Brubeck pánské tričko s dlouhým rukávem Thermo black M

Brubeck pánské tričko s dlouhým rukávem Thermo black M

Brubeck pánské tričko s dlouhým rukávem Thermo black M

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Brubeck pánské tričko s dlouhým rukávem Thermo black M. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Brubeck pánské tričko s dlouhým rukávem Thermo black M vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1484 Kč
Naše cena: 989 Kč Ověřit dostupnost

Pánské tričko s dlouhým rukávem z kolekce THERMO je vyrobeno z tlustého, hladkého, dvouvrstvého úpletu, který má vyjímečné tepelně izolační vlastnosti a umožňuje udržet tělu optimální teplotu za každého počasí. Díky speciální struktuře je zajištěn pohodlný, volný pohyb, pěkně obtahuje kontury těla a odvádí vlhkost. Má atntibakteriální a antialergické vlastnosti. 56% polyamid NILIT® Heat, 40% polypropylen, 4% elastan Značka funkčního oblečení Brubeck má filozofii poměrně jednoduchou – „Váš bodyguard“. A to doslova. Špičkové 3D úplety, vrstvení vláken, materiály jako je Merino vlna, švýcarská bavlna a různá pokroková syntetická vlákna. Brubeck je čistě evropská značka a žádnou z částí své produkce nevyrábí v Číně, nebo jinde mimo Evropu. V oblasti sportovního funkčního oblečení je opravdu kupředu, proto není divu, že ji rádi nosíme i my v bikeru, na všechny možné výpravy a výlety za každého počasí!

3 důvody proč prodáváme Brubeck pánské tričko s dlouhým rukávem Thermo black M

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Brubeck pánské tričko s dlouhým rukávem Thermo black M

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 01. 03. 2020.

Hodnocení Brubeck pánské tričko s dlouhým rukávem Thermo black M

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Brubeck pánské tričko s dlouhým rukávem Thermo black M

Rozálie G: Tento Brubeck pánské tričko s dlouhým rukávem Thermo black M jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Johana J: děda je z dárku je nadšený

Barbora B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Andrea Š: dobré

David M: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Brubeck pánské tričko s dlouhým rukávem Thermo black M. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Brubeck pánské tričko s dlouhým rukávem Thermo black M

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt