Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá

Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá

Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4934 Kč
Naše cena: 3289 Kč Ověřit dostupnost

Bunda Superdry EVEREST PARKA. Černá pánská zimní parka klasického střihu. Má odepínací kapuci, která má ještě kožešinový lem. Je celopropínací na zip a přes to se dá ještě uzavřít na velké knoflíky. Ty stejné zavírají i velké kapsy po stranách. Další dvě kapsy má šikmo na hrudi. Na koncích rukávu jsou zevnitř žebrované manžety. Na levém rukávu je našivka s logem. Střih: Regular fit. Materiál: polyester, nylon

3 důvody proč prodáváme Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá

Petr Gothard, Koválovice-Osíčany

Petr Gothard, Koválovice-Osíčany:
Když už si něco pořizuji, tak chci, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky spolehlivý službu, zakoupení přes net, potencionální možnost vrácení výrobku a samozřejmě uvítám co nejrychlejší dodání. Několikrát jsem se napálil a nedůvěřuji každému. Zde mě ale udělali radost, byla to opravdu moc perfektní volba. Je příjemné vědět kde dělají svou práci kvalitně.

Natálie Svoreňová, Prachatice

Natálie Svoreňová, Prachatice:
Koupila jsem si Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá teprve před třemi dny a dnes dopoledne mi zvonil doručovatel u dveří s zásilkou. Byla jsem nadšená rychlostí dodání, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem balíček otevřela. Vykoukl na mě zcela nový produkt se vším, co k němu dle návodu mělo být. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá krásně, tak doufám, že vyplní svůj účel.

Kryštof Sajfrt, Bousov

Kryštof Sajfrt, Bousov:
Tento Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá jsem našel shodou okolností v eshopu. Hodnocení na něj byly vesměs skvělé, takže jsem si řekl, že by to nemusel být přílišný risk. Ovšem, že jsem pochyboval, to je zřejmě při nakupování přes internet normální, ale jakmile mi Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá přišel až ke dveřím, zjistil jsem, že to bylo zcela neopodstatněné. Vše zvládá bravurně, moc mi pomáhá a zpětně jsem moc rád, že jsem si ho koupil. Skvělý kup!

Marie Pilzová, Sendraž

Marie Pilzová, Sendraž:
Málokdy kupuji věci přes e-shop. Mám ráda, když si produkty předem osahám. Avšak u Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá se vyplatilo zakoupení přes internet. Ušetřila jsem spoustu peněz a dosud nebyl s ničím zádrhel. Rychlé doručení až do kanceláře. Jsem tedy zcela klidná a jsem ráda, že mě můj kamarád přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho rovnou zabavuje, takže mu asi na svátek koupím taky nový.

Karolína Šlosrová, Lnáře

Karolína Šlosrová, Lnáře:
S Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá jsem nadmíru spokojena. Naprosto splnil všechna kritéria a po rozbalení plně se nelišil od obrázku z eshopu. Již dle prodejních obrázků jsem měla jistotu v tom, co si pořizuji a naštvaná jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho používám, se můj život vskutku velmi zjednodušil. Všem můžu bez debat doporučit jeho pořízení. Zbavíte se jeho prostřednictvím množství nepříjemností.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2019.

Hodnocení Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá

Alena M: dobré

Gabriela H: Tento Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vít V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Adam M: Celkem jsem spokojený.

Nela B: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt