Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 179 Kč Ověřit dostupnost

Vlasové sérum obsahuje olej Monoi de Tahiti, který pochází přímo ze srdce exotických polynéských ostrovů. Sérum dodává vašim vlasům sílu a regeneraci a zanechá je krásně hebké a provoněné vůní květů gardénie.

3 důvody proč prodáváme Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Vít Pyszko, Radešín

Vít Pyszko, Radešín:
Koupili jsme Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml pro kamaráda jako dárek k vánocům. Zpočátku to bylo teda z recese. Když jsme se pak po dvou dnech opět potkali, hrozně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho objednat. Celkem mě tím překvapil. Doma jsem si zasedl k počítači a už ho mám taky.

Sára Štylárková, Dlažov

Sára Štylárková, Dlažov:
Totální špička mezi Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml! Funguje tak, jak je uváděno, výsledky jsou dokonalé. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto produktu! Velmi lehké použití spolu s dalšími produkty. Výhodný poměr kvality a ceny - zdá se předražený, ale opak je pravdou. Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml používám hodně let a nikdy mě neopustil. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte řádně připravit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře protřepat, aby nedošlo k usazování žmolků. Dobře uzavřít a uchovávat na suchém a tmavém místě při konstantní teplotě.

Petra Augustínová, Velké Tresné

Petra Augustínová, Velké Tresné:
S přítelkyněmi jsme se předevčírem bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tento váš Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml. Jedna z nich ho tam velmi vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho také otestuji, a je opravud velmi cool! Nechápu, jak jsem bez toho mohla tolik let žít! No, to je hodně nadsázka, ale skutečně je bezva, mega báječný a jestli někdo váháte, tak určitě radím objednat, nevím o nikom, kdo by pak nebyl rád.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2019.

Hodnocení Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Petr P: tak jsem to dostala aje to super

Anna P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Laura C: nemá chybu

Aneta G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

František H: Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt