Brubeck Hm10080 černá Vlněná unisex S/M

Brubeck Hm10080 černá Vlněná unisex S/M

Brubeck Hm10080 černá Vlněná unisex S/M

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Brubeck Hm10080 černá Vlněná unisex S/M. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Brubeck Hm10080 černá Vlněná unisex S/M vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 446 Kč
Naše cena: 297 Kč Ověřit dostupnost

Technologie kombinující vnitřní polypropylenovou vrstvu a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu na straně vnější. Výhoda této kombinace spočívá v tom, že polypropylen urychluje přesun potu do vnější vlněné vrstvy, která zabraňuje tvoření pachů a navíc má výbornou termoregulační funkci. Díky této kombinaci vlna "nekouše". Materiál: 62% Merino vlna, 36% polypropylen, 2% elastan Značka funkčního oblečení Brubeck má filozofii poměrně jednoduchou – „Váš bodyguard“. A to doslova. Špičkové 3D úplety, vrstvení vláken, materiály jako je Merino vlna, švýcarská bavlna a různá pokroková syntetická vlákna. Brubeck je čistě evropská značka a žádnou z částí své produkce nevyrábí v Číně, nebo jinde mimo Evropu. V oblasti sportovního funkčního oblečení je opravdu kupředu, proto není divu, že ji rádi nosíme i my v bikeru, na všechny možné výpravy a výlety za každého počasí!

3 důvody proč prodáváme Brubeck Hm10080 černá Vlněná unisex S/M

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Brubeck Hm10080 černá Vlněná unisex S/M

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 29. 02. 2020.

Hodnocení Brubeck Hm10080 černá Vlněná unisex S/M

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Brubeck Hm10080 černá Vlněná unisex S/M

Marie L: nemá chybu

Johana T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jonáš D: 110 % spokojenost

Markéta M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Viktorie D: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Brubeck Hm10080 černá Vlněná unisex S/M. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Brubeck Hm10080 černá Vlněná unisex S/M

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt