BOTY DC NET - bílá - EUR 44

BOTY DC NET - bílá - EUR 44

BOTY DC NET - bílá - EUR 44

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BOTY DC NET - bílá - EUR 44. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BOTY DC NET - bílá - EUR 44 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2865 Kč
Naše cena: 1910 Kč Ověřit dostupnost

Model net od značky DC. Kolekce 2018. Barva bílá + černá. Materiál: kůže, textil, guma.

3 důvody proč prodáváme BOTY DC NET - bílá - EUR 44

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BOTY DC NET - bílá - EUR 44

Hana Walterová, Vanov

Hana Walterová, Vanov:
nějaký čas jsem nemohla najít přesně takový BOTY DC NET - bílá - EUR 44, který by mě nadchnul. Jsem celkem přísná a chci pokaždé to nejlepší za nízkou cenu. Pak jsem narazila na váš e-shop, který je velice přehledný a nabídka k tomu je pestrá. Objevila jsem přesně to, co jsem chtěla za nízkou cenu. Ačkoliv jste to neměli na skladě, oceňuji hodně profesionální komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i obratem. Takže za mě perfektní obchůdek.

Barbora Grézlová, Čakovičky

Barbora Grézlová, Čakovičky:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám BOTY DC NET - bílá - EUR 44 objednat. Cena se mi zdála velice vyšší a jsem celkem nedůvěřivá. Když mně zakoupení doporučil i manžel, tak jsem si tedy objednala. Zásilková služba jej dodala za tři dny a mé první překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Netrpělivě jsem vybalila z krabice a otestovala. Celkem to nemá vadu a když mi otec řekl, že mi jej uhradí a daruje k vánocům, měla jsem okamžitě moc hezký den.

Aneta Tenkrátová, Velká Chyška

Aneta Tenkrátová, Velká Chyška:
Od toho času, co jsem na mateřské, objednávám často přes net, je to klidnější, než se s bejbískem tahat po obchodech, nebo si zařizovat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš e-shop, kde vždy najdu produkty, které hledám. Narazila jsem tam i na tento BOTY DC NET - bílá - EUR 44, a to mě jen přesvědčilo v tom, že nakupovat u vás je krásná volba. Nemůžeme si jej s prckem vynachválit.

Sabina Legerová, Svídnice

Sabina Legerová, Svídnice:
Nutně jsem chtěla tento BOTY DC NET - bílá - EUR 44 velmi okamžitě doručit a měla jsem hodně speciální přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená okamžitým přístupem. BOTY DC NET - bílá - EUR 44 je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Manžel je spokojený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem příjemnější.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení BOTY DC NET - bílá - EUR 44

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze BOTY DC NET - bílá - EUR 44

Karolína K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sabina Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Andrea J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Simona M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Vanesa V: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BOTY DC NET - bílá - EUR 44. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BOTY DC NET - bílá - EUR 44

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt