Brubeck Triko unisex base layer bez rukávů Grafit M

Brubeck Triko unisex base layer bez rukávů Grafit M

Brubeck Triko unisex base layer bez rukávů Grafit M

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Brubeck Triko unisex base layer bez rukávů Grafit M. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Brubeck Triko unisex base layer bez rukávů Grafit M vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 615 Kč
Naše cena: 410 Kč Ověřit dostupnost

Triko base layer bez rukávů vyrobené bezešvou technologií z tenkého, prodyšného úpletu, jehož struktura vychází z modelu trojrozměrné síťky, která násobně zvyšuje plochu pro odvádění vlhkosti. Látka přiléhá k tělu a vytváří vzduchové kanály zkracující dobu potřebnou pro zahřátí organismu a efektivní odvádění vlhkosti od těla. Produkt s antibakteriálními a antialergickými vlastnostmi. Určen jako první, základní vrstva pro různé fyzické aktivity spojené s intenzívní námahou. Značka funkčního oblečení Brubeck má filozofii poměrně jednoduchou – „Váš bodyguard“. A to doslova. Špičkové 3D úplety, vrstvení vláken, materiály jako je Merino vlna, švýcarská bavlna a různá pokroková syntetická vlákna. Brubeck je čistě evropská značka a žádnou z částí své produkce nevyrábí v Číně, nebo jinde mimo Evropu. V oblasti sportovního funkčního oblečení je opravdu kupředu, proto není divu, že ji rádi nosíme i my v bikeru, na všechny možné výpravy a výlety za každého počasí!

3 důvody proč prodáváme Brubeck Triko unisex base layer bez rukávů Grafit M

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Brubeck Triko unisex base layer bez rukávů Grafit M

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 10. 2019.

Hodnocení Brubeck Triko unisex base layer bez rukávů Grafit M

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Brubeck Triko unisex base layer bez rukávů Grafit M

Matěj K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Petra K: já jsem to prostě chtěla

Šárka H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jáchym M: je to fajné

Anežka P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Brubeck Triko unisex base layer bez rukávů Grafit M. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Brubeck Triko unisex base layer bez rukávů Grafit M

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt