BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5

BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5

BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 5085 Kč
Naše cena: 3390 Kč Ověřit dostupnost

Model kalis od značky DC. Kolekce 2019. Barva bílá + šedá. Materiál: kůže, semiš, guma.

3 důvody proč prodáváme BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5

Denisa Šťovíčková, Bartoušov

Denisa Šťovíčková, Bartoušov:
Potřebovala jsem obratem a levně pořídit BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem hledala. Skvělé a férové jednání a hlavně balíček došel brzo, jak jsem chtěla. Perfektní, tak by to mělo být všude.

Daniela Kašpírková, Brumov-Bylnice

Daniela Kašpírková, Brumov-Bylnice:
BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5 jsem sháněla pět měsíců, v mnoha obchodech byl vyprodaný, nebo drahý. Na radu přátel jsem si vybrala právě tento a jsem velice spokojená. Spolehlivě splňuje všechny svoje práce a má hodně pěkný povrch. Také cena mi imponuje, a proto můžu doporučit i dalším.

David Vodvářka, Vidice

David Vodvářka, Vidice:
BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5, zakoupený ve Vašem obchodě je určitě z nejhezčích, které jsem měl čas vyzkoušet a porovnával jsem s minimálně šesti jinými. Původně jsem chtěl objednat podobný, ale když jsem si prošel všechna pro a negativa zvolil jsem se koupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem eshopu byla výborná volba. Děkuji také za příjemné a ochotné jednání.

Tobiáš Gazur, Lhůta

Tobiáš Gazur, Lhůta:
Když jsem porovnával BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5, zprvu jsem si nebyl jistý zpracováním. Nakonec jsme vybrali s manželkou tento BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5 a určitě jsme zvolili výborně. Je kvalitní, pevný a maximálně odpovídá našim potřebám. Jsme vážně spokojení a určitě si jej zase zakoupíme. Protože jsme již v důchodu, nechali jsme si poradit od zkušených prodavaček. již dávno jsme se nesetkali s takovým skvělým přístupem.

Daniel Halady, Lhota Rapotina

Daniel Halady, Lhota Rapotina:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel donese z eshopu BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5 doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 09. 2019.

Hodnocení BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5

Patrik M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Hana K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Laura V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Marek K: Celkem jsem spokojený.

Gabriela V: Tento BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5 jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BOTY DC KALIS OG - bílá - EUR 42,5

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt