Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená

Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená

Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 629 Kč
Naše cena: 419 Kč Ověřit dostupnost

Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack. Pánské boxerky Levi´s s klasickou nohavičkou. Boxerky jsou pohodlného střihu, guma v pase neškrtí a materiál je velmi příjemný. V balení jsou dva kusy. Materiál: 95% Bavlna, 5% Elastan.

3 důvody proč prodáváme Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená

Karel Houda, Starý Šachov

Karel Houda, Starý Šachov:
Ihned mě uhodil do očí profi webdesign internetového obchodu. Kvalitně byla udělána nabídka, fotografie, texty, hodnocení. Bohužel jsem si nevěděl rady správným výběrem Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená, z toho důvodu jsem požádal o radu prodejce. Komunikace byla rychlá, pohodová. Benefitem byl poukaz na identický Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená v jiné cenové kategorii. Prodávajícího opravdu doporučuji z důvodu nabídky i dopravy.

Sabina Knauerová, Libá

Sabina Knauerová, Libá:
Už před časem jsme doma s partnerem museli řešit pár problémů. Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená si oblíbila známá z kanceláře, kterou shodou náhod před nějakou dobou potkalo něco podobného. Příliš jsem zázraku nedávala šanci, ale s mužem jsme se rozhodli, že za zkoušku nic nedáme. Tudíž jsme si Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená koupili. Netvrdím, že to byl klíč na celý problém, ale mnoho problémů nám usnadnil. Dneska bych si nedokázala ani trochu představit ho nemít.

Andrea Gančarčíková, Třeboc

Andrea Gančarčíková, Třeboc:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání úžasné, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Linda Ondová, Kladeruby nad Oslavou

Linda Ondová, Kladeruby nad Oslavou:
Nejsem zvyklá kupovat na netu. Jsem dáma, proto ráda si vše zkouknu na vlastní oči a osahám. Ovšem tuto Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená prodávali za výhodnou cenu a slíbili okamžité dodání, tak jsem se rozhodla. A můžu sdělit, že jsem spokojená, že to tak skončilo. Dokonce jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi model doručen dokonce rychle, profesionálně zabalený a já jsem maximálně spokojená. Hezký a intuitivní eshop je velké plus. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2019.

Hodnocení Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená

Dominika Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Petr P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kristýna L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Michaela R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Antonín T: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Boxerky LEVI'S 200Sf Rugby Stripe Boxer Brief 2 Pack Červená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt