Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher

Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher

Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1191 Kč
Naše cena: 794 Kč Ověřit dostupnost

Chlapecké triko THERMO typu 1st layer (první vrstva) s dlouhými rukávy vyrobené bezešvou technologií z dvouvrstvého, prodyšného úpletu. Vnitřní polypropylenová vrstva rychle odvádí vlhkost od kůže, která tak zůstává suchá i při intenzivní námaze. Vnější polyamidová vrstva, odpovědná za termoizolaci, udržuje optimální teplotu těla a zabraňuje prochladnutí organismu. Struktura síťky v místech se zvýšenou potivostí (v podpaží) podporuje odvádění vlhkosti. Zesílená místa na loktech zabraňují prodření a zvyšují tepelnou ochranu. Pružné lemy kolem zápěstí, krku a kolem beder omezují riziko pronikání studeného vzduchu pod oděv. Široké RIB zóny podél těla zajišťují přesně vypasování podle postavy a jsou zárukou ničím neomezovaného rozsahu pohybu. Pletenina antialergická – nealergizuje, nedráždí a bakteriostatická – tlumí vznik nežádoucích pachů. Toto středně silné triko doporučujeme pro zimní sporty a veškeré aktivity při nízkých teplotách.  Značka funkčního oblečení Brubeck má filozofii poměrně jednoduchou – „Váš bodyguard“. A to doslova. Špičkové 3D úplety, vrstvení vláken, materiály jako je Merino vlna, švýcarská bavlna a různá pokroková syntetická vlákna. Brubeck je čistě evropská značka a žádnou z částí své produkce nevyrábí v Číně, nebo jinde mimo Evropu. V oblasti sportovního funkčního oblečení je opravdu kupředu, proto není divu, že ji rádi nosíme i my v bikeru, na všechny možné výpravy a výlety za každého počasí!

3 důvody proč prodáváme Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher

Magdaléna Krumlová, Mirotice

Magdaléna Krumlová, Mirotice:
Týdny hledám perfektní produkt, který se mnou zvládne držet tempo bez ohledu na okolnosti a rozhodně mě nezklame. Teď ho již mám. Pořád jsem nedokázala najít. Až do toho dne, než jsem konečně našla Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher. V současnosti konečně nemusím dělat nepříjemné kompromisy, dokáže přesně to, co vyžaduji.

Emma Hrnčárková, Želechovice

Emma Hrnčárková, Želechovice:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i rodině.

Anna Kollariková, Třebnouševes

Anna Kollariková, Třebnouševes:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční poblouzněním a pak dva dny hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 2 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 5 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě nejvíce stehna a lýtka,přestože je i břicho hezčí.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi záleží na tom,jak si na to usednete. Montáž Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher je za 5 minut, funguje bez problémů,vyndáte kolík a šup pod skříňku.

Lucie Tycová, Střezetice

Lucie Tycová, Střezetice:
Myslím si, že Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher naprosto předčí všechny podobné konkurenční modely. A nejde jen o jeho preciznost. Pro mě byla rozhodující i kvalita ve spojitosti na to, co za ni vlastně získám. Nevybírám pokaždé jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se vzít v potaz provedení i cenu doručení a kontakt s e-shopem. V tomhle směru mě Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher více než potěšil a chci ho každému doporučit.

Amálie Koníková, Senec

Amálie Koníková, Senec:
U této společnosti nakupuji relativně často. Vychází mi vstříc jak s cenou za produkt, tak s kvalitou zpracování. Vzhledem k tomu, že u nás není bohatá nabídka po těchto Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher, jinou firmu již nehledám. Jejich nevýhodou je pouze doba doručení a ostatní druhotné výdaje jakož jsou: cena balného, poštovné. Bohužel pokud vyžadujete mít špičkové vlastnosti levně, musíte se počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 11. 2018.

Hodnocení Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher

Karolína C: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sabina Z: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jáchym K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Klára K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Anežka H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt