BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot

BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot

BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Testovací sada obsahuje: Pečující olej na vousy s vůní cedru, bergamotu a borovice (Beard Oil) 10 ml Balzám na vousy s vůní cedru, bergamotu a borovice (Beard Balm) 15 ml Kolínská voda (Spicy Touch, Wild Focus, Fresh Bite, Cosa Nostra, Sweet Armour) 5 x 1 ml

3 důvody proč prodáváme BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot

Michaela Ťukalová, Černíkov

Michaela Ťukalová, Černíkov:
Za svůj roky používaný BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot, na který jsem zvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní už není k sehnání. Hledala jsem na netu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne dostupný. Má volba byla po všech stránkách správná a počítám i nadále.

Markéta Hatlová, Deštná

Markéta Hatlová, Deštná:
Jestliže by mi kdysi někdo řekl, že si věcičku objednám, stoprocentně bych řekla že ne. Ale v době, kdy se nám s mužem narodil syn a já byla na rodičovské, hodně jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet nějaké novinky. A volba padla právě na BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot. Teď bych tvrdila, že jsem měla štěstí. Z důvodu, že to je věc, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní velmi spokojená a ráda ji používám.

Václav Ludvig, Bochovice

Václav Ludvig, Bochovice:
Nejdřív než jsem BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot objednal, psal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned zavolali zpátky. Byl jsem hezky překvapen, protože taková snaha není běžný standard, ale spíše výjimka.

Linda Hurbanová, Šitbořice

Linda Hurbanová, Šitbořice:
Tento eshop i BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot velice doporučuji. Kupovala jsem zde již po několikáté a vždy všechno přišlo v cajku a do čtyř dnů jsem zboží pokaždé obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože pracuje perfektně. Po několikátém použití vypadá stále jako nový a snadno přežil i pád ze stolu, kdy jsem se bála, že nevydrží. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak pracoval stejně jako dříve. Takže všechno v pohodě.

Daniel Hule, Libochovice

Daniel Hule, Libochovice:
Ze srovnání s stejnými výrobky jako je BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot mi Vámi inzerovaný vycházel na počáteční pohled nejlíp. Moc jsem proto nečekal a pořídil. Zabalení, doba dodání i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne milé překvapení. Váš eshop tedy doporučuji všem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 09. 2019.

Hodnocení BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot

Alena G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Zuzana P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Johana G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michaela V: Tento BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Hana C: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BE-VIRO Malý testovací set Cedr, borovice a bergamot

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt