 ml

Dominika Otteová, Horní Vltavice

Dominika Otteová, Horní Vltavice:
Jelikož jsem žena, tak se pokaždé ohlížím na víc aspektů, co může nejen Batiste Suchý šampon na vlasy Rose Gold Irresistible (Dry Shampoo) 200 ml, ale i obchod dodat. Tím myslím například cenu, zabalení balíčku, rychlost dodání, design zboží a zásadní je pro mne odpovídání na dotazy. A můžu konstatovat, že se vším tímto jsem byla maximálně uspokojena. Cena je v levná, balení bylo v pohodě, žádné velké omotávání stretchkou nebo nevím čím a doručení bylo do dvou dnů. Celkově můžu pouze doporučit!

Pavel Martének, Bačalky

Pavel Martének, Bačalky:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Batiste Suchý šampon na vlasy Rose Gold Irresistible (Dry Shampoo) 200 ml. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo spousty šroubků a doplňkových věcí. Příručka je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si rozmyslete kam Batiste Suchý šampon na vlasy Rose Gold Irresistible (Dry Shampoo) 200 ml chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co potřebujete.

Kateřina Berkiová, Vernířovice

Kateřina Berkiová, Vernířovice:
Daný Batiste Suchý šampon na vlasy Rose Gold Irresistible (Dry Shampoo) 200 ml u této společnosti bych se jistě nebála opět zakoupit. Jsem vděčná za definování individuálních poznatků a mimo jiné objednání jiných modelů. Zpracování, cenové rozpětí, manuál zcela bez chyby, jen mě lehce nesedla komunikace. Produkt, který měl přijít za týden, nedorazil. A e-shop mě odkázal na dopravní společnost s tvrzením, že oni ho zaslali obratem, včas. Je to škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2018.

Hodnocení Batiste Suchý šampon na vlasy Rose Gold Irresistible (Dry Shampoo) 200 ml

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Batiste Suchý šampon na vlasy Rose Gold Irresistible (Dry Shampoo) 200 ml

Nikola H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Samuel K: 110 % spokojenost

Josef K: Jsem ráda, že to mám

Štěpán L: tak jsem to dostala aje to super

Aneta H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Batiste Suchý šampon na vlasy Rose Gold Irresistible (Dry Shampoo) 200 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Batiste Suchý šampon na vlasy Rose Gold Irresistible (Dry Shampoo) 200 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt