Bean Body Tělový peeling Manukový med (Coffee Bean Scrub Manuka Honey) 220 g

Bean Body Tělový peeling Manukový med (Coffee Bean Scrub Manuka Honey) 220 g

Bean Body Tělový peeling Manukový med (Coffee Bean Scrub Manuka Honey) 220 g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Bean Body Tělový peeling Manukový med (Coffee Bean Scrub Manuka Honey) 220 g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Bean Body Tělový peeling Manukový med (Coffee Bean Scrub Manuka Honey) 220 g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 486 Kč Ověřit dostupnost

Tělový peeling vyhlazuje pokožku, odstraňuje odumřelé kožní buňky, akné a černé tečky. Pomáhá eliminovat výskyt celulitidy, ekzémů, strií, stařeckých skvrn, křečových žil a lupénky. Obsažený kofein stimuluje krevní oběh a prokrvuje pokožku. Peeling zanechá vaši pokožku krásně hladkou a příjemně provoněnou medem s kávovým aroma.

3 důvody proč prodáváme Bean Body Tělový peeling Manukový med (Coffee Bean Scrub Manuka Honey) 220 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Bean Body Tělový peeling Manukový med (Coffee Bean Scrub Manuka Honey) 220 g

Veronika Weissová, Nová Dědina:
Nestává se mi často, že bych nějaký Bean Body Tělový peeling Manukový med (Coffee Bean Scrub Manuka Honey) 220 g na okamžitě pochválila. Nejsem ochranitelka reklamy za nízkou cenu. Ale když jsem s ním skutečně spokojená, proč se o tom nerozepsat. Třeba se hodí i někomu dalšímu. Co já se něčeho podobného nahledala, takže holky nemudrujte se a jistě otestujte. Navíc, doručení je zdarma.

Jakub Hubr, Koberovice:
Jsem zase naprosto spokojen. Jako obvykle padla má volba na spolehlivý obchod a potvrdilo se. Požadovaná zpracování produktu a bezproblémové dodání. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností širokého výběru barevné varianty produktu, tak i s jednoduchým ovládáním bez přebytečných nastavení navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských příruček. Za mě plný počet bodů.

Laura Štokingerová, Křišťanovice:
Na tomto Bean Body Tělový peeling Manukový med (Coffee Bean Scrub Manuka Honey) 220 g se mi líbí veselá škála všelijakého nastavení, i když ovládání je trochu složité a musel mi poradit můj dospívající syn. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli vůbec všechny funkce využiji. Budu ráda, když se naučím základní věci a ostatní asi nepoužiji. Přesto za takto nízkou cenu, bych nečekala tolik různých funkcí. Až budete potřebné hledat, bacha na to, některé jsou dobře skryté. Nicméně manuál je poměrně čitelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení Bean Body Tělový peeling Manukový med (Coffee Bean Scrub Manuka Honey) 220 g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Bean Body Tělový peeling Manukový med (Coffee Bean Scrub Manuka Honey) 220 g

Marie P: dobré

Aleš P: funkční výrobek

Patrik P: je to fajné

Klára C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Petr K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Bean Body Tělový peeling Manukový med (Coffee Bean Scrub Manuka Honey) 220 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Bean Body Tělový peeling Manukový med (Coffee Bean Scrub Manuka Honey) 220 g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt