Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher

Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher

Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1191 Kč
Naše cena: 794 Kč Ověřit dostupnost

Chlapecké triko THERMO typu 1st layer (první vrstva) s dlouhými rukávy vyrobené bezešvou technologií z dvouvrstvého, prodyšného úpletu. Vnitřní polypropylenová vrstva rychle odvádí vlhkost od kůže, která tak zůstává suchá i při intenzivní námaze. Vnější polyamidová vrstva, odpovědná za termoizolaci, udržuje optimální teplotu těla a zabraňuje prochladnutí organismu. Struktura síťky v místech se zvýšenou potivostí (v podpaží) podporuje odvádění vlhkosti. Zesílená místa na loktech zabraňují prodření a zvyšují tepelnou ochranu. Pružné lemy kolem zápěstí, krku a kolem beder omezují riziko pronikání studeného vzduchu pod oděv. Široké RIB zóny podél těla zajišťují přesně vypasování podle postavy a jsou zárukou ničím neomezovaného rozsahu pohybu. Pletenina antialergická – nealergizuje, nedráždí a bakteriostatická – tlumí vznik nežádoucích pachů. Toto středně silné triko doporučujeme pro zimní sporty a veškeré aktivity při nízkých teplotách.  Značka funkčního oblečení Brubeck má filozofii poměrně jednoduchou – „Váš bodyguard“. A to doslova. Špičkové 3D úplety, vrstvení vláken, materiály jako je Merino vlna, švýcarská bavlna a různá pokroková syntetická vlákna. Brubeck je čistě evropská značka a žádnou z částí své produkce nevyrábí v Číně, nebo jinde mimo Evropu. V oblasti sportovního funkčního oblečení je opravdu kupředu, proto není divu, že ji rádi nosíme i my v bikeru, na všechny možné výpravy a výlety za každého počasí!

3 důvody proč prodáváme Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher

Magdaléna Krumlová, Mirotice

Magdaléna Krumlová, Mirotice:
Neustále hledám ten správný produkt, který se mnou zvládne držet krok za každých okolností a rozhodně mě nezradí. Až nyní jsem spokojená. Pořád jsem nebyla schopná najít. Až do chvíle, než jsem na webu objevila Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher. V současnosti konečně nemusím činit jakékoliv kompromisy, udělá přesně to, co od něj čekám.

Emma Hrnčárková, Želechovice

Emma Hrnčárková, Želechovice:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i rodině.

Anna Kollariková, Třebnouševes

Anna Kollariková, Třebnouševes:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční poblouzněním a pak dva dny hekat s namoženým břichem,ale začít opravdu na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 3 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 10 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi záleží na tom,jak si na to usednete. Montáž Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher je za 25 minut, funguje bez problémů,vyndáte západku a šup pod skříňku.

Lucie Tycová, Střezetice

Lucie Tycová, Střezetice:
Řekl bych, že Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher naprosto předčí všechny ostatní konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla rozhodující i cena ve vazbě na to, co za ni teda dostanu. Nevybírám vždy jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se zohlednit kvalitu i cenu doručení a komunikaci s e-shopem. V tomhle směru mě Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher více než udělal radost a mohu ho všem doporučit.

Amálie Koníková, Senec

Amálie Koníková, Senec:
U této firmy pořizuji zboží relativně často. Vychází mi vstříc jak s cenou za zboží, tak s kvalitou zpracování. Není tajemstvím, že v České republice není široká nabídka po těchto Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher, jiný obchod již nemusím zkoušet. Jejich negativem je pouze doba doručení a ostatní druhotné výdaje jako jsou: cena balného, cena dopravy. Bohužel pokud vyžadujete mít první jakost za nízkou cenu, budete si muset počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher

Alena R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Miroslav S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jan L: Přišlo to celkem rychle

Hana P: Je to dostatečné?

Laura Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 104/110 + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt