BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S

BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S

BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4950 Kč
Naše cena: 3300 Ověřit dostupnost

Model jet set od značky Burton. Kolekce 2016. Barva šedá + modrá. Materiál: polyester.

Výrobce: Burton
EAN: 9100000934464

3 důvody proč prodáváme BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S

Matěj Škandera, Tečovice

, Tečovice:
Vše proběhlo zcela v pořádku. BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S jsem zakoupil za jednu z nejlepších cen. Přišlo v zcela bezchybném stavu, navíc rychlost dodání byla opravdu překvapivá a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní dopravce. Jsem opravdu uspokojen a chci tento výrobek doporučit snad asi každému. Navíc v Eshopu profesionální jednání a rychlá komunikace je dalším pozitivním poznatkem. Suprové a děkuji.

Karel Heinzl, Doloplazy

, Doloplazy:
Musím teda říct, že k BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou nedůvěřivost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, hned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že velice předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

David Halíček, Rybí

, Rybí:
Jsem povahou hrdina - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na webu vyskočila reklama na BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S, hned jsem to objednal. A bingo, trefa do černého. Zboží přišel bezchybně zabalený a a proto neponičený. Vynikající poměr cena/hodnota, pěkný povrch, jené používání, profesionální vyhotovení. Celkem výhra a totální spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Michaela Pallasová, Skašov

, Skašov:
Měla jsem štěstí a pořídila jsem BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S za lepší cenu. Čekala jsem skoro jeden dny, než balíček dorazil. Řešila jsem s obchodem nějaké problémy s doručovací adresou a zaplacením. Lehce se všechno vyřešilo a balíček mi přišel. Ještě jsem řádně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď jsem spokojená a těším se, až budu mít více času ho detailněji prozkoumat a pochlubím se známým.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 02. 2023.

Hodnocení BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S

Natálie K: nemá chybu

Radim K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

František Z: je to fajné

Adéla Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Johana P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BUNDA SNB BURTON WB JET SET - šedá - S

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt