BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 37

BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 37

BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 37

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 37. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 37 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2090 Kč
Naše cena: 1393 Ověřit dostupnost

Model chuck od značky Converse. Kolekce 2020. Barva růžová. Materiál: plátno, guma.

Výrobce: Converse
EAN: 886952780913

3 důvody proč prodáváme BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 37

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 37

Filip Dadok, Tetín

, Tetín:
Koupí BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 37 jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec mohu být rád. Nepovažuji se za přísného zákazníka, přesto požaduji výkon a za stanovenou cenu odpovídající schopnosti. Tento obchod a jeho zboží mě příjemně překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle popisků a recenzí. Potěšilo mě i vzhledové provedení, které je efektivní a hezké. jistě v blízké době objednám další kusy.

Matouš Tušer, Křtomil

, Křtomil:
Jako projektový inženýr si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 37 podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za 2 dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil hodně krát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou všestrannost a hezký účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, jednoznačně doporučuji!

Aleš Doboš, Koválovice-Osíčany

, Koválovice-Osíčany:
Dostal jsem ho od manželky. Já sám bych si dříve nikdy neřekl, že by mi mohl pomoci. Moje myšlení bylo lepší než já, i když jsem v vevnitř sebe vlastně strádal. Bojoval jsem sám se sebou a hrál si na borce. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 37 zkusil a poznal, že pracuje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho nadnesl i kolegovi z práce, který se mi svěřil se podobným zádrhelem.

Laura Loukotková, Buzice

, Buzice:
Jsem spokojená. BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 37 byl opravdu rychle dodán k mé celkové radosti. jistě budu povídat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o dobrý eshop, okamžitá komunikace se zákazníky a když máte všetečný dotaz, vše vám velmi rychle a v pořádně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o "skorohned" doručení balíčku a tady to opravdu probíhá. Doporučuji!

Michaela Hučíková, Čestice

, Čestice:
Pořizovala jsem tento BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 37 poprvé. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost dodání, milá komunikace a osobitý přístup je bonusem a já jsem spokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem zde neobjednávala naposled. Můžu jen a jen všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 02. 2023.

Hodnocení BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 37

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 37

Anna S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nikola N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Barbora S: já jsem to prostě chtěla

Matěj B: Jsem ráda, že to mám

Lucie P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 37. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 37

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt