Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml

Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml

Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 111 Kč Ověřit dostupnost

Sirup z agáve je přírodním mexickým sladidlem na bázi fruktózy. Rostlina agáve je tradiční součástí stravy amerického jihozápadu a Mexika po celá staletí, domorodí Mexičané říkají šťávě z agáve „medová voda“ a agáve přezdívají „mexický strom života a dostatku“ . Z listů se dříve vyráběl papír, z ostrých bodlin jehly na šití. Staří Aztékové považovali rostlinu agáve za posvátnou a věřili, že šťáva, která vytéká po naříznutí z listů a kořenů rostliny, čistí tělo a duši. Španělští dobyvatelé pak využili rostlinu po svém: fermentovali sladkou šťávu z agáve a získali tequilu. Tato šťáva má vysoký obsah polyfruktózy neboli inulinu, který se při šetrném zahušťování šťávy bez použití jakýchkoli chemikálií mění na jednoduchý cukr fruktózu. Sirup z agáve této značky pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství, což znamená, že byl připraven z neošetřovaných rostlin rostoucích v průmyslem nezasažené krajině, a při jeho výrobě nebyly použity žádné chemické látky. Využití: Sirupem z agáve lze nahradit bílý cukr prakticky v kterémkoli pokrmu. V receptu nahraďte požadované množství cukru tříčtvrtečním množstvím sirupu a úměrně snižte množství tekutin stejně jako při použití medu. V pečených výrobcích vynikne jeho schopnost vázat vlhkost a zabraňovat vysoušení pečiva. Obsah: 352mlSložení: 100% zahuštěná šťáva z bio agáveZemě původu: MexikoVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1275kJ/300 kcalTuky 0g z toho nasycené mastné kyseliny 0gSacharidy 75g z toho cukry 65gBílkoviny 0 gSůl 0,01g

3 důvody proč prodáváme Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml

Štěpán Ploštica, Polička

Štěpán Ploštica, Polička:
Musím rezenzovat hned několik dobrých vlastností tohoto Eshopu a hlavně výrobku, který jsem zde pořídil. Nejprve to začala krásnou a profesionální komunikací, čistotou obchodu a levné ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým doručením a skvělým zabalením balíku, už při převzetí jsem věděl, že vše bude jak má být. Největší bonusem je zcela báječná cena Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml. Proto mohu doporučit jak mým kamarádům a známým, tak i rodině a ostatním lidem. Bravo!

Václav Gospoš, Mladějov na Moravě

Václav Gospoš, Mladějov na Moravě:
Není mnoho podobných kousků jako právě Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že tohle je přesně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době rozhodně není nadbytek unikátního zboží v této cenové kategorii. Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml dělá vše, co jsem očekával, snad ještě víc, předčil má celkem přemrštěná očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z okolí, kteří o zakoupení přemýšlíte. Zvláště je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany eshopu.

Matouš Fromelius, Blazice

Matouš Fromelius, Blazice:
Dohledal jsem v tomto eshopu jednu z těch levnějších cen Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml, který jsem potřeboval. Proto jsem objednal, jelikož se mi líbil design stránek, na kterých bylo jasně vidět, co nakupující kupuje. Doručení produktu bylo obratem, rychlé a bezchybné, takže jsem byl o to mnohem spokojen. S celým průběhem objednání jsem hodně spokojen a model je opravdu top. Můžu jen doporučit komukoliv.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2019.

Hodnocení Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml

Sabina K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Eliška R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Daniel K: Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sabina Z: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Michaela K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt