Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml

Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml

Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 111 Kč Ověřit dostupnost

Sirup z agáve je přírodním mexickým sladidlem na bázi fruktózy. Rostlina agáve je tradiční součástí stravy amerického jihozápadu a Mexika po celá staletí, domorodí Mexičané říkají šťávě z agáve „medová voda“ a agáve přezdívají „mexický strom života a dostatku“ . Z listů se dříve vyráběl papír, z ostrých bodlin jehly na šití. Staří Aztékové považovali rostlinu agáve za posvátnou a věřili, že šťáva, která vytéká po naříznutí z listů a kořenů rostliny, čistí tělo a duši. Španělští dobyvatelé pak využili rostlinu po svém: fermentovali sladkou šťávu z agáve a získali tequilu. Tato šťáva má vysoký obsah polyfruktózy neboli inulinu, který se při šetrném zahušťování šťávy bez použití jakýchkoli chemikálií mění na jednoduchý cukr fruktózu. Sirup z agáve této značky pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství, což znamená, že byl připraven z neošetřovaných rostlin rostoucích v průmyslem nezasažené krajině, a při jeho výrobě nebyly použity žádné chemické látky. Využití: Sirupem z agáve lze nahradit bílý cukr prakticky v kterémkoli pokrmu. V receptu nahraďte požadované množství cukru tříčtvrtečním množstvím sirupu a úměrně snižte množství tekutin stejně jako při použití medu. V pečených výrobcích vynikne jeho schopnost vázat vlhkost a zabraňovat vysoušení pečiva. Obsah: 352mlSložení: 100% zahuštěná šťáva z bio agáveZemě původu: MexikoVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1275kJ/300 kcalTuky 0g z toho nasycené mastné kyseliny 0gSacharidy 75g z toho cukry 65gBílkoviny 0 gSůl 0,01g

3 důvody proč prodáváme Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml

Barbora Owczarzová, Holčovice

Barbora Owczarzová, Holčovice:
Tento PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tento Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml nikdy nezakoupila, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani dobrý vzhled, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Magdaléna Oršulíková, Věšín

Magdaléna Oršulíková, Věšín:
S Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml jsem nejvíce spokojená, perfektně sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi pohodlné. Všichni mi je přejí, takže dělají radost nejen mně, ale i přítelovi :)

Dominika Rašťáková, Bradlec

Dominika Rašťáková, Bradlec:
vyznávám zdravý životní styl, měla jsem celkem obrovský problém nakoupit si produkty v normálním obchodě. K tomu všemu výběr je velice omezen, ceny jsou nadsazené, a tak jsem vyhledala na internetu eshop, který se zabývá tímto designem. Nemohu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi příjemná paní - dáma vysvětlila, z čeho se Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml sestavuje, jak se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola o jiném povídání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2018.

Hodnocení Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml

Johana O: Ideální k osmnáctinám :)

Miroslav B: je to fajné

Daniela K: Je to dostatečné?

Šárka W: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Aleš S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Bio nebio s. r. o. Bio Sirup z agáve 352 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt