Boty Geox B Rishon Boy Modrá

Boty Geox B Rishon Boy Modrá

Boty Geox B Rishon Boy Modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Boty Geox B Rishon Boy Modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Boty Geox B Rishon Boy Modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Boty Geox B Rishon Boy. Chlapecká dýchající teniska italské značky GEOX, která svým povedeným vzhledem nadchne všechny nejmenší raubíře. Kombinace bílé podešve a modro-červeného svršku se zdobnými prvky po stranách dodává botě její jedinečný vzhled. Její pohodlí bude oceněno při každodenním nošení - boty, které dýchají díky patentovanému systému perforované podešve s mikroporézní membránou. Odvádění vlhkosti snižuje přehřátí chodidel a vytváří ideální mikroklima uvnitř boty. Jeho nohy budou dýchat a budou dokonale v suchu po celý den. Materiál: Podešev: 100% Termoplastická guma. Svršek: 35% Textil Kanvas Bavlna-20% Hovězí kůže (semiš)-45% Hovězí kůže. Podšívka: 30% Kozí kůže-70% Textil Kanvas Bavlna. Stélka: 100% Kozí kůže.

3 důvody proč prodáváme Boty Geox B Rishon Boy Modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Boty Geox B Rishon Boy Modrá

Štěpán Vajsochr, Tymákov

Štěpán Vajsochr, Tymákov:
Už před pár měsíci jsem se chystal podobný výrobek objednat. Když jsem pak narazil na prodejce s Boty Geox B Rishon Boy Modrá, najednou jsem neměl nad čím neustále váhat. Velmi dobrá zákaznická podpora ze strany firmy, vše se uskutečnilo do puntíku takovým způsobem, jak jesm chtěl. Boty Geox B Rishon Boy Modrá brzy přivezl kurýr a od té doby ho neustále k plné spokojenosti používám. Má však drobnou chybu: Nebudete se ho chtít vzdát ani na sekundu.

Zdeněk Gába, Háje nad Jizerou

Zdeněk Gába, Háje nad Jizerou:
Tento Boty Geox B Rishon Boy Modrá jsem nakupoval prvně. Upřímně jsem nevěděl, co od něho můžu čekat a byl jsem krásně překvapený. Navíc zboží nekoresponduje ceně, cena byla nízká, ale produkt je super! Takže můžu pouze doporučit. Když přidám výhody co se týká okamžitosti dodání a balení balíčku, tak jsem opravdu naprosto spokojen a potěšen, že i dobré obchody se u nás v republice najdou. Doporučuji!

Radim Rohm, Těrlicko

Radim Rohm, Těrlicko:
Dopředu bych uvedl, že jsem spořivý člověk, podle některých možná až moc. Čili než si zboží koupím, důkladně si to prolustruji. Nepřekvapí vás proto jistě, že jsem si Boty Geox B Rishon Boy Modrá důkladně prolustroval online a přečetl si zkušenosti. Byl jsem překvapen, že byly z většiny pozitivní. Mírně mě to znervóznilo, avšak pak jsem si Boty Geox B Rishon Boy Modrá stejně zakoupil. No a není zbytí, než k těm dobrým hodnocením doplnit ještě jednu svou recenzi. Byla to stoprocentně velmi správný koupě.

Ondřej Kučerák, Oleksovice

Ondřej Kučerák, Oleksovice:
Klidně se přiznám, že jsem byl, co Boty Geox B Rishon Boy Modrá měli na hloupost. Pak jsem ale v práci slyšel kámoše, jak o něm nadšeně mluví. Vyhledal jsem si weby a můj původně pevný názor vzal za své. I manželka mi řekla, že bych neměl hanit cokoliv, co jsem sám neotestoval. Takže jsem Boty Geox B Rishon Boy Modrá koupil a hned třetí den ho dodali. Používám ho sice teprve třetí týden, ale nemám mu co vytknout. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnosti.

Markéta Michaliková, Hosty

Markéta Michaliková, Hosty:
Na nákupy přes net jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když teda vím, že je to někdy levnější a jsou výrobky, které člověk na vesnici ani jinak nesežene. O pořízení Boty Geox B Rishon Boy Modrá jsem přemýšlela už docela dlouho. A dcera mě vysloveně přemlouvala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za několik dnů Boty Geox B Rishon Boy Modrá dorazil. Používám ho už druhý měsíc a jsem neodolatelně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 01. 2020.

Hodnocení Boty Geox B Rishon Boy Modrá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Boty Geox B Rishon Boy Modrá

Anna K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Zuzana K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Aleš H: 110 % spokojenost

Johana M: děda je z dárku je nadšený

Petra P: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Boty Geox B Rishon Boy Modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Boty Geox B Rishon Boy Modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt