Boty adidas Originals STAN SMITH W Bílá

Boty adidas Originals STAN SMITH W Bílá

Boty adidas Originals STAN SMITH W Bílá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Boty adidas Originals STAN SMITH W Bílá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Boty adidas Originals STAN SMITH W Bílá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3119 Kč
Naše cena: 2079 Kč Ověřit dostupnost

Boty adidas Originals STAN SMITH W. Jako první kožené tenisky se model Stan Smith rychle stal legendou podobně jako jeho jmenovec. Od svého uvedení na trh v 70. letech minulého století se Stan Smith přesunul z kurtů do ulic a zůstává jedním z nejikoničtějších modelů tenisek značky adidas. Tato dámská obuv navržená ve spolupráci s brazilskou značkou The FARM Company se na patce pyšní natištěným vzorem exotických květin, ovoce a ptáků inspirovaným ostrovem Bali. Nechybí ani perforované 3 proužky a kultovní gumová obsázka. Ikonický Stan Smith s patkou inspirovanou ostrovem Bali. Specifikace: kožený svršek, podšívka ze syntetické kůže, perforované 3 proužky, vychutnejte si pohodlí a výkon stélky OrthoLite®, na jazyku a patce logo Stan Smith, na patce potisk od The FARM Company inspirovaný ostrovem Bali, gumová obsázka

3 důvody proč prodáváme Boty adidas Originals STAN SMITH W Bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Boty adidas Originals STAN SMITH W Bílá

Denis Chlubna, Stříbřec

Denis Chlubna, Stříbřec:
Boty adidas Originals STAN SMITH W Bílá jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem takto nic nekupoval, a byl jsem proto velmi moc opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem doručovatelka a předala mi můj Boty adidas Originals STAN SMITH W Bílá. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v klasickém krámě, navíc jsem jej koupil doma u počítače. Perfektní služba.

Barbora Vomastková, Vacenovice

Barbora Vomastková, Vacenovice:
Dlouho jsem googlovala nejlevnější Boty adidas Originals STAN SMITH W Bílá, nakonec jsem nejlevnější našla tady. Je zbytečné hledat levnější jinde.

Lukáš Pochman, Huzová

Lukáš Pochman, Huzová:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé požadavky byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se nakonec na vás a pořídil přesně takový Boty adidas Originals STAN SMITH W Bílá, který jsem sháněl. Děkuji za snahu a trpělivost, jsem hodně složitý zákazník. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem hledal a jsem skutečně moc spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Veronika Krzáková, Pnětluky

Veronika Krzáková, Pnětluky:
Dobrá a užitečná produkt. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě Boty adidas Originals STAN SMITH W Bílá přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať pořídí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím rodině. Jen tak dál!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2018.

Hodnocení Boty adidas Originals STAN SMITH W Bílá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Boty adidas Originals STAN SMITH W Bílá

Zuzana S: Je to dostatečné?

Samuel H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Matouš T: 110 % spokojenost

Eliška V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Alžběta K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Boty adidas Originals STAN SMITH W Bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Boty adidas Originals STAN SMITH W Bílá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt