Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S

Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S

Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 507 Kč
Naše cena: 338 Kč Ověřit dostupnost

Dámské kalhotky z kolekce spodního prádla ACTIVE WOOL jsou vyráběny z vysoce kvalitní vlny MERINO, určené pro všechny roční období. Dvouvrstvý úplet a bezešvé provedení optimalné přilně k tělu a díky vlastnosti termoregulace chrání před chladem či přehřátím. Vzhledem k vysoké elasticitě vlny, není prádlo pod oblečením viditělné a neomezuje tak volbu outfitu. Díky antialergenním a antibakteriálním vlastnostem vlny, nevyvolává prádlo alergie a zabraňuje nežádoucím pachům. Materiál: 56% polyamid, 37% Merino vlna, 5% polypropylen, 2% elastan

3 důvody proč prodáváme Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S

Adéla Fojtíčková, Frymburk

Adéla Fojtíčková, Frymburk:
Pěkně provedený Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S, hodí se ke každým moderním šatům a dokáže je zajímavým způsobem zkrášlit. Dělá šaty ještě více zajímavější, dodává ten dobrý šmrnc.

Michal Skohoutil, Hněvnice

Michal Skohoutil, Hněvnice:
S nákupem na internetovém obchodě mám dobré zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S, o kterém jsem slyšel prostřednictvím chlapů na volejbale, mě navnadila na to zkusit si zakoupit. Byla to dobrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude opět potřeba.

Nela Pužmanová, Frýdlant

Nela Pužmanová, Frýdlant:
Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S u nás v dílně jedna spolupracovnice vychvalovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho pravda, chci to teda zkusit. Jsem spíš opatrná, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám samotná zážitek. Docela ta cena není tak závratná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S zaplatila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S zakoupily další dvě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 12. 2018.

Hodnocení Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S

Sára Š: dobré

Alena S: děda je z dárku je nadšený

Martin S: tak jsem to dostala aje to super

Lukáš C: Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S je dobrý, ale chtělo yb to větší

Valerie H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Brubeck dámské kalhotky Hipster Active wool Emerald S

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt