Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml

Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml

Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 87 Kč Ověřit dostupnost

Keratinový hydrolyzát z ovčí vlny obsahuje aminokyseliny shodné s aminokyselinami lidských vlasů. Používáním šamponu Keratin dochází k doplnění vlasové struktury narušené slunečním zářením, barvením, trvalou ondulací, fénováním, odbarvováním a stárnutím. Vlasy se zpevní, vrátí se jejich pružnost a lesk, netřepí se. Šampon je doplněn o regenerační panthenol a o kondicionační rostlinný lecithin. Lesk a hladkost vlasů jsou podpořeny přídavkem vzácného arganového oleje. Po aplikaci prostředku dochází ke zvětšení objemu účesu a ke zvýšení lesku vlasů. Šampon je vyroben jako velmi jemný a nedráždivý koncentrát bez SLS a SLES, neobsahuje silikony ani ropné produkty. Vykazuje vysokou pěnivost, jemnou odmašťující sílu, nepoškozuje vlasy, garantujeme, že si jej oblíbíte. Obsah lahvičky vystačí až na 200 použití!

3 důvody proč prodáváme Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml

Jaroslav Verzich, Vřeskovice

Jaroslav Verzich, Vřeskovice:
Mnohokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám ukecat a pořídím něco, co ani trochu nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml, nevěděl jsem, jak hodně jsem se mýlil. Ze začátku jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tolik kvalitního, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tolik překvapen.

Amálie Tučná, Bačetín

Amálie Tučná, Bačetín:
Nejsem zvyklá kupovat na netu. Jsem dáma, takže ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tento Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml prodávali za levnou cenu a slíbili okamžité zaslání, tak jsem se rozhodla. A můžu sdělit, že jsem spokojená, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela nikde šmajdat, ale byl mi výrobek doručen dokonce rychle, perfektně zabalený a já jsem maximálně spokojená. Hezký a přehledný eshop je největší plus. Doporučuji.

Nela Dudiová, Kouty

Nela Dudiová, Kouty:
Nedávno jsem si u vás koupila Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml a hodně mě nadchnul, že jsem objednávku velmi obratem zopakovala. Je opravdu velmi roztomilý a hlavně funkční. I přítel si jej pochvaluje, a to je velmi náročný. Chci ocenit také okamžité doručení i příjemnou pozornost v podobě slevy na další objednávku. Moc si vážím profesionálního přístupu i pomoci při výběru. I když tam byl návod, s manželem jsme se v tom maličko ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Eliška Hrabačková, Albrechtice

Eliška Hrabačková, Albrechtice:
Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml jsem zakoupila na tomto webu. A jaké jsou mé zkušenosti? Já i mnoho jiných nakupujících hodnotíme jako výhodu zanedbatelnou spotřebu, široké spektrum příslušenství, tichý chod. Co však nebylo k nalezení, byl návod na použití v češtině, a specifické díly nelze vyměnit. Přesto celkově hodnotím kladně.

Petr Zelníček, Velké Hamry

Petr Zelníček, Velké Hamry:
Šušká se, že dobré perfektní se chválí samo. A to lehko platí i pro Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml. Viděl jsem, pořídil jsem a zvítězil jsem, jak bych malinko upravil Caesarovu legendární větu. Pohodlí za levnou cenu, milá komunikace s prodavačem, okamžité dodání do postele, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Můžu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 08. 2019.

Hodnocení Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml

Kamila K: Tento Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikol K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Anežka G: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Johana S: Je to dostatečné?

Alena H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Bione Cosmetics Regenerační šampon Keratin + Arganový olej s panthenolem 260 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt