Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá

Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá

Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4934 Kč
Naše cena: 3289 Kč Ověřit dostupnost

Bunda Superdry EVEREST PARKA. Černá pánská zimní parka klasického střihu. Má odepínací kapuci, která má ještě kožešinový lem. Je celopropínací na zip a přes to se dá ještě uzavřít na velké knoflíky. Ty stejné zavírají i velké kapsy po stranách. Další dvě kapsy má šikmo na hrudi. Na koncích rukávu jsou zevnitř žebrované manžety. Na levém rukávu je našivka s logem. Střih: Regular fit. Materiál: polyester, nylon

3 důvody proč prodáváme Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá

Petr Gothard, Koválovice-Osíčany

Petr Gothard, Koválovice-Osíčany:
Když už si něco objednávám, tak si přeji, abych měl jistotu, že mi k tomu dávají taky zdarma službu, zakoupení přes internet, potencionální možnost vrácení modelu a samozřejmě uvítám co nejrychlejší dodání. Několikrát jsem se napálil a nedůvěřuji každému. Tady mě ale udělali radost, byla to skutečně moc perfektní volba. Je příjemné vědět kde dělají svou práci kvalitně.

Natálie Svoreňová, Prachatice

Natálie Svoreňová, Prachatice:
Objednala jsem si Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá někdy před dvěma dny a dnes ráno mi zvonil pošťák u branky s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Vykoukl na mě zcela nový produkt se vším, co k němu dle manuálu mělo být. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá hezky, tak doufám, že vyplní svůj účel.

Kryštof Sajfrt, Bousov

Kryštof Sajfrt, Bousov:
Daný Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá jsem našel shodou okolností v eshopu. Ohlasy na něj byly většinou skvělé, takže jsem si řekl, že to nebude takový risk. Ovšem, že jsem se trochu bál, to je asi při nakupování v e-shopu běžné, ale ve chvíli, kdy mi Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá přivezli do schránky, přišel jsem na to, že to bylo zcela zbytečné. Funguje perfektně, moc mi pomáhá a zpětně jsem fakt rád, že jsem si ho objednal. Bomba!

Marie Pilzová, Sendraž

Marie Pilzová, Sendraž:
náhodně kupuji něco přes eshop. Mám ráda, když si produkty předem otestuji. Avšak u Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá se vyplatilo zakoupení přes net. Ušetřila jsem spoustu peněz a zatím nebyl s ničím problém. Bleskové zaslání až do kanceláře. Jsem tedy hodně klidná a jsem ráda, že mě můj syn přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho rovnou krade, takže mu asi na narozeniny koupím taky podobný.

Karolína Šlosrová, Lnáře

Karolína Šlosrová, Lnáře:
S Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá jsem opravdu spokojena. Naprosto splnil veškerá kritéria a po rozbalení plně byl stejný jako na fotografii z eshopu. Již podle produktových obrázků jsem měla jistotu v tom, co si kupuji a naštvaná jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho mám doma, se můj život vskutku značně zlepšil. Ostatním můžu bez debat doporučit jeho vyzkoušení. Zbavíte se díky němu množství potíží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2019.

Hodnocení Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá

Tereza S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Denis O: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Marie L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michal B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Anežka H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Bunda Superdry EVEREST PARKA Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt