BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S

BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S

BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4950 Kč
Naše cena: 3300 Ověřit dostupnost

Model jet set od značky Burton. Kolekce 2016. Barva šedá + modrá. Materiál: polyester.

Výrobce: Burton
EAN: 9100000934464

3 důvody proč prodáváme BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S

Matěj Škandera, Tečovice

, Tečovice:
Všechno bylo zcela v pořádku. BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S jsem získal za jednu z nejlepších cen. Přišlo v naprosto skvělém stavu, navíc rychlost dodání byla velmi překvapivá a já se nestačil divit, že už u mě zvoní dopravce. Jsem hodně spokojen a můžu tento produkt doporučit opravdu každému. Navíc v Eshopu vstřícné jednání a rychlá komunikace je dalším pozitivním bodem. Perfektní a děkuji.

Karel Heinzl, Doloplazy

, Doloplazy:
Musím Vám říct, že k BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak nízká cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení bráchy, otce, manželky, souseda, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, hned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že velice předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

David Halíček, Rybí

, Rybí:
Jsem povahou Střelec - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na netu vyskočila reklama na BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S, zkusil jsem to objednal. A terno, trefa do černého. Zboží dorazil bezvadně zabalený a a proto neporušený. Skvělý poměr cena/hodnota, pěkný povrch, příjemné zacházení, profesionální vyhotovení. Prostě výhra a absolutní spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Michaela Pallasová, Skašov

, Skašov:
Měla jsem štěstí a koupila jsem BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro jeden dny, než balíček dorazil. Řešila jsem s obchodem nějaké nesrovnalosti s fakturační adresou a zaplacením. Lehce se všechno vyřešilo a produkt mi došel. Také jsem skutečně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď se mi líbí a těším se, až budu mít mnoho času ho detailněji vyzkoušet a pochlubím se kamarádům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 08. 2020.

Hodnocení BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S

Sára L: dobré

Veronika N: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sofie Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jonáš M: 110 % spokojenost

Petr O: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt