Bergans dámské legíny Merino Fjellrapp Lady Tights NightBlue Mel S

Bergans dámské legíny Merino Fjellrapp Lady Tights NightBlue Mel S

Bergans dámské legíny Merino Fjellrapp Lady Tights NightBlue Mel S

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Bergans dámské legíny Merino Fjellrapp Lady Tights NightBlue Mel S. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Bergans dámské legíny Merino Fjellrapp Lady Tights NightBlue Mel S vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1604 Kč
Naše cena: 1069 Kč Ověřit dostupnost

Dámské funkční legíny z řady Fjellrapp. Ta se vyznačuje univerzálností pro jakékoliv počasí i využití. Je na Vás, jestli tyto legíny v tmavě modré barvě budete nosit jako základní vrstvu nebo samostatně. Materiál 100% Merino vlny Vás nikdy nezklame a zajistí 100% pohodlí. Kdo umí lépe zimní a funkční oblečení, než seveřané? Norská značka Bergans si za svých 100 let působnosti získala mnoho příznivců. V roce 1908 značku založil nadaný vynálezce Ole Bergan a obchodník Sverre Young. Začali s výrobou batohů, které jsou dodnes vlajkovou lodí těchto seveřanů. Za tu spoustu let vývoje se ale výroba značně rozmáchla. Aby ne, když ji úspěšně otestoval i Roald Amundsen při dobytí Jižního pólu v roce 1911. Jak šel čas, začali výrobci v Bergans nabízet i kompletní sortiment oblečení, spacáků, stanů, batohů, kánoí a doplňků, vybavení vhodné na lyžování, skialpinismus, turistiku i městskou módu pro všední dny a volný čas. Jak vidíte, o batohů se to pohlo o velký kus dopředu! To hlavní zůstalo zachováno - vždy se můžete spolehnout na prvotřídní materiály a zpracování. Jako jedna ze dvou značek na světě používá Bergans pro své výrobky nejmodernější membránu Dermizax NX. Všechny materiály jsou před použitím pečlivě testovány a musí splňovat přísná kritéria. Na řadu svých výrobků vlastní Bergans patenty.

3 důvody proč prodáváme Bergans dámské legíny Merino Fjellrapp Lady Tights NightBlue Mel S

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Bergans dámské legíny Merino Fjellrapp Lady Tights NightBlue Mel S

Jaroslav Tydlitát, Město Albrechtice

Jaroslav Tydlitát, Město Albrechtice:
Pokud hledáte vyvážený poměr ceny a užitku, bude pro vás Bergans dámské legíny Merino Fjellrapp Lady Tights NightBlue Mel S jasnou volbou. Ostudu si navíc neutrhne dokonce ani před zhýčkanými spotřebiteli. Pro spotřebitele, kteří pořád váhají s otestováním, je Bergans dámské legíny Merino Fjellrapp Lady Tights NightBlue Mel S na začátek se s těmito výrobky perfektní. Jednoduše se používá, přitom ale plní svůj účel a snese porovnání i s výrazně dražšími typy.

Štěpán Legerský, Chvatěruby

Štěpán Legerský, Chvatěruby:
Nejdříve jsem byl hodně ironický. Ovšem okamžitě po zakoupení si mě Bergans dámské legíny Merino Fjellrapp Lady Tights NightBlue Mel S rychle získal, je opravdu perfektní. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem vytrvalý reptal. Asi bych trochu přidal na designu, ale jak se říká, tisíc lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není nač čekat.

Andrea Štefková, Županovice

Andrea Štefková, Županovice:
Tento PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tento Bergans dámské legíny Merino Fjellrapp Lady Tights NightBlue Mel S nikdy nevybrala, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani dobrý vzhled, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Marek Štefek, Prameny

Marek Štefek, Prameny:
Já jsem eshopům, recenzím a všem podobným legracím vždycky odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si výrobky nemohl dovolit, avšak byl jsem skeptický. Logicky vás asi nešokuje, že jsem si Bergans dámské legíny Merino Fjellrapp Lady Tights NightBlue Mel S neobjednal sám, ale zakoupila mi ho přítelkyně jako dárek. Po té, co jsem si ho dostatečně otestoval, konstatuji, mýlil jsem se. Výrobek je perfektní nástroj a je mi líto jenom jediné, a to, že jsem si ho nezakoupil již dříve.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2019.

Hodnocení Bergans dámské legíny Merino Fjellrapp Lady Tights NightBlue Mel S

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Bergans dámské legíny Merino Fjellrapp Lady Tights NightBlue Mel S

Markéta I: já jsem to prostě chtěla

Filip K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Roman H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Lucie S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Valerie G: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Bergans dámské legíny Merino Fjellrapp Lady Tights NightBlue Mel S. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Bergans dámské legíny Merino Fjellrapp Lady Tights NightBlue Mel S

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt