Boty Geox B Rishon Boy Modrá

Boty Geox B Rishon Boy Modrá

Boty Geox B Rishon Boy Modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Boty Geox B Rishon Boy Modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Boty Geox B Rishon Boy Modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Boty Geox B Rishon Boy. Chlapecká dýchající teniska italské značky GEOX, která svým povedeným vzhledem nadchne všechny nejmenší raubíře. Kombinace bílé podešve a modro-červeného svršku se zdobnými prvky po stranách dodává botě její jedinečný vzhled. Její pohodlí bude oceněno při každodenním nošení - boty, které dýchají díky patentovanému systému perforované podešve s mikroporézní membránou. Odvádění vlhkosti snižuje přehřátí chodidel a vytváří ideální mikroklima uvnitř boty. Jeho nohy budou dýchat a budou dokonale v suchu po celý den. Materiál: Podešev: 100% Termoplastická guma. Svršek: 35% Textil Kanvas Bavlna-20% Hovězí kůže (semiš)-45% Hovězí kůže. Podšívka: 30% Kozí kůže-70% Textil Kanvas Bavlna. Stélka: 100% Kozí kůže.

3 důvody proč prodáváme Boty Geox B Rishon Boy Modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Boty Geox B Rishon Boy Modrá

Viktorie Nechybová, Nová Ves u Mladé Vožice

Viktorie Nechybová, Nová Ves u Mladé Vožice:
Jako matka samoživitelka nemám korunek zbytečně moc, ale Boty Geox B Rishon Boy Modrá se mi hodně líbí a tak jsem se rozhodla jej zakoupit už kvůli tomu, že podobné modely jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak dobré. A myslím, že jsem udělala dobře. Telefonicky jsem si ověřila jeho dostupnost a děkuji moc za hodně dobrý model i za hezké obchodování.

Tobiáš Parchanský, Knovíz

Tobiáš Parchanský, Knovíz:
Co mě vedlo k tomu, abych koupil Boty Geox B Rishon Boy Modrá? Jednoduše ta skromně nejlevnější cena. A taky doporučení od kamarádů, kteří jsou už delší dobu maximálně spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k novým věcem nedůvěřivý, ale tady musím nechat svůj opatrnost bokem. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat dál.

Rozálie Jarová, Nová Sídla

Rozálie Jarová, Nová Sídla:
Tento obchod i Boty Geox B Rishon Boy Modrá vřele doporučuji. Objednávala jsem zde již po třetí a vždy všechno dorazilo v pořádku a do čtyř dnů jsem zboží vždy obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože funguje perfektně. Po několikátém vyzkoušení vypadá stále jako nový a dokonce přežil i pád z rukou, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako předtím. Teda všechno OK.

Viktorie Buryánková, Libá

Viktorie Buryánková, Libá:
Tento Boty Geox B Rishon Boy Modrá jsem vybírala holce a chtěla jsem tu nejvyšší kvalitu za přijatelnou cenu. Našla jsem několik eshopů a až u vás jsem našla přesně to, co jsem hledala. Po měsíci testování jsme natolik spokojení, že jsme u vás zakoupily další Boty Geox B Rishon Boy Modrá. Dceři se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na obchod narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 08. 2019.

Hodnocení Boty Geox B Rishon Boy Modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Boty Geox B Rishon Boy Modrá

Ema Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Lucie G: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Viktor H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Michael Z: Boty Geox B Rishon Boy Modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Radek B: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Boty Geox B Rishon Boy Modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Boty Geox B Rishon Boy Modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt