BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5

BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5

BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2090 Kč
Naše cena: 1393 Ověřit dostupnost

Model chuck od značky Converse. Kolekce 2020. Barva růžová. Materiál: plátno, guma.

Výrobce: Converse
EAN: 886952780951

3 důvody proč prodáváme BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5

Jáchym Adamovský, Tisová

, Tisová:
Ve své práci potřebuji vypadat celkem pěkně, protože se každý den vídám s zákazníky. Mojim cílem je udělat dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomto ohledu mi BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5 moc pomohl. Cítím se zásadně víc jistě a také tak vystupuji. Pomocí něho jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Vše se mi daří a on má na tom velký kus. Jsem šťastný jako už dlouho nebyl.

Hana Čupitová, Lipovec

, Lipovec:
BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5 mi koupil otec k vánocům. Byla jsem krapet zaskočená. Takové překvapení si normálně nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se kaboním. S počáteční nedůvěrou, ale přece teda jsem BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5 otestovala. Nyní už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě nakonec víc než udělal radost.

Eliška Vlnatá, Kynšperk nad Ohří

, Kynšperk nad Ohří:
Musím se přiznat, že jsem v dříve asi třikrát vyzkoušela podobný výrobek jako je BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5. Nabídka ostatních prodejců ale nebyla úplně přehledná a přišlo mi, že propagují něco, co nemohou dodržet. S objednávkou jsem teda moc uspokojená nebyla. Dokonce chyběl český manuál, druhý dodavatel by celkově problémový (nepříjemná komunikace, obtížná reklamace výrobku). V případě BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5 mě ale oslovila už jeho prezentace a vstřícnost obchodníka. Nejprve jsem se na BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5 dotazovala a moje otázky byly dostatečně zodpovězeny, ačkoliv jsem si zatím vůbec nic nezakoupila. Takový přístup mě k objednávce motivoval a chci napsat, že jsem nakonec našla dobrého dodavatele a také výborný výrobek, který mohu všem doporučit.

Tobiáš Šebeček, Obytce

, Obytce:
Koupili jsme BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5 pro kamaráda jako dárek k narozeninám. Zpočátku to bylo vlastně z recese. Když jsme se potom po několika týdnech znovu viděli, hodně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho objednat. Celkem mě tím nahlodal. V práci jsem si zasedl k notebooku a už ho mám taky.

Daniel Domecký, Slavkov pod Hostýnem

, Slavkov pod Hostýnem:
BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5 si v obchodě vyhlédla přítelkyně a tak jsem se rozhodl koupit ho k našemu narozeninám. S místem kde a jak to vybrat mi musela pomoci maminka a nakonec i objednala. Společně jsme jej pak vybalily a zkontrolovali, jestli je v dobrém stavu. Oběma se nám moc líbil a žena bude mít určitě radost. Dcera říkala, že si pořídí taky. Děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 02. 2023.

Hodnocení BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5

Jonáš B: Celkem jsem spokojený.

Valerie B: dobré

Eva M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Matouš M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Anna R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star U - růžová - EUR 39,5

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt