BRIXTON MURRAY MIKINA - šedá - M

BRIXTON MURRAY MIKINA - šedá - M

BRIXTON MURRAY MIKINA - šedá - M

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BRIXTON MURRAY MIKINA - šedá - M. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BRIXTON MURRAY MIKINA - šedá - M vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1251 Kč
Naše cena: 834 Ověřit dostupnost

Model murray od značky Brixton. Kolekce 2015. Barva šedá. Materiál: 60% bavlna, 40% polyester.

Výrobce: Brixton
EAN: 9100000630359

3 důvody proč prodáváme BRIXTON MURRAY MIKINA - šedá - M

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BRIXTON MURRAY MIKINA - šedá - M

Kristián Matušínský, Hoštice

, Hoštice:
Já jsem internetu, inzerci a všem takovým záležitostem vždy odolával. Ne že bych si to nemohl dovolit, ale byl jsem skeptický. Tudíž vás asi nešokuje, že jsem si BRIXTON MURRAY MIKINA - šedá - M nekoupil z vlastní vůle, ale objednala mi ho manželka jako dárek. Po tom, co jsem si ho párkrát prověřil, musím říct, pletl jsem se. Tohle je bezkonkurenční pomocník a je mi líto pouze jedna věc, konkrétně, že jsem si produkt neobjednal již předtím.

Johana Maršáková, Lhotka

, Lhotka:
BRIXTON MURRAY MIKINA - šedá - M jsem si poprvé koupila na podzim. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž úplně boží! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a používám jí skoro pořád. Před měsícem mi přišel další kus pro tchýni a ta je z toho taky nadšená. Určitě hodlám kupovat další.

Andrea Zielonková, Srní

, Srní:
BRIXTON MURRAY MIKINA - šedá - M mame radi od dětství (drive jsme meli obdobné, pozdeji jsme presli prirozene na pravý, ktere překvapivě - jak malý objevilo - se v některých pripadech daji i s BRIXTON MURRAY MIKINA - šedá - M kombinovat :)), dítě si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude rozbalen s radostí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 10. 2020.

Hodnocení BRIXTON MURRAY MIKINA - šedá - M

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze BRIXTON MURRAY MIKINA - šedá - M

Tadeáš H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Radek P: Přišlo to celkem rychle

Daniel P: Jsem ráda, že to mám

Ondřej L: 110 % spokojenost

Magdaléna M: Tento BRIXTON MURRAY MIKINA - šedá - M jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BRIXTON MURRAY MIKINA - šedá - M. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BRIXTON MURRAY MIKINA - šedá - M

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt