BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL

BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL

BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 7800 Kč
Naše cena: 5200 Kč Ověřit dostupnost

Model covert od značky Burton. Kolekce 2018. Barva zelená. Materiál: polyester, nylon.

3 důvody proč prodáváme BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL

Ondřej Kehm, Dyjákovičky

Ondřej Kehm, Dyjákovičky:
Nejprve musím vyzdvihnout zcela osobitý design, dále také skvělý výkon BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL. Dá se užít pro více věcí, ale pozor je převelice mačkavý. Kamarádce se spadl na zemi a kousek se ulomil. Na užitek to však nic nezhoršilo, jen byl změněn tento originální vzhled. Je opravdu užitečný a poměrně klidný.

Sára Danielová, Velké Němčice

Sára Danielová, Velké Němčice:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita vyhotovení, žádný šmejd. Původně jsme chtěli BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL na hlavně chalupu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo koupit, ale nakonec jsem nakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Jiří Kosour, Malovice

Jiří Kosour, Malovice:
Docela parádní BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL, dlouho jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží fakt hodně, nekousne se, a vypadá docela skvěle. Určitě mi ulehčil velmi starostí, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně předlouho, ale za hezkou cenu dlouho marně, až jsem našel na váš e-shop. Hodně mě oslovil popisek u BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL, takže jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se solidní a velmi spolehlivou obchodem.

Jonáš Drtina, Vražné

Jonáš Drtina, Vražné:
BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL, který splňoval má přísná kritéria, jsem si zakoupil zrovna u této firmy. Delší dobu vzájemně spolupracujeme a nemohu si stěžovat. Přehledná nabídka, informace o BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL, někdy jiné modely, cenovky jsou o trochu dražší, jenomže mají špičkového výrobce. Zřejmě jen malou chybu jsem našel v dopravě, a zákaznické podpoře. Jinak celkově na eshop nedám dopustit. Bohužel takových společností není mnoho.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2019.

Hodnocení BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL

Nela L: dobré

Denis K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Laura R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alena B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kryštof D: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BUNDA SNB BURTON COVERT - zelená - XL

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt