Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Smaragd XL

Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Smaragd XL

Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Smaragd XL

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Smaragd XL. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Smaragd XL vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Dámské tričko Brubeck - vlna dlouhý rukáv je unikátní dámské triko, které je vyrobeno z kvalitní vlny. Jeho výjimečná struktura umožňuje dokonalý odvod potu, efektivně snižuje tvorbu zápachu a uchovává optimální tělesnou teplotu, díky čemu se hodí do chladného počasí. Dámské tričko Brubeck díky své technologii FIT LINE působí velmi komfortně, garantuje maximální svobodu pohybu a anatomický tvar se přizpůsobí každému ženskému tělu. Během nošení tohoto trička nedochází k žádnému poškození pokožky a to je zárukou pohodlí jak při cvičení, tak při pohybově náročných aktivitách. Inovativní design bezešvého střihu a skvělé termoizolační vlastnosti jsou zárukou skutečného komfortu i uživatelské spokojenosti. Značka funkčního oblečení Brubeck má filozofii poměrně jednoduchou – „Váš bodyguard“. A to doslova. Špičkové 3D úplety, vrstvení vláken, materiály jako je Merino vlna, švýcarská bavlna a různá pokroková syntetická vlákna. Brubeck je čistě evropská značka a žádnou z částí své produkce nevyrábí v Číně, nebo jinde mimo Evropu. V oblasti sportovního funkčního oblečení je opravdu kupředu, proto není divu, že ji rádi nosíme i my v bikeru, na všechny možné výpravy a výlety za každého počasí!

3 důvody proč prodáváme Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Smaragd XL

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Smaragd XL

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2020.

Hodnocení Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Smaragd XL

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Smaragd XL

Magdaléna Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tadeáš G: 110 % spokojenost

Zuzana K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Eliška P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Alena M: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Smaragd XL. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Brubeck dlouhý rukáv Activ Wool Smaragd XL

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt