BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L

BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L

BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1935 Kč
Naše cena: 1290 Kč Ověřit dostupnost

Model classic od značky Herschel. Kolekce 2018. Barva zelená + hnědá/černá/béžová. Materiál: polyester.

3 důvody proč prodáváme BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L

Rozálie Berkovská, Kožušice

Rozálie Berkovská, Kožušice:
design je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si pořídit cokoliv, co se mi nelíbí. Právě BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L mě velmi zaujal. Jak se říká, první touha, správná myšlenka! Svým designem i zpracováním se mi opravdu líbí a jsem uspokojena. A ta výhodná cena, to je příjemný dáreček.

Lukáš Jánek, Sobíšky

Lukáš Jánek, Sobíšky:
Ve srovnání s jinou značkou,která je stále někde v reklamách,má BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L lepší hodnocení a je o čtyři sta korun levnější... zatím z mé strany spokojenost.

Kristián Eidelpes, Bystřany

Kristián Eidelpes, Bystřany:
Už jsem se párkrát napálil se nesolidními prodejci, takže jsem měl strach, jestli tento nakupování neskončí identicky. Pro jistotu jsem do firmy párkrát volal, vše porovnával… Bez vytáček, pochyboval jsem, jestli jsem peníze neutratil za hloupost. Ale nevyhodil. BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L mi kurýr doručil až do domu, důkladně zabalený, bez jakékoliv vady na kvalitě a slouží mi perfektně. Doposud jsem na produktu neshledal negativ. V eshopu budu na sto procent objednávat často.

Amálie Hojková, Dolní Čermná

Amálie Hojková, Dolní Čermná:
BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L oslnil, mám ho odtud zakoupený od června a chci ho pochválit. Výborně pracuje, nadchl mě i tátu, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Miroslav Šimunič, Mladé Bříště

Miroslav Šimunič, Mladé Bříště:
Okamžitě mě zaujal moderní webdesign tohoto eshopu. Velmi dobře byla vyhotovena nabídka, snímky produktů, popisy, zkušenosti. Bohužel jsem si nebyl jistý s výběrem BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L, proto jsem zavolal do společnosti. Komunikace byla věcná, jasná. Bonusem byl poukaz na stejný BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L za jinou cenu. Prodávajícího velice doporučuji z důvodu nabídky i dopravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 01. 2019.

Hodnocení BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L

Alžběta M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Aneta K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Rozálie Z: dobré

Sebastian M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jáchym V: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BATOH HERSCHEL Classic - zelená - 22L

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt