Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Black L

Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Black L

Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Black L

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Black L. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Black L vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Dámské tričko Brubeck - vlna dlouhý rukáv je unikátní dámské triko, které je vyrobeno z kvalitní vlny. Jeho výjimečná struktura umožňuje dokonalý odvod potu, efektivně snižuje tvorbu zápachu a uchovává optimální tělesnou teplotu, díky čemu se hodí do chladného počasí. Dámské tričko Brubeck díky své technologii FIT LINE působí velmi komfortně, garantuje maximální svobodu pohybu a anatomický tvar se přizpůsobí každému ženskému tělu. Během nošení tohoto trička nedochází k žádnému poškození pokožky a to je zárukou pohodlí jak při cvičení, tak při pohybově náročných aktivitách. Inovativní design bezešvého střihu a skvělé termoizolační vlastnosti jsou zárukou skutečného komfortu i uživatelské spokojenosti. Značka funkčního oblečení Brubeck má filozofii poměrně jednoduchou – „Váš bodyguard“. A to doslova. Špičkové 3D úplety, vrstvení vláken, materiály jako je Merino vlna, švýcarská bavlna a různá pokroková syntetická vlákna. Brubeck je čistě evropská značka a žádnou z částí své produkce nevyrábí v Číně, nebo jinde mimo Evropu. V oblasti sportovního funkčního oblečení je opravdu kupředu, proto není divu, že ji rádi nosíme i my v bikeru, na všechny možné výpravy a výlety za každého počasí!

3 důvody proč prodáváme Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Black L

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Black L

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2020.

Hodnocení Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Black L

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Black L

Petr K: je to fajné

Antonín L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Antonín A: Jsem ráda, že to mám

Kristýna H: já jsem to prostě chtěla

Michal T: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Black L. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Black L

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt