Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 179 Kč Ověřit dostupnost

Vlasové sérum obsahuje olej Monoi de Tahiti, který pochází přímo ze srdce exotických polynéských ostrovů. Sérum dodává vašim vlasům sílu a regeneraci a zanechá je krásně hebké a provoněné vůní květů gardénie.

3 důvody proč prodáváme Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Roman Klamert, Krásný Les

Roman Klamert, Krásný Les:
Již jsem se párkrát nechal nachytat podvodníky, takže jsem se děsil, jestli tenhle nakupování nedopadne stejně. Pro sichr jsem do e-shopu párkrát volal, všechno porovnával… Přiznávám, neměl jsem jistotu, jestli jsem peníze nevyhodil z okna. Ale mýlil jsem se. Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml mi byl doručen až do domu, kvalitně zabalený, bez jakékoliv vady na kvalitě a slouží mi skvěle. Dodnes jsem na výrobku neshledal negativ. V eshopu budu na sto procent nakupovat častěji.

Emma Labudková, Mírová

Emma Labudková, Mírová:
Vzhled je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si pořídit něco, co se mi nelíbí. Právě Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml mě velmi oslovil. Jak se povídá, první myšlenka, dobrá touha! Svým designem i zpracováním se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta výhodná cena, to je příjemný bonus.

Šimon Brůžička, Rozsochy

Šimon Brůžička, Rozsochy:
Čtyřikrát jsem se musel vrátit k objednávce, až jsem zahlédl upozornění „ERROR“. Pak jsem se obrátil na zákaznickou podporu, což byl skvělý krok. Technik sdělil, že má nějakou systémovou chybu, ale že se na tom pracuje. Vzal si na mě telefonní číslo, a okamžitě poté, co opravil internetové stránky, zavolal mi a objednávku jsem získal výhodněji.

Jaroslav Kreuziger, Krátká Ves

Jaroslav Kreuziger, Krátká Ves:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel přinese z obchodu Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil balík a měl jsem Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 11. 2018.

Hodnocení Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Aneta P: nemá chybu

Aneta K: dobré

Viktor T: 110 % spokojenost

Rozálie C: Ideální k osmnáctinám :)

Valerie K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Brazil Keratin S.O.S. sérum pro intenzivní regeneraci a hydrataci vlasů 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt