BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46

BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46

BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2720 Kč
Naše cena: 1813 Kč Ověřit dostupnost

Model heathrow od značky DC. Kolekce 2017. Barva šedá + bílá/černá. Materiál: textil, guma.

3 důvody proč prodáváme BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46

Vanesa Štorková, Kučerov

Vanesa Štorková, Kučerov:
BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46 je hodně pěkný a praktický. Rozhodně doporučuji. Cena odpovídá kvalitě. Nemyslím si však, že si dáte něco na víc, dostanete něco báječnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto produktem proto spokojená. Myslím, že se jedná o celkem skvělý produkt, který umí spoustu věcí a za tu cenu umí vše, co potřebuji.

Gabriela Budošová, Kanina

Gabriela Budošová, Kanina:
Nejsem příznivec pořizování BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46 na internetu, jelikož moje poslední objednávky během Vánoc skončily nejen rozhořčením, ale i útratou spousty financí. Jsem proto s nakupováním velmi opatrná. V každém případě si vše prohlížím 2 krát, než BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46 koupím v elektronickém obchodě. Ale s tímto internetovým prodejcem jsem velmi spokojená a můžu všem doporučit. Než jsem realizovala objednávku, zatelefonovala jsem na telefonní číslo, kde mi bylo ochotně objasněno, co mám od tohoto BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46 očekávat a jaké jsou jejich plusy, nevýhody. Což mi určitě potvrdíte, že v normálním obchodě se setkáte jen s pozitivy. Balíček jsem měla k dispozici do pár dní, jak mi bylo řečeno.

Jonáš Krňoul, Studenec

Jonáš Krňoul, Studenec:
Testovaná kvalita, bezva značka. BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46 jsem už v minulosti měl, a proto jsem si ho objednal opět a opět mě uspokojil. Moderní design, výběr z mnoha barevných variant, vzdušný a velký tak akorát. Funguje jak šroubek, takže za mě největší krása. Všichni v okolí mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S obchodem a doručením také jen dobrá zkušenost.

Jáchym Svejkovský, Slušovice

Jáchym Svejkovský, Slušovice:
Přestože e-shop nabízel vskutku pestrou nabídku BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46, nebylo mi do smíchu, když BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46 přišel. Co se týče dovážky, vše na výbornou. Ovšem e-shop mi nedokázal objasnit, proč zboží zaměnil. Záležitost byla uzavřena za více než měsíce, což považuji za nezanedbatelný nedostatek tohoto prodejce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2019.

Hodnocení BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46

Denisa Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Vojtěch S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vojtěch K: je to fajné

Martin S: Celkem jsem spokojený.

Eliška M: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BOTY DC HEATHROW TX LE - šedá - EUR 46

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt