BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L

BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L

BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 7785 Kč
Naše cena: 5190 Kč Ověřit dostupnost

Model anchorage od značky Carhartt. Kolekce 2018. Barva černá. Materiál: nylon, polyester.

3 důvody proč prodáváme BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L

Ondřej Olt, Veverské Knínice

Ondřej Olt, Veverské Knínice:
BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L dorazil v pořádku a neprodleně. Bohužel podle nabídky, měl BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L přijít v dárkové krabici, na což prodejce zapomněl. Kdyby se nejednalo o prezent, zřejmě bych se neozval. Bohužel jsem byl nucen, avšak i přesto komunikace byla bezproblémová. Prodejce to mrzelo a okamžitě mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych však změnil, je výběr dopravců. Internetový obchod má v nabídce jednu firmu, kde se musí zaplatit balné. Další peníze nad rámec ceny zboží.

Marie Laitlová, Kobylá nad Vidnavkou

Marie Laitlová, Kobylá nad Vidnavkou:
Upozornila mě na něj reklama na internetu. Schválně jsem se podívala do komentářů pod článkem. Čekala jsem, že jako opakovaně budou připomínky spíše hanlivé, jak už to tak u mnoha diskuzí bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo nečekané. To už ve mně rostlo pokušení ho otestovat. Neubránila jsem se BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L a jsem za to moc ráda. I já se v komentářích mohla podělit o můj kladný komentář.

Sabina Bališová, Polnička

Sabina Bališová, Polnička:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání úžasné, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Michaela Parobková, Osečnice

Michaela Parobková, Osečnice:
BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L jsem si prvně pořídila na podzim. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž naprosto miloučká! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně pořád. Před měsícem mi přišel jeden kus pro tchýni a ta je z toho taky uspokojená. Jistě hodlám kupovat další.

Roman Vojtěch, Polomí

Roman Vojtěch, Polomí:
Po objednání prvního kusu tohoto výrobce, jsem byl docela překvapen. Na chvilku jsem se od této značky odpoutal, ale pomocí tohoto BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L jsem se k ní vrátil a musím říct, že jsem hezky překvapen. Čepici dolů, posunuli se hodně dopředu. Nemám snad co diskutovat. Cena byla trochu vyšší, ale u takto dokonalého výrobku mi to nevadí. Za kvalitní produkt si rád zaplatím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2019.

Hodnocení BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L

Tadeáš K: funkční výrobek

Tobiáš J: BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anežka S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

David R: je to fajné

František P: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BUNDA CARHARTT Anchorage Parka - černá - L

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt