Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 179 Kč Ověřit dostupnost

Vlasové sérum obsahuje olej Monoi de Tahiti, který pochází přímo ze srdce exotických polynéských ostrovů. Sérum dodává vašim vlasům sílu a regeneraci a zanechá je krásně hebké a provoněné vůní květů gardénie.

3 důvody proč prodáváme Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Vít Pyszko, Radešín

Vít Pyszko, Radešín:
Koupili jsme Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml pro kamaráda jako dárek k svátku. Nejdřív to bylo vlastně z recese. Když jsme se poté po několika dnech opět potkali, hodně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho pořídit. Docela mě tím překvapil. Doma jsem si zasedl k notebooku a už ho mám také.

Sára Štylárková, Dlažov

Sára Štylárková, Dlažov:
Totální špička mezi Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml! Funguje tak, jak je uváděno, výsledky jsou ohromující. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto zboží! Velmi jednoduché použití spolu s ostatními kousky. Výhodný poměr kvality a ceny - zdá se předražený, ale opak je pravdou. Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml používám mnoho let a nikdy mě neopustil. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte hodně připravit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře připravit, aby nedošlo k usazování žmolků. Pečlivě uzavřít a uchovávat na suchém a temném místě při konstantní teplotě.

Petra Augustínová, Velké Tresné

Petra Augustínová, Velké Tresné:
S kámoškami jsme se nedávno bavily o objednávání, a přišla řeč i na tenhle váš Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml. Jedna z nich ho tam moc chválila, tak jsem si řekla, že ho také otestuji, a je fakt hodně cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla tolik let exitovat! No, to je trochu nadsázka, ale skutečně je príma, mega báječný a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak rozhodně radím koupit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl šťastný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2019.

Hodnocení Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Johana V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Michal Š: Celkem jsem spokojený.

Alžběta T: nemá chybu

Sára L: dobré

Zuzana V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt