Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher

Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher

Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1191 Kč
Naše cena: 794 Kč Ověřit dostupnost

Chlapecké triko THERMO typu 1st layer (první vrstva) s dlouhými rukávy vyrobené bezešvou technologií z dvouvrstvého, prodyšného úpletu. Vnitřní polypropylenová vrstva rychle odvádí vlhkost od kůže, která tak zůstává suchá i při intenzivní námaze. Vnější polyamidová vrstva, odpovědná za termoizolaci, udržuje optimální teplotu těla a zabraňuje prochladnutí organismu. Struktura síťky v místech se zvýšenou potivostí (v podpaží) podporuje odvádění vlhkosti. Zesílená místa na loktech zabraňují prodření a zvyšují tepelnou ochranu. Pružné lemy kolem zápěstí, krku a kolem beder omezují riziko pronikání studeného vzduchu pod oděv. Široké RIB zóny podél těla zajišťují přesně vypasování podle postavy a jsou zárukou ničím neomezovaného rozsahu pohybu. Pletenina antialergická – nealergizuje, nedráždí a bakteriostatická – tlumí vznik nežádoucích pachů. Toto středně silné triko doporučujeme pro zimní sporty a veškeré aktivity při nízkých teplotách.  Značka funkčního oblečení Brubeck má filozofii poměrně jednoduchou – „Váš bodyguard“. A to doslova. Špičkové 3D úplety, vrstvení vláken, materiály jako je Merino vlna, švýcarská bavlna a různá pokroková syntetická vlákna. Brubeck je čistě evropská značka a žádnou z částí své produkce nevyrábí v Číně, nebo jinde mimo Evropu. V oblasti sportovního funkčního oblečení je opravdu kupředu, proto není divu, že ji rádi nosíme i my v bikeru, na všechny možné výpravy a výlety za každého počasí!

3 důvody proč prodáváme Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher

Amálie Střádalová, Jabloňov

Amálie Střádalová, Jabloňov:
Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher mi koupil otec k vánocům. Byla jsem celkem překvapená. Takové dárky si jen tak nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece jenom jsem Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher vyzkoušela. Dneska už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě nakonec víc než potěšil.

Samuel Šivic, Chomutice

Samuel Šivic, Chomutice:
S touto Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho dostal na vyzkoušení, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Beze zbytku naplnil mé potřeby. Užitečný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí činnosti celkem nešika, nemusel jsem mít obavy s Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher dělat. Ovládá se více než jednoduše, má malou spotřebu energie a jeho provoz je hodně klidný. Klidně ho komukoliv doporučuji.

Veronika Belušová, Řikonín

Veronika Belušová, Řikonín:
Chtěla jsem potěšit svého manžela vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala eshop, ve kterém jej zakoupím. Jsem hodně nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem zvolila opravdu chytře. Zaměstnanec obchodu mne ubezpečil, že požadovaný Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher mají skladem a doručí jej do druhého dne, manžel byl z dárku nadšený a já jsem moc uspokojena, že jsem nešlápla vedle.

Roman Vospálek, Janská

Roman Vospálek, Janská:
Nedávno jsem objevil katalog Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher, kde jsem si o tom dohledal detailnější informace. Zaujal mě už katalogovš podobě. Objednal jsem ho jako dárek a zároveň šikovnou pomůcku. A musím říct, že jsem jistě neudělal špatně. Vzhled, cena, kvalita – všechno na vrcholné úrovni. Rozhodně se nemusím obávat, že by takový dárek byl by nevhod. Málo co udělalo mé přítelkyni takovou radost, jako tento Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher.

Matyáš Khun, Křižany

Matyáš Khun, Křižany:
Už párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, proto obchod proběhl hodně profesionálně a ještě jednou děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2018.

Hodnocení Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher

Radek L: Přišlo to celkem rychle

Sára M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Ondřej K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Richard J: je to fajné

Tereza D: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Brubeck Chlapecké triko Thermo Blue 92/98 + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt