BOTY DC MUIRLAND LX - černá - EUR 42

BOTY DC MUIRLAND LX - černá - EUR 42

BOTY DC MUIRLAND LX - černá - EUR 42

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BOTY DC MUIRLAND LX - černá - EUR 42. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BOTY DC MUIRLAND LX - černá - EUR 42 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2514 Kč
Naše cena: 1676 Ověřit dostupnost

Model muirland lx od značky DC. Kolekce 2018. Barva černá. Materiál: kůže, nubuk, guma.

Výrobce: DC
EAN: 3613373723000

3 důvody proč prodáváme BOTY DC MUIRLAND LX - černá - EUR 42

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BOTY DC MUIRLAND LX - černá - EUR 42

Zuzana Šparlinková, Strakov

, Strakov:
Na nákupy přes internet jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když samozřejmě vím, že je to někdy levnější a je zboží, které sám na vesnici ani jinak nesežene. O koupi BOTY DC MUIRLAND LX - černá - EUR 42 jsem přemýšlela už docela dlouho. A dcera mě vysloveně ukecala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za pár dnů BOTY DC MUIRLAND LX - černá - EUR 42 dorazil. Používám ho už druhý měsíc a jsem vysloveně spokojená.

Nela Cichá, Frýdlant nad Ostravicí

, Frýdlant nad Ostravicí:
Původně jsem chtěla BOTY DC MUIRLAND LX - černá - EUR 42 ve velikosti 44 které jste ve velikosti 47 neměli, proto jsem objednala zkušeně v požadované velikosti 46 , velikost sedí, vysoký bok to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dobré, už dlouho jsem nenašla velikost která docela sedí.

Samuel Peroutka, Dražičky

, Dražičky:
Dělali jsme si s kolegama legraci, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet potřebnou sílu. Standardně jsme se hecovali, až nějakej kámoš hodně zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal skutečně. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší čas, proto jsem mu ho přece mohl schválit. Včera mi poslal e-mail, že děkuje, už BOTY DC MUIRLAND LX - černá - EUR 42 má doma také a pochválila ho i maminka.

Denisa Věžníková, Kladníky

, Kladníky:
Nějaký čas jsem váhala mezi touto BOTY DC MUIRLAND LX - černá - EUR 42 a jiným, skoro stejným. Nakonec jsem si na reakci telefonátu, kdy jsem si ověřila, jestli je produkt opravdu v obchodě a v jakém je stavu, zvolila tento produkt a své volby určitě nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla skutečně příjemná a vstřícná, zboží dorazilo skutečně brzy a v neporušeném obalu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

Kryštof Zbytovský, Lubě

, Lubě:
Třikrát jsem se musel vracet k tlačítku pro objednání, až jsem zahlédl slovo ”CHYBA“. Následně jsem se rozhodl zavolat, což byl dobrý krok. Provozovatel sdělil, že má závažnou chybu v systému, ale že dá vše do pořádku. Vyžádal si na mě e-mail, a okamžitě poté, co dal do pořádku eshop, dal mi vědět a objednávku jsem měl s bonusem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 01. 06. 2020.

Hodnocení BOTY DC MUIRLAND LX - černá - EUR 42

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze BOTY DC MUIRLAND LX - černá - EUR 42

Jáchym P: 110 % spokojenost

Laura A: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Julie P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Valerie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michal Z: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BOTY DC MUIRLAND LX - černá - EUR 42. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BOTY DC MUIRLAND LX - černá - EUR 42

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt