Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá

Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá

Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4934 Kč
Naše cena: 3289 Kč Ověřit dostupnost

Bunda Superdry GLACIER BIKER. Černá dámská péřová bunda klasického střihu s kapucí, která má odnímatelný lem z umělé hnědé kožešiny. Bunda je celopropínací na zip ve vnitřní části, přes to se dá ještě zapnout na patentky. Na obou stranách hrudi má velké na zip zapínací kapsy. Na levém rukávu je našité logo značky. Na přední i zadní straně jsou reflexní pruhy. Střih: Regular fit. Materiál: nylon, polyester, akryl, elastan, modakryl

3 důvody proč prodáváme Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá

Miroslav Národa, Křižanovice u Vyškova

Miroslav Národa, Křižanovice u Vyškova:
Tento Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá měl být dárkem pro moji snoubenku. Z toho důvodu jsem jsem směřoval dotaz na internetový obchod, který nabízel tento Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá, dohodnul jsem s nimi balení a především datum, adresu doručení. Spolupráce byla velmi bezproblémová, blesková. Cena byla vedlejší, navzdory tomu, že mám informace o tom, že by se Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá dal objednat levněji. Někdy je přednější služba, než Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá. Firma nezklamala, mimo jiné přidala dáreček a z moji nastávající se stala oficiální paní. Stoprocentně doporučuji tento eshop.

Filip Venclovský, Bačalky

Filip Venclovský, Bačalky:
Jednoduché, avšak plně funkční a šikovné provedení Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i barva. Velmi jednoduchá a rychlá montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, opracování a ošetření povrchu. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý transport i v normálním osobním automobilu. Zcela bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat bio a osvěžující spánek a zároveň těžit ze všech praktických schopností, kterými zcela disponuje.

Jaroslav Junaštík, Doubrava

Jaroslav Junaštík, Doubrava:
Našel jsem v tomto obchodě jednu z těch lepších cen Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá, který jsem hledal. Proto jsem zakoupil, jelikož se mi líbil design stránek, na kterých bylo hned vidět, co nakupující kupuje. Zaslání modelu bylo okamžité, rychlé a bezchybné, proto jsem byl o to více spokojen. S celým procesem objednání jsem velmi spokojen a produkt je vážně nejvíc. Můžu jen doporučit komukoliv.

Denisa Veiglová, Mořice

Denisa Veiglová, Mořice:
Dlouze jsem váhala, jestli€zda si mám Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá zakoupit. Cena se mi zdála velice vysoká a jsem docela opatrná. Když mně nákup schválil i otec, tak jsem si tedy zakoupila. Zásilková služba jej doručila za tři dny a mé počáteční překvapení bylo, jak dokonale byl zabalený. Nedočkavě jsem vyndala z krabice a vyzkoušela. Prostě to nemá vadu a když mi přítel řekl, že mi jej proplatí a daruje k svátku, měla jsem hned moc krásný den.

Oliver Kulawiak, Nekvasovy

Oliver Kulawiak, Nekvasovy:
Než jsem objednal, tak jsem zavolal do eshopu jestli opravdu mají Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za tři dny mi doma zvonil doručovatel. Skvělá rychlost doručení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2019.

Hodnocení Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá

Štěpán K: Přišlo to celkem rychle

Štěpán B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Eva B: Je to dostatečné?

Tomáš T: je to fajné

Jana H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Bunda Superdry GLACIER BIKER Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt