BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41

BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41

BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3135 Kč
Naše cena: 2090 Kč Ověřit dostupnost

Model chuck taylor od značky Converse. Kolekce 2018. Barva černá. Materiál: kůže, guma.

3 důvody proč prodáváme BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41

Štěpán Čejdík, Hlavečník

Štěpán Čejdík, Hlavečník:
BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 kurýr přivezl bez vady a ve smluvený termín. Bohužel podle informací, měl BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 přijít v dárkovém balení, což se tak nestalo. Kdyby nešlo o prezent, asi bych to neřešil. Bohužel jsem musel, ovšem i přesto domluva byla pohodová. Omluvili se mi a obratem mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale změnil, je výběr dopravců. Eshop má v nabídce jedinou společnost, která vyžaduje balné. Další korunky nad rámec ceny zboží.

Dominik Ďurďa, Kejžlice

Dominik Ďurďa, Kejžlice:
BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem takto nic nepořizoval, a byl jsem proto trochu nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi přijelo před domem pošťačka a předala mi můj BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v klasickém obchodě, navíc jsem jej koupil klidně u noťasu. Perfektní služba.

Štěpán Jaša, Huzová

Štěpán Jaša, Huzová:
Eshop jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě pořizovat. Firma nabízí: - široká nabídka zboží - nízké ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Krámu - BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 - zájem o zákazníka - rychlé zaslání

Tomáš Nevěděl, Živanice

Tomáš Nevěděl, Živanice:
Pro objednávku zboží typu BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 jsem se rozmýšlel delší čas. Snažím se vždy objednávky přes web dobře zvážit. Už jsme se s přítelkyní jednou spálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale příjemně překvapily hodně přehledné webové stránky, vše bylo jasně vysvětleno, cena rozumná. A funkčnost BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 mě hezky překvapila. Myslím, že jsem vybral správně.

Matouš Siksta, Lužec nad Cidlinou

Matouš Siksta, Lužec nad Cidlinou:
Ve srovnání s jinou značkou,která je stále někde v reklamách,má BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 lepší hodnocení a je o dvě stě korun levnější... zatím z mé strany spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2019.

Hodnocení BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41

Gabriela K: dobré

Šimon G: Přišlo to celkem rychle

Jonáš J: 110 % spokojenost

Simona S: já jsem to prostě chtěla

Jana S: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt