BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41

BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41

BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3135 Kč
Naše cena: 2090 Kč Ověřit dostupnost

Model chuck taylor od značky Converse. Kolekce 2018. Barva černá. Materiál: kůže, guma.

3 důvody proč prodáváme BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41

Štěpán Čejdík, Hlavečník

Štěpán Čejdík, Hlavečník:
BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 dorazil ve stoprocentním stavu a včas. Bohužel podle popisu, měl BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 přijít v dárkovém pouzdře, což však chybělo. Kdyby to nebyl dáreček, zřejmě bych to neřešil. Bohužel jsem musel, ale i přesto komunikace byla příjemná. Přijal jsem omluvu a bezprostředně poté mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, bylo poštovné. Eshop upřednostňuje jedinou společnost, která vyžaduje balné. Další korunky navíc.

Dominik Ďurďa, Kejžlice

Dominik Ďurďa, Kejžlice:
BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takhle nic nepořizoval, a byl jsem proto hodně nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi zastavila před domem pošťačka a předala mi můj BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v kamenném obchodě, navíc jsem jej koupil klidně u počítače. Úžasná služba.

Štěpán Jaša, Huzová

Štěpán Jaša, Huzová:
Firmu jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě pořizovat. Krám nabízí: - široká nabídka zboží - rozuné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Obchodu - BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 - zájem o kupujícího - rychlé dodání

Tomáš Nevěděl, Živanice

Tomáš Nevěděl, Živanice:
Pro objednávku výrobku typu BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 jsem se rozmýšlel delší dobu. Snažím se všechny objednávky přes web dobře promyslet. Už jsme se s milenkou dvakrát spálili a nakoupili u nedůvěryhodného eshopu. Zde mě ale příjemně překvapily hodně přehledné eshopové stránky, vše bylo srozumitelně vysvětleno, cena příjemná. A využití BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 mě hezky překvapila. Myslím, že jsem vybral správně.

Matouš Siksta, Lužec nad Cidlinou

Matouš Siksta, Lužec nad Cidlinou:
Ve porovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 lepší hodnocení a je o osm set korun levnější... zatím z mé strany spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2019.

Hodnocení BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41

Amálie C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Markéta P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Emma H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Veronika K: Tento BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41 jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Viktor R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BOTY CONVERSE Chuck Taylor All Star WMS - černá - EUR 41

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt