Brubeck Tričko unisex typu base layer s krátkým rukávem Grafit M

Brubeck Tričko unisex typu base layer s krátkým rukávem Grafit M

Brubeck Tričko unisex typu base layer s krátkým rukávem Grafit M

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Brubeck Tričko unisex typu base layer s krátkým rukávem Grafit M. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Brubeck Tričko unisex typu base layer s krátkým rukávem Grafit M vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Triko typu base layer s krátkým rukávem vyrobené bezešvou technologií z tenkého, prodyšného úpletu, jehož struktura je založena na modelu trojrozměrné síťky, která násobně zvyšuje plochu přijímání vlhkosti. Látka přiléhá k tělu a vytváří vzduchové kanály zkracující dobu potřebnou pro zahřátí organismu a efektivní odvádění vlhkosti od těla. Produkt s antibakteriálními a antialergickými vlastnostmi. Určené jako první vrstva pro různé fyzické aktivity spojené s intenzívní námahou. Složení: 70% polypropylen, 30% polyamid Značka funkčního oblečení Brubeck má filozofii poměrně jednoduchou – „Váš bodyguard“. A to doslova. Špičkové 3D úplety, vrstvení vláken, materiály jako je Merino vlna, švýcarská bavlna a různá pokroková syntetická vlákna. Brubeck je čistě evropská značka a žádnou z částí své produkce nevyrábí v Číně, nebo jinde mimo Evropu. V oblasti sportovního funkčního oblečení je opravdu kupředu, proto není divu, že ji rádi nosíme i my v bikeru, na všechny možné výpravy a výlety za každého počasí!

3 důvody proč prodáváme Brubeck Tričko unisex typu base layer s krátkým rukávem Grafit M

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Brubeck Tričko unisex typu base layer s krátkým rukávem Grafit M

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 10. 2019.

Hodnocení Brubeck Tričko unisex typu base layer s krátkým rukávem Grafit M

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Brubeck Tričko unisex typu base layer s krátkým rukávem Grafit M

Samuel M: Jsem ráda, že to mám

Daniel H: 110 % spokojenost

Vanesa T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kristýna V: Tento Brubeck Tričko unisex typu base layer s krátkým rukávem Grafit M jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Andrea K: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Brubeck Tričko unisex typu base layer s krátkým rukávem Grafit M. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Brubeck Tričko unisex typu base layer s krátkým rukávem Grafit M

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt